SHJY-2000VA (נחושת)
ShunHong
TN20001
| זמינות: | |
|---|---|
| כמות: | |
יתרון המוצר
חשבון ווטסאפ ארגוני: +86- 13690698363

מאז השקתו המוצלחת בשנת 2018, ממיר הספק נחושת 2000VA זה עשה הישגים יוצאי דופן בשוק עם הביצועים והיציבות המצוינים שלו. לאחר חמש שנים של בדיקות שוק וחדשנות טכנולוגית, יציבותה ביישומים מעשיים אומתה והוקרה במלואה.
הכרה בשוק וחדשנות טכנולוגית
עם האיכות המעולה שלו, המכירות של ממיר מתח ביתי זה עלו מעל 10,000 יחידות, מה שמוכיח את ההכרה הרחבה שלו ואת הפופולריות הגבוהה שלו בשוק. במהלך חמש השנים האחרונות, באמצעות אופטימיזציה מתמשכת של חומרי אביזרים וחדשנות עיצובית, הביצועים והאמינות שלו שופרו משמעותית, וזכו לאמון ולשבחים של רוב המשתמשים.
פלט יציאה כפול להתאמה לצרכים מגוונים
ממיר זה עשוי מחומר נחושת טהור ומעוצב באופן ייחודי עם יציאת יציאה אחת בכל צד שמאל וימין, צד שמאל יכול להפיק 100V וצד ימין יכול להפיק 110V, שיכול לעמוד בדרישות העבודה של מכשירי חשמל בעלי מתחים שונים. בתנאי שההספק הכולל הוא פחות מ-80% מההספק המרבי של השנאי, הוא יכול להבטיח את הפעולה הרגילה של שני מכשירים חשמליים בו זמנית, תוך הצגת פרקטיות ונוחות מצוינות.
בחירת חומרים באיכות גבוהה, המרה יעילה
מוצר זה מאמץ עיצוב ליבה טורואידית חד פאזי, המבטיח פעולה יציבה וגם מממש המרת הספק יעילה. השימוש בחומרי גלם איכותיים לא רק משפר את עמידות השנאי, אלא גם מפחית משמעותית את אובדן האנרגיה, ומביא למשתמשים חווית חשמל יעילה ואמינה.
בטיחות מקיפה
הממיר מתוכנן בקפידה מבחינה בטיחותית, המעטפת וכבלי החשמל הפנימיים עשויים מחומרים מעכבי בעירה, מה שמפחית מאוד את סכנת השריפה. בנוסף, הוא מצויד בהתקני בטיחות מרובים כגון הגנת בקרת טמפרטורה, הגנה מפני עומס יתר והגנה מפני קצר חשמלי, המספקים למשתמשים הגנה בטיחותית מקיפה ומונעים למעשה תאונות בטיחות הנגרמות מתנודות מתח או עומס יתר.
פרמטרים טכניים
| דגם מוצר | SHJY-2000VA (נחושת) |
| שם המוצר | ממיר חשמל ביתי נחושת 2000W 220V ל-110V/100V |
| הספק מקסימלי ישים | 2000W* |
| מתח כניסה מדורג | 220V~ |
| מתח מוצא מדורג | 100V/110V~ |
| קיבולת מדורגת | 1600VA* |
| תדירות מדורגת | 50/60 הרץ |
| מחזור הפעלה | 30/60 דקות |
| גדלים | 18.3*23.8*6.8 ס'מ (7.2*9.37*2.67 אינץ') |
| מידה (עם חבילה) | 31*28*15 ס'מ (12.2*11*5.9 אינץ') |
| משקולות | 6.3 ק'ג (13.89 פאונד) |
| משקל (עם חבילה) | 6.7 ק'ג (14.77 פאונד) |
| סוּג | סוג יבש |
| התקן בטיחות-1 | בקרת טמפרטורה |
| טמפרטורת כיבוי אוטומטי | ≥80℃ |
| כבל חשמל מרובע | 1 ריבוע |
| זרם עובר מקסימלי | 10A |
| התקן בטיחות-2 | מגן קצר חשמלי |
| חומרים | מתפתל חוט נחושת |
| חומר ליבה | שנאי טבעת |
| תְעוּדָה | CE, FCC וכו' |
שימושים במוצר
שנאי נחושת 2000VA זה יכול להמיר מתח 220V ל-100V או 110V, ויש לו מגוון רחב של תרחישי יישום כדי לענות על הצרכים של משתמשים שונים.
לשימוש ביתי, במדינות עם מתח 220V, השנאי תומך בקלות במכשירי 110V אמריקאיים או במכשירי 100V יפניים. ניתן להשתמש במכשירי חשמל ביתיים נפוצים כגון תנורי אורז, מייבשי שיער וכו' כאשר ההספק נמוך מ-1600W, כדי להשיג שימוש חוצה גבולות ללא דאגות.
בתרחישים משרדיים, התקני 110V או 100V מיובאים כמו מדפסות ומכונות צילום יכולים גם לפעול כרגיל בסביבת 220V באמצעות שנאי זה, לשפר את היעילות המשרדית ולמנוע נזק לציוד.
בתחום היופי והמספרה, ארה'ב, מגהץ מסתלסל, ספינת קיטור וציוד נוסף של יפן, זקוקים לעבודת מתח 110V/100V, שנאי זה קל להמרה, מאפשר לך ליהנות מחוויית היופי המובילה.
מבחינת מוצרים רפואיים, כמו מדי לחץ ומחוללי חמצן המיובאים מצפון אמריקה, נדרש מתח של 110V או 100V, והשנאי מספק תפוקה יציבה כדי להבטיח את פעולתו התקינה של הציוד.
מדריך תפעול המוצר
הבטחת פעולה בטוחה, יציבה ויעילה של שנאי כוח חיונית כדי להגן על הציוד, למנוע תקלות ולהבטיח את בטיחות המשתמש. לכן, בעת שימוש בשנאי 2000VA נחושת זה 220V עד 100V/110V, יש לפעול לפי אמצעי זהירות ונהלים ספציפיים.
אמצעי זהירות לשימוש:
1. אמצעי עמיד למים
העיצוב של שנאי זה שם לב לפיזור חום, והקליפה אינה אטומה למים בשטח גדול. בעת השימוש, יש להתרחק ממקור המים כדי למנוע חדירת מים לתוך הפנים, כדי למנוע תאונות בטיחות כגון קצר חשמלי.
2. דרישות פיזור חום
זה נורמלי ששנאים מייצרים חום במהלך הפעולה. ודא שחורי פיזור החום בצד שמאל וימין אינם חסומים כדי לשמור על פיזור חום תקין. אם אתה מוצא חום חריג או ריח שריפה, הפסק מיד את השימוש והיוועץ באיש מקצוע.
3. בדיקה לפני הפעלה
לפני הפעלת השנאי בפעם הראשונה, בדוק היטב את השנאי כדי לוודא שמראהו שלם ומרכיביו מהודקים. שימו לב אם יש צליל חריג או לא תקין בעת ההפעלה, אם יש, אנא עצור מיד לבדוק.
תהליך השימוש בשנאי כוח הוא כדלקמן:
1. בדוק את תקינות המראה של ממיר המתח ואת תיקון חלקי החילוף;
2, תקע הקלט לתוך ספק הכוח 220V;
3, לחץ על מקש המתג, ממיר מתח הפעלת מתח;
4. חבר מכשיר חשמלי 110V/100V והפעל אותו.
שאלות נפוצות
1. אילו אישורים יש לך עבור המוצרים שלך?
ממירי המתח שלנו השיגו אישורי CE, ROHS, FCC ושאר הסמכות מקומיות וחוץ כדי להבטיח שהמוצרים עומדים בתקנים בינלאומיים בבטיחות חשמל, הגנת הסביבה ותאימות אלקטרומגנטית.
2. באילו מכשירים תומך ממיר מתח זה?
ממיר המתח תומך במכשירי 110V ו-100V, לרבות מכשירי חשמל ביתיים כגון תנורי אורז ומייבשי שיער, מכשירי חשמל משרדיים כגון מדפסות קטנות, ומכוני יופי ומוצרים רפואיים כגון מגהצים מסתלסל ומכשירי אידוי לפנים.
3. מה כולל שירות לאחר המכירה שלך?
אנו מספקים שירות מקיף לאחר המכירה, הכולל ייעוץ מוצר, הדרכה לשימוש, תיקון תקלות וכו', וצוות שירות לקוחות מקצועי בכל עת למתן תמיכה. בנוסף, היא מספקת גם שירותי אבטחת איכות כדי להבטיח את שביעות רצון הלקוחות.
4. איך בוחרים את השנאי המתאים למכשירי חשמל?
בעת בחירת השנאי, יש לקחת בחשבון את המתח, ההספק והתדירות המדורגים של המכשיר כדי להבטיח שתפוקת השנאי תואמת ויציבה. יחד עם זאת, קחו בחשבון את המותג, האיכות והמחיר, בחרו במוצרים בטוחים ואמינים.
5. אילו הכנות יש לעשות לפני בחירת שנאי?
לפני בחירת שנאי, יש צורך להבין את המתח המדורג, מתח ומתח אספקת החשמל באזור, לשקול את השימוש בסביבה ובתדר ולבחור את הסוג והמותג הנכון של שנאי. במקביל, הבן את המידע על מחיר השוק כדי לקבל החלטת רכישה מושכלת.