SH-DB-3000VA(נחושת)
ShunHong
TG30001
| זמינות: | |
|---|---|
| כמות: | |
יתרון המוצר
חשבון ווטסאפ ארגוני: +86- 13690698363
מאז הצגתו, ממיר הספק 3000w בדרגה תעשייתית, העשוי מנחושת טהורה, זכה לעמדה חשובה בשוק בזכות הביצועים והיציבות המדהימים שלו. חמש שנים של יישום שוק וחדשנות טכנולוגית לא רק הוכיחו את בגרותו הטכנית, אלא גם הוכיחו את מהימנותו ועמידותו בתרחישי יישום מעשיים שונים.
ההכרה של השוק והבשלות של הטכנולוגיה גרמו למכירות של ממיר מתח ביתי זה ליותר מ-10,000 יחידות, שזכו לשבחים רבים על ידי המשתמשים. איטרציות טכניות הובילו לאופטימיזציה מפורטת של חומרים ועיצובים, תוך שיפור נוסף של ביצועי המוצר ועמידותם.
מבחינת עיצוב פלט מתח, שנאי זה משתמש בעיצוב רב-יציאות חדשני, כולל שני יציאות 110V ואחת 100V, כדי להתאים לשימוש במכשירי מתח שונים. עיצוב זה מאפשר שימוש במספר מכשירים בו זמנית, כל עוד ההספק הכולל אינו עולה על 90% מההספק המרבי של השנאי, הוא יכול להבטיח פעולה יציבה, מה שמשפר מאוד את המעשיות והנוחות של המוצר.
בתכנון, אנו משתמשים בפיתול חוטי נחושת טהור יעיל ובליבה פנימית טבעת חד-פאזי, אשר לא רק מבטיח את יציבות פעולת השנאי, אלא גם משפר את יעילות המרת האנרגיה ומפחית את אובדן האנרגיה. השילוב של חומרי גלם איכותיים ועיצוב יעיל מבטיח את היציבות והאמינות של השנאי לטווח ארוך.
מבחינת אבטחה, נקטנו במספר צעדים כדי להפחית סיכונים. בית ממיר המתח וכבל החשמל הפנימי עשויים מחומר מעכב בעירה, המפחית ביעילות את הסיכון לשריפה. בנוסף, אנו מצוידים גם במספר אמצעי בטיחות כגון הגנת בקרת טמפרטורה, הגנה מפני עומס יתר והגנה מפני קצר חשמלי על מנת להבטיח בטיחות במהלך השימוש ולמנוע תאונות בטיחות העלולות להיגרם מחוסר יציבות מתח או עומס יתר.
פרמטרים טכניים
| דגם מוצר | SH-DB-3000VA(נחושת) |
| שם המוצר | ממיר כוח נחושת 3000W 220V ל-110V/100V |
| הספק מקסימלי ישים | 3000W* |
| מתח כניסה מדורג | 220V~ |
| מתח מוצא מדורג | 100V/110V~ |
| קיבולת מדורגת | 2700VA* |
| תדירות מדורגת | 50/60 הרץ |
| מחזור הפעלה | 30/60 דקות |
| גדלים | 27*19.2*17 ס'מ |
| מידה (עם חבילה) | 35*26*25 ס'מ |
| משקולות | 15.8 ק'ג |
| משקל (עם חבילה) | 16.6 ק'ג |
| סוּג | סוג יבש |
| מכשיר בטיחות | מתג אוויר |
| אורך כבל | 1.2 מ' |
| כבל חשמל מרובע | 2 ריבוע |
| זרם עובר מקסימלי | 32A |
| חומרים | מתפתל חוט אלומיניום |
| חומר אביזר | חומר מעכב בעירה |
| חומר ליבה | שנאי טבעת |
| תְעוּדָה | CE, FCC וכו' |
שימושים במוצר
שנאי מתפתל חוט נחושת טהור זה בדרגה תעשייתית 3000W, עם יכולת המרת מתח מעולה, מספק פתרון התאמת מתח רב תפקודי למשתמשים גלובליים, ונמצא בשימוש נרחב בתעשיות רבות כגון בית, משרד, סלון יופי וטיפול רפואי. זה לא רק מבטיח את תאימות המתח של ציוד חשמלי, אלא גם מספק תמיכה מוצקה לדרישות מתח מגוונות באמצעות היעילות והיציבות הגבוהות שלו.
לשימוש ביתי, שנאי זה מנגיש מכשירי חשמל אמריקאיים של 110V ומכשירי חשמל יפניים של 100V בסביבות מתח של 220V. בין אם מדובר בבישול, ניקיון או טיפול אישי, הוא יכול לספק את המרת המתח הדרושה, כך שמכשירי חשמל ביתיים כמו תנורי אורז, מייבשי שיער וכו' יעבדו בצורה חלקה תחת תקני מתח לאומיים שונים, ופותרים את בעיית אי התאמת המתח.
במשרד, שנאי זה מבטיח פעולה תקינה של מדפסות, מכונות צילום, סורקים וציוד משרדי אחר מתחת למתח של 220V, מונע נזק לציוד או פגיעה בביצועים שנגרמו כתוצאה מאי התאמה במתח, ושיפור יעילות העבודה.
בתעשיית מכוני היופי, שנאי זה יכול להמיר מתח 220V ל-110V או 100V, לספק מתח מתאים לציוד סלון יופי איכותי בארה'ב, יפן ומדינות נוספות, כך שלקוחות יוכלו ליהנות גם מסטנדרטים בינלאומיים של שירות בסין.
בתחום הרפואי, שנאי זה מספק תפוקת מתח יציבה של 110V או 100V לציוד רפואי המיובא מצפון אמריקה, כגון מדי לחץ דם, מכונות חמצן וכו', מה שמבטיח את פעולתם היציבה של ציוד מפתח אלו ומתן ערובה חזקה לבריאות הצרכים הרפואיים.
מדריך תפעול המוצר
בעת שימוש בשנאי 3000W תעשייתי זה העשוי מחומר נחושת טהור להמרת מתח מ-220V ל-100V/110V, חיוני להבטיח את פעולתו הבטוחה, היציבה והיעילה. הנה כמה מדריכים וצעדים מרכזיים למשתמש להגנה על מכשירים, מניעת תקלות והבטחת בטיחות המשתמש.
קודם כל, עמיד למים ולחות הוא עניין שיש לשים לב אליו בעת שימוש בשנאים. בית השנאי נועד לפזר חום ישירות לרכיבי הליבה, אך לא עבר איטום נרחב למים. לכן, השימוש צריך להיות רחוק ממקור המים, כדי למנוע חדירת לחות, כדי למנוע קצר חשמלי אפשרי או בעיות בטיחות אחרות.
שנית, הבטחת פיזור החום והאוורור של השנאי טובים היא המפתח לשמירה על פעולתו הרגילה. השנאי עשוי לייצר חום במהלך הפעולה, וזה נורמלי. על המשתמשים לוודא שחור פיזור החום של השנאי אינו מפריע ולשמור על זרימת אוויר כדי לקדם פיזור חום. אם גיליתם שהשנאי חם בצורה חריגה או שיש לו ריח שריפה, יש להפסיק מיד את השימוש בו ולהיעזר בטכנאים מקצועיים.
לבסוף, הבדיקה לפני ההתחלה היא חוליה חשובה להבטחת הפעולה הבטוחה של השנאי. לפני השימוש הראשון, יש לבדוק היטב את השנאי כדי לוודא שהמראה אינו פגום וכל הרכיבים מקובעים במקומם. אתחול צריך לשים לב אם יש צליל חריג או מצב, ברגע שנמצא כל חריגה, צריך מיד לעצור ולבדוק.
על ידי הקפדה על אמצעי זהירות ונהלים תפעוליים אלה, המשתמשים יכולים להבטיח פעולה בטוחה ויציבה של שנאים, להגן על ציוד, למנוע תקלות ולשמור על הבטיחות האישית. עם הביצועים היעילים ותכונות הבטיחות האמינות שלו, שנאי 3000W זה מספק למשתמשים פתרון אידיאלי להמרת מתח למגוון תרחישים וצרכים.
בעת ביצוע המרת מתח, הקפדה על נהלי ההפעלה הנכונים היא חיונית כדי להבטיח את פעולתו היציבה של השנאי ואת בטיחות הציוד החשמלי והמשתמשים. להלן השלבים המפורטים להפעלת השנאי:
קודם כל, בדיקה ויזואלית יסודית נחוצה בהחלט לפני השימוש בממיר מתח. בדיקת השנאי לאיתור נזק ואישור שכל האביזרים מותקנים בצורה מאובטחת היא הצעד הראשון במניעת נזקים וסיכונים בטיחותיים.
לאחר מכן, חבר את תקע הקלט של ממיר המתח לשקע החשמל של 220V. במהלך שלב זה, ודא שהתקע מחובר היטב לשקע כדי למנוע כל מגע גרוע אפשרי.
לאחר מכן, הפעל את ממיר המתח על ידי לחיצה על לחצן ההפעלה במכונה. כאשר מופעלת, שים לב אם יש למכונה תגובה חריגה כלשהי, כגון אין צליל חריג או רטט, דבר המעיד על כך שממיר המתח פועל כרגיל.
לבסוף, הציוד החשמלי הדורש מתח של 110V או 100V מחובר לממיר המתח, והציוד החשמלי מופעל כדי להתחיל להשתמש. בתהליך השימוש בציוד חשמלי, בדוק באופן קבוע את מצב הפעולה של שנאים ומכשירים חשמליים כדי לוודא שהם פועלים בצורה חלקה.
על ידי ביצוע שלבים אלה, המשתמשים יכולים להבטיח שימוש בטוח בממיר המתח תוך שמירה על בטיחותם של ציוד חשמלי ויחידים.
שאלות נפוצות