JE-150VA
ShunHong
Ε-1502
| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
| Ποσότητα: | |
Περιγραφή προϊόντος
Εταιρικός λογαριασμός whatsapp: +86- 13690698363
Συμπαγής μετατροπέας τάσης 150VA: υψηλή απόδοση και σταθερότητα, περιέλιξη καθαρού χάλκινου σύρματος
Περιέλιξη καθαρού χαλκού, εξαιρετική απόδοση
Αυτός ο συμπαγής μετατροπέας τάσης 150 VA υιοθετεί περιέλιξη καθαρού χάλκινου σύρματος, η οποία εξασφαλίζει αποτελεσματική και σταθερή λειτουργία του μετασχηματιστή χάρη στην υψηλή ηλεκτρική αντίσταση, τη μηχανική αγωγιμότητα και τη μηχανική αγωγιμότητα του χαλκού και βελτιώνει σημαντικά τη θερμική αγωγιμότητα και τη μηχανική αγωγιμότητα. παρατείνει τη διάρκεια ζωής.
Ακριβής μετατροπή τάσης, σταθερή έξοδος
Ο μετατροπέας μπορεί να μετατρέψει με ακρίβεια 220V σε 110V, παρέχοντας σταθερή τάση εξόδου για μικρές ηλεκτρικές συσκευές, εγγυώντας αποτελεσματικά την απόδοση λειτουργίας του εξοπλισμού, προστατεύοντας τον εξοπλισμό από διακυμάνσεις τάσης και βελτιστοποιώντας τη χρήση ενέργειας.
Επιβραδυντικό φλόγας κέλυφος, αναβάθμιση ασφαλείας
Το κέλυφος είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας επιβραδυντικό φλόγας υλικό, το οποίο μπορεί να αντέξει υψηλή θερμοκρασία έως και 900℃, αποτρέποντας αποτελεσματικά τον κίνδυνο πυρκαγιάς και βελτιώνοντας σημαντικά την ασφάλεια του προϊόντος, παρέχοντας αξιόπιστη προστασία στους χρήστες.
Συμπαγές και ελαφρύ, εύκολο στη μεταφορά
Συμπαγές και ελαφρύ, με βάρος μόνο 0,68 κιλά, είναι εύκολο να χρησιμοποιηθεί σε κινητές συσκευές, όπως ταξίδια και επαγγελματικά ταξίδια, και παρέχει μια βολική λύση μετατροπής τάσης.
Έλεγχος με ένα άγγιγμα, εύκολο στη χρήση
Εξοπλισμένο με διακόπτη κουμπιού, οι χρήστες μπορούν εύκολα να ελέγχουν την ενεργοποίηση και απενεργοποίηση με ένα κουμπί, χωρίς να χρειάζεται να συνδέετε και να αποσυνδέετε συχνά, απλοποιώντας τη διαδικασία λειτουργίας και βελτιώνοντας την ευκολία χρήσης.
Τεχνικές Παράμετροι
| Μοντέλο προϊόντος | JE-150VA |
| Όνομα προϊόντος | Μετασχηματιστής 150VA 220V σε 110V |
| Μέγιστη εφαρμοστέα ισχύς | 150W |
| Ονομαστική τάση εισόδου | 220V~ |
| Ονομαστική τάση εξόδου | 110V~ |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 130VA |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Κύκλος λειτουργίας | 30/60 λεπτά |
| μεγέθη | 7,2*7,2*6,2 εκ |
| Μέγεθος (με συσκευασία) | 11*10,7*11,5 εκ |
| βάρη | 0,68 κιλά |
| Βάρος (με συσκευασία) | 0,72 κιλά |
| Τύπος | Ξηρού τύπου |
| Συσκευή ασφαλείας-1 | Έλεγχος θερμοκρασίας |
| Saftey Device Data-1 | ≥90℃±5℃ |
| Συσκευή ασφαλείας-2 | προστατευτικό βραχυκυκλώματος |
| Υλικά | Περιέλιξη χάλκινου σύρματος |
| Υλικό πυρήνα | Μετασχηματιστής δακτυλίου |
| πιστοποιητικό | CE, FCC κ.λπ. |
| Αδιάβροχη κατηγορία | IP65 αδιάβροχο |
Χρήσεις προϊόντων
150VA Transformer: Efficient Voltage Conversion Expert για μικρές ηλεκτρικές συσκευές
Εφαρμογές πολλαπλών σεναρίων στο σπίτι
Αυτός ο μετασχηματιστής 150VA έχει καλή απόδοση στο οικιακό περιβάλλον και είναι κατάλληλος για συσκευές προσωπικής φροντίδας όπως καθαριστικά δοντιών και οδοντικά νήματα, καθώς και για μικρές παρασκευές γιαουρτιού, θερμαντήρες γάλακτος και άλλες οικιακές συσκευές. Η σταθερή του τάση εξόδου εξασφαλίζει αποτελεσματική λειτουργία των ηλεκτρικών συσκευών και διευκολύνει την οικογενειακή ζωή.
Φορητή επιλογή για επαγγελματικά ταξίδια
Ο μετασχηματιστής είναι ιδιαίτερα φορητός για επιχειρηματίες ή ταξιδιώτες που βρίσκονται συχνά εν κινήσει. Ο συμπαγής και ελαφρύς σχεδιασμός του το καθιστά ιδανικό σύντροφο ταξιδιού, διασφαλίζοντας ότι ο εξοπλισμός προσωπικής φροντίδας και άλλες μικρές συσκευές λαμβάνουν σταθερή ισχύ ενώ βρίσκεστε εν κινήσει.
Ευρεία συμβατότητα
Σχεδιασμένος για χρήση με μεγάλη γκάμα εισαγόμενων συσκευών χαμηλής κατανάλωσης, αυτός ο μετασχηματιστής προσφέρει ένα ευρύ φάσμα συμβατότητας. Είτε πρόκειται για μετατροπή τάσης 220V σε 110V είτε για προσαρμογή σε διαφορετικές μάρκες και μοντέλα συσκευών, μπορεί εύκολα να ανταπεξέλθει σε διαφορετικές ανάγκες.
Εύκολο στη λειτουργία, σύνδεση και αναπαραγωγή
Εξαιρετικά βολικό στη χρήση, ο χρήστης χρειάζεται μόνο να συνδέσει τον μετασχηματιστή στην πρίζα 220 V και να συνδέσει ηλεκτρικό εξοπλισμό 110 V, μπορεί να χρησιμοποιηθεί αμέσως, χωρίς περίπλοκες ρυθμίσεις, για να επιτύχει το πραγματικό βύσμα και αναπαραγωγή.
Οδηγός λειτουργίας προϊόντος
Διαδικασία χρήσης