SHJZ-3000VA (kobber)
ShunHong
TW30002
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
Produktfordel
Enterprise whatsapp-konto: +86- 13690698363
Shunhong spenningsomformer: Trettisju år med bransjeraffinering, avstøpende tillit.
Innen spenningsomformere har Shunhong, med sine 37 års dype industrierfaring, brakt den doble garantien for profesjonalitet og tillit til globale brukere. Shunhong ren kobber spenningsomformer, etter mer enn 20 år med markedstesting, med sin utmerkede ytelse og pålitelighet, har vunnet den dype tilliten til globale brukere.
Et skarpt verktøy for presis konvertering på tvers av spenningsbarrierer
Shunhong spenningsomformer, designet for å løse problemet med spenningsmisforhold, gir nøyaktig konvertering fra 110V til 220V. Enten det er en TV, kjøleskap i hjemmet, eller en datamaskin eller skriver på kontoret, kan Shunhong omformer sørge for at de fungerer stabilt under ulike spenningsstandarder og sluttspenningsbarrierer.
Energieffektiv, fortroppen innen ytelsesoptimalisering
Shunhong spenningsomformer bruker banebrytende enfaset ringformet indre kjerneteknologi, en innovativ design som i stor grad forbedrer konverteringseffektiviteten samtidig som den reduserer energitapet. Det garanterer ikke bare stabiliteten til spenningskonvertering, men reflekterer også de energibesparende og miljøvernegenskapene til produktet, og blir en modell for ytelsesoptimalisering.
Allround sikkerhetsdesign, bruk mer trygghet
Shunhong spenningsomformer er utstyrt med en sterk jernkasse og interne høykvalitets flammehemmende materialer, kombinert med temperaturkontroll og kortslutningsbeskyttelsesfunksjoner, for å gi brukerne omfattende sikkerhetsbeskyttelse. Disse sikkerhetsfunksjonene sikrer at brukere kan nyte en trygg og sikker spenningskonverteringsopplevelse under alle bruksforhold.
Intelligent justering, fleksibel for å tilpasse seg forskjellige elektriske apparater
Shunhong spenningsomformer har intelligent strømreguleringsfunksjon, som kan tilpasse seg behovene til forskjellige elektriske apparater. Enten det er et langsiktig klimaanlegg eller en kortvarig høybelastningsmikrobølgeovn, kan Shunhong-omformeren sikre stabil drift av elektriske apparater og gi fleksibel spenningsstøtte.
Bred kompatibilitet, støtter en rekke bruk av elektriske apparater.
Shunhong spenningsomformere har et bredt spekter av kompatibilitet, og støtter bruken av en rekke apparater fra hårfønere og riskokere til veggbrytere, kokemaskiner og krølltang. Brukere trenger ikke å bekymre seg for problemet med spenningsmisforhold, Shun red-omformeren er høyrehåndsassistenten for global reise av husholdningsapparater.
Tekniske parametere
| Produktmodell | SHJZ-3000VA (kobber) |
| Produktnavn | Kobber 3000W Temperaturkontroll Beskyttelse Spenningsomformer 110V til 220V |
| Maksimal gjeldende effekt | 3000W* |
| Nominell inngangsspenning | 110V~ |
| Nominell utgangsspenning | 220V~ |
| Nominell kapasitet | 1800VA* |
| Nominell frekvens | 50/60 Hz |
| Driftssyklus | 30/60 min |
| størrelser | 20*16*9,5 cm |
| Størrelse (med pakke) | 30*20*15 cm |
| vekter | 7,8 kg |
| Vekt (med pakke) | 8,2 kg |
| Type | Tørr-type |
| Sikkerhetsanordning-1 | Temperaturkontroll |
| Automatisk avslåingstemperatur | ≥80℃ |
| Nettledning firkantet | 1,5 kvadrat |
| Maksimal passerende strøm | 13A |
| Materialer | Oppvikling av aluminiumtråd |
| Kjernemateriale | Ring transformator |
| sertifikat | CE, FCC osv. |
Produktbruk
Produktets bruksanvisning
FAQ