SH-DB-2000VA
ShunHong
G20001
| זמינות: | |
|---|---|
| כמות: | |
יתרון המוצר
חשבון ווטסאפ ארגוני: +86- 13690698363
מאז הצגתו, ממיר כוח זה בדרגה תעשייתית של 2000 וואט זכה במהירות בחסד השוק בזכות הביצועים והיציבות המצוינים שלו. לאחר חמש שנים של טבילה בשוק וחדשנות טכנולוגית, היא הראתה אמינות יוצאת דופן ביישומים מעשיים.
ההכרה של השוק והבשלות של הטכנולוגיה, כך שממיר מתח ביתי זה מכירות של יותר מ-10,000 יחידות, הביצועים שלו זכו לשבחים רבים על ידי המשתמשים. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה לחזור על עצמה, היא עברה אופטימיזציה בקפידה הן בבחירת החומר והן בעיצוב, מה שמשפר עוד יותר את הביצועים והעמידות שלה.
מבחינת תפוקת מתח, שנאי זה מציע עיצוב פלט כפול, 2 יציאות 110V ו-1 יציאות 100V כדי לענות על הצרכים של מכשירי מתח שונים. כאשר נעשה שימוש במספר מכשירים בו זמנית, כל עוד ההספק הכולל אינו עולה על 90% מההספק המרבי של השנאי, זה יכול להבטיח פעולה יציבה, מה שמשפר מאוד את המעשיות והנוחות שלו.
בעיצוב, הוא משתמש בליבה פנימית טבעת חד פאזי, אשר לא רק פועלת ביציבות, אלא גם בעלת קצב המרה גבוה, מפחיתה אובדן אנרגיה ומשפרת את היעילות. חומרי גלם איכותיים ועיצוב יעיל מבטיחים את העמידות והיציבות לטווח ארוך של השנאי, ומספקים למשתמשים חוויה אמינה.
מבחינת בטיחות, הבית וכבל החשמל הפנימי של ממיר מתח זה עשויים מחומרים מעכבי בעירה, מה שמפחית ביעילות את הסיכון לשריפה. בנוסף, הוא מצויד גם באמצעי בטיחות מרובים כגון הגנה על בקרת טמפרטורה, הגנה מפני עומס יתר והגנה מפני קצר חשמלי כדי להבטיח בטיחות במהלך השימוש ולמנוע תאונות בטיחות הנגרמות מחוסר יציבות מתח או עומס יתר.
פרמטרים טכניים
| דגם מוצר | SH-DB-2000VA |
| שם המוצר | ממיר חשמל ביתי 2000W 220V ל-110V/100V |
| הספק מקסימלי ישים | 2000W* |
| מתח כניסה מדורג | 220V~ |
| מתח מוצא מדורג | 100V/110V~ |
| קיבולת מדורגת | 1750VA* |
| תדירות מדורגת | 50/60 הרץ |
| מחזור הפעלה | 30/60 דקות |
| גדלים | 27*19.2*17 ס'מ |
| מידה (עם חבילה) | 35*26*25 ס'מ |
| משקולות | 10.8 ק'ג |
| משקל (עם חבילה) | 11.6 ק'ג |
| סוּג | סוג יבש |
| מכשיר בטיחות | מתג אוויר |
| אורך כבל | 1.2 מ' |
| כבל חשמל מרובע | 2 ריבוע |
| זרם עובר מקסימלי | 32A |
| חומרים | מתפתל חוט אלומיניום |
| חומר אביזר | חומר מעכב בעירה |
| חומר ליבה | שנאי טבעת |
| תְעוּדָה | CE, FCC וכו' |
שימושים במוצר
שנאי זה בדרגה תעשייתית 2000W, עם יכולת ההמרה של 220V ל-100V/110V, מספק פתרון מתח רב תכליתי למשתמשים ברחבי העולם. בין אם בתעשיית הבית, המשרד, מכוני היופי או הרפואה, שנאי זה יכול לענות על צורכי המתח של תרחישים שונים עם הביצועים והיציבות המצוינים שלו.
בסביבה הביתית היא מאפשרת למכשירי חשמל אמריקאיים 110V ולמכשירים יפניים של 100V לפעול בצורה חלקה במתח 220V, בין אם זה בישול, ניקיון או טיפול אישי, תוכלו ליהנות משירותי המרת מתח נוחים. באמצעות שנאי זה, מכשירי חשמל ביתיים כגון תנורי אורז ומייבשי שיער יכולים לעבוד כרגיל תחת תקני המתח של מדינות שונות, מבלי לדאוג לבעיית חוסר התאמת המתח.
עבור משרדים, תאימות מתח של ציוד משרדי כגון מדפסות, מכונות צילום וסורקים היא קריטית. שנאי זה מבטיח שהתקנים אלה יכולים לפעול ביציבות גם מתחת למתח של 220V, תוך הימנעות מנזק או ירידה בביצועים הנגרמים מחוסר התאמה של מתח, ולשפר את יעילות העבודה.
בתעשיית מכוני היופי, שנאי זה יכול להמיר מתח 220V ל-110V/100V, לספק את המתח הנדרש עבור מגהצי מסתלסל איכותיים, מכשירי אידוי לפנים, מכשירי יופי RF וציוד אחר מארה'ב ויפן, כך שלקוחות יוכלו ליהנות מחוויית סלון יופי ברמה בינלאומית גם בסין.
בתחום הרפואי, שנאי זה מספק תפוקת מתח יציבה של 110V או 100V לציוד רפואי כגון מדי לחץ ומחוללי חמצן המיובאים מצפון אמריקה, מה שמבטיח את פעולתם התקינה של מכשירים אלו ומעניק תמיכה חזקה לצרכים רפואיים.
מדריך תפעול המוצר
בעת שימוש בשנאי 2000W בדרגה תעשייתית זה להמרת מתח מ-220V ל-100V/110V, חיוני להבטיח את פעולתו הבטוחה, היציבה והיעילה. זה לא קשור רק להגנה על ציוד ולמניעת תקלות, אלא גם למפתח להבטחת בטיחות המשתמש. להלן מספר אמצעי זהירות ונהלים תפעוליים שיש להקפיד עליהם במהלך השימוש.
קודם כל, עמיד למים ולחות הוא תשומת הלב העיקרית בעת שימוש בשנאי. מכיוון שהמעטפת של השנאי נועדה להוביל ישירות לרכיבי הליבה הפנימיים כדי להשיג פיזור חום טוב, אין איטום של שטחים גדולים. על המשתמש לוודא שהשנאי רחוק ממקור המים בעת השימוש כדי למנוע חדירת מים ולמנוע קצר חשמלי או תאונות בטיחות אחרות שעלולות להיגרם.
שנית, פיזור חום ואוורור הם המפתח להבטיח את הפעולה הרגילה של השנאי. רובוטריקים עשויים ליצור חום במהלך הפעולה, שזו תופעה נורמלית. על מנת לשמור על טמפרטורת ההפעלה הרגילה שלו, על המשתמש לוודא שחור פיזור החום של השנאי אינו חסום ולשמור על זרימת אוויר כדי לסייע בפיזור החום. אם נמצא שהשנאי חם בצורה חריגה או שיש לו ריח שריפה במהלך השימוש, יש להפסיקו מיד ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בזמן.
לבסוף, בדיקת ההפעלה היא צעד חשוב להבטחת פעולה בטוחה של השנאי. לפני השימוש בשנאי בפעם הראשונה, יש לבצע בדיקה מקיפה כדי לוודא שמראה המכונה אינו פגום והחלקים מקובעים היטב. אתחול, צריך לשים לב גם אם יש קול חריג או מצב חריג, ברגע שנמצא, צריך מיד לעצור ולבצע את הבדיקה הדרושה.
על ידי ביצוע אמצעי זהירות ונהלים אלה, המשתמשים יכולים להבטיח את הפעולה הבטוחה והיציבה של השנאי, ובכך להגן על הציוד, למנוע תקלות ולשמור על בטיחותם. עם הביצועים היעילים והבטחת הבטיחות האמינה שלו, שנאי 2000W זה מספק למשתמשים פתרון אידיאלי להמרת מתח למגוון תרחישים וצרכים.
תהליך השימוש בשנאי כוח:
1. בדוק אם המראה של ממיר המתח שלם וחלקי החילוף קבועים;
2, תקע הקלט של ממיר המתח מחובר למתח של ספק כוח 220V;
3, לחץ על המכונה על המפתח, כוח ממיר המתח;
4, המכשיר החשמלי 110V/100V מחובר לממיר המתח, ולאחר מכן השימוש הרגיל של המגף.
שאלות נפוצות