SHJY-80VA
ShunHong
N81
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produk Voordeel
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
'Doeltreffendheid en veiligheid: 'n Innoverende reis vir 80W suiwer koperdraadtransformators'
Met die toenemende aantal moderne elektroniese toestelle vandag, het spanningsomsetters 'n brug geword wat verskillende spanningstandaardtoestelle verbind. Ons nuutgeloodsde 80W klein transformators bied 'n stabiele en doeltreffende oplossing vir elektriese toestelle met die uitstekende werkverrigting van hul suiwer koperdraadwikkelings.
Suiwer koperdraadwikkeling: dubbele waarborg van werkverrigting en duursaamheid
Deur suiwer koperdraad as grondstof te gebruik, presteer ons transformators goed in elektriese geleidingsvermoë, meganiese sterkte, termiese geleidingsvermoë en oksidasieweerstand. Hierdie eienskappe verbeter nie net die algehele doeltreffendheid van die transformator nie, maar verseker ook sy langtermynstabiliteit en duursaamheid, wat die ideale keuse vir die vervaardiging van transformators is.
Stabiele spanningsuitset: die bewaker van elektriese werking
Hierdie transformator is spesiaal ontwerp vir die gladde omskakeling van 220V-spanning na 110V, wat die normale werking van elektriese toestelle in verskillende spanningsomgewings verseker. Stabiele spanningsuitset verbeter nie net die werkdoeltreffendheid van die toerusting nie, maar verbeter ook die doeltreffendheid van energieverbruik terwyl die toerusting beskerm word.
Vlamvertragende behuising: 'n nuwe standaard vir veiligheidsbeskerming
Veiligheid is altyd ons primêre ontwerpbekommernis. Die dop van die transformator is gemaak van gevorderde vlamvertragende materiale, wat hoë temperature van tot 900 grade kan weerstaan sonder om te brand, wat die veiligheid tydens gebruik aansienlik verbeter.
Draagbare ontwerp: Kragondersteuning enige tyd, enige plek
Die liggewig grootte en gewig van slegs 0,7 kg maak hierdie transformator ideaal vir situasies wat gereelde mobiliteit vereis, soos sakereise of buitelugavonture. Die draagbaarheid daarvan maak kragondersteuning maklik bereikbaar.
Kragverlengkoord: Oplossing vir afstandgebruik
Om aan die behoeftes van langer afstande te voldoen, het ons die transformator toegerus met 'n 1 meter lange kragkoord en 'n gerieflike sak vir berging, wat uiters gerieflik is vir gebruik en berging.
Hierdie 80W suiwer koperdraadtransformator, met sy uitstekende werkverrigting en veiligheidskenmerke, word 'n opkomende ster op die gebied van spanningomskakeling, wat 'n betroubare en doeltreffende opsie bied vir die kruisspanninggebruik van elektriese toestelle.
Tegniese parameters
| Produk Model | SHJY-80VA |
| Produk naam | 80W Step-Down Power Converter 220V na 110V |
| Maksimum toepaslike krag | 80W* |
| Gegradeerde insetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 110V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 48VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 10,8*5,8*5,8cm |
| Grootte (met pakket) | 16*13,5*11 cm |
| gewigte | 0,7 kg |
| Gewig (met pakket) | 1 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel-1 | Temperatuurbeheer |
| Veiligheidstoesteldata-1 | ≥80℃ |
| Veiligheidstoestel-2 | kortsluiting beskermer |
| Materiaal | Koperdraad wikkeling |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Gereelde vrae
'Volledige sertifisering, uitstekende diens,Kies die regte transformator vir jou'