JE-150VA
ShunHong
E-1501
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produkbeskrywing
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
Eerstens, vervaardiging van suiwer koperdraadwikkeling
Hierdie 150W spanningomsetter neem suiwer koperdraadwikkeling aan, koperdraad met hoë elektriese geleidingsvermoë, hoë meganiese sterkte, hoë termiese geleidingsvermoë en uitstekende oksidasieweerstand, verbeter die doeltreffendheid en stabiliteit van die transformator aansienlik, wat die lewensduur verleng, is die keuse van materiaal van hoë gehalte van transformator vervaardiging.
Tweedens, die spanningsuitset is stabiel
Die omsetter kan 220V na 110V akkuraat en stabiel omskakel, perfek aangepas by klein kragtoestelle om doeltreffende werking van toerusting te verseker, dienslewe te verleng, energieverbruik te verminder, om aan die behoeftes van alle soorte elektriese toestelle spanningomskakeling te voldoen.
Vlamvertragende dopontwerp
Die dop is gemaak van hoë-temperatuurbestande vlamvertragende materiaal, wat temperature bo 900 ℃ kan weerstaan, brandrisiko's effektief voorkom en veiligheid aansienlik verbeter, wat betroubare beskerming vir gebruikers bied.
Draagbare ontwerp
Gegradeerde krag van 150VA, kompakte grootte, gewig van slegs 0,58 kg, maklik om te dra, en geen elektromagnetiese interferensie, ondersteuning vir lugvaart en spoorwegbesending, geskik vir reis in die buiteland.
Vyf, 'n sleutelskakelaarontwerp
Toegerus met 'n sleutelskakelaar, gerieflike werking, nie nodig om die kragprop gereeld in en uit te stop nie, verminder slytasie, verbeter die gebruik van ervaring.
IP65 waterdigte gradering
IP65 waterdigte gradering, weerstaan stof, watermis, waterdamp en ander aanvalle effektief, pas by nat of harde omgewings aan, om die normale werking van die toestel te verseker, wat die gebruik van die toneel uitbrei.
Tegniese parameters
| Produk Model |
JE-150VA |
| Produk naam | 150VA Transformator 220V na 110V |
| Maksimum toepaslike krag | 150W* |
| Gegradeerde insetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 110V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 130VA |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 7,2*7,2*6,2 cm |
| Grootte (met pakket) | 11*10,7*11,5 cm |
| gewigte | 0,68 kg |
| Gewig (met pakket) | 0,72 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel-1 | Temperatuurbeheer |
| Veiligheidstoesteldata-1 | ≥90℃±5℃ |
| Veiligheidstoestel-2 | kortsluiting beskermer |
| Materiaal | Koperdraad wikkeling |
| Kernmateriaal | Ring transformator |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
| Waterdigte klas | IP65 waterdig |
Produk Gebruike
Hierdie 150VA-transformator kan spanningomskakeling akkuraat van 220V tot 110V bereik. Ontwerp om 'n verskeidenheid lae-krag ingevoerde elektriese toestelle soos tandheelkundige scalers, flossers en klein lessenaarlampe te akkommodeer. Stabiele spanningsuitset en sterk verenigbaarheid verseker stabiele en doeltreffende werking van alle soorte elektriese toerusting onder die omgeskakelde spanning.
Tuisgebruikstoneel
In 'n gesellige huisomgewing is hierdie 150VA-transformator soos 'n regterhand wat maklik die kragbehoeftes van verskeie klein elektriese toestelle hanteer. Of dit nou 'n jogurtmaker in die oggend of 'n melkverwarmer in die aand is, dit kan stabiele krag verskaf om te verseker dat die toestelle soos gewoonlik werk, wat vir jou en jou gesin 'n gemaklike en gerieflike leefervaring bied. Van daaglikse tuisversorging tot babavoeding, hierdie transformator is 'n betroubare vennoot in jou huis, wat die gesinslewe makliker en lekkerder maak.
Reisoordraagbaarheid
Vir gereelde reisigers is hierdie kompakte spanningomskakelaar 'n onontbeerlike hulp op die pad. Dit is kompak, liggewig en draagbaar, so dit kan maklik in 'n rugsak of tas pas sonder om baie spasie op te neem en is maklik om te dra. Dit is ook toegerus met ’n aan/af-beheerfunksie en IP65 waterdigte funksie, wat stabiele werking verseker selfs in strawwe buitelugomgewings. Of dit nou jou persoonlike versorgingstoestelle soos tandeskoonmaker, tandespoelmiddel of ander klein kragtoestelle is, hierdie omskakelaar kan perfek aangepas word om stabiele en betroubare kragondersteuning vir jou reis te bied, sodat jy met gemoedsrus kan reis.
Produk Bedryfsgids
Transformator gebruik proses