JE-150VA
Шун Хонг
E-1501
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Нэгдүгээрт, цэвэр зэс утас ороомгийн үйлдвэрлэл
Энэхүү 150 Вт-ын хүчдэлийн хувиргагч нь цэвэр зэс утсан ороомог, цахилгаан дамжуулах чанар өндөртэй, механик бат бэх, дулаан дамжуулалт өндөр, исэлдүүлэх чадвар сайтай зэс утсыг ашиглаж, трансформаторын үр ашиг, тогтвортой байдлыг мэдэгдэхүйц сайжруулж, ашиглалтын хугацааг уртасгаж, трансформаторын үйлдвэрлэлийн өндөр чанартай материалын сонголт юм.
Хоёрдугаарт, хүчдэлийн гаралт тогтвортой байна
Хөрвүүлэгч нь 220 В-ыг 110 Вт хүртэл нарийвчлалтай, тогтвортой хувиргаж, жижиг цахилгаан хэрэгсэлд төгс зохицсон бөгөөд тоног төхөөрөмжийн үр ашигтай ажиллагааг хангах, ашиглалтын хугацааг уртасгах, эрчим хүчний хэрэглээг багасгах, бүх төрлийн цахилгаан хэрэгслийн хүчдэлийн хөрвүүлэлтийн хэрэгцээг хангах.
Галд тэсвэртэй бүрхүүлийн загвар
Энэхүү бүрхүүл нь өндөр температурт тэсвэртэй галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн бөгөөд 900℃-аас дээш температурыг тэсвэрлэх чадвартай, галын эрсдэлээс үр дүнтэй урьдчилан сэргийлэх, аюулгүй байдлыг ихээхэн сайжруулж, хэрэглэгчдийн найдвартай хамгаалалтыг хангана.
Зөөврийн загвар
150ВА хүчин чадалтай, авсаархан хэмжээтэй, ердөө 0.58 кг жинтэй, зөөвөрлөхөд хялбар, цахилгаан соронзон саадгүй, нисэх болон төмөр замын ачааг дэмждэг, гадаадад зорчиход тохиромжтой.
Тав, түлхүүр солих загвар
Түлхүүрийн унтраалгаар тоноглогдсон, тохиромжтой ажиллагаатай, цахилгааны залгуурыг байнга залгах, салгах шаардлагагүй, элэгдлийг багасгаж, туршлагын хэрэглээг сайжруулна.
IP65 ус үл нэвтрэх зэрэглэл
IP65 ус үл нэвтрэх зэрэглэл, тоос шороо, усны манан, усны уур болон бусад халдлагыг үр дүнтэй эсэргүүцэх, нойтон эсвэл хатуу ширүүн орчинд дасан зохицох, төхөөрөмжийн хэвийн ажиллагааг хангах, үзэгдлийн талбайн ашиглалтыг өргөжүүлэх.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар |
JE-150VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 150ВА трансформатор 220В-оос 110В хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 150Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 130ВА |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 7.2*7.2*6.2см |
| Хэмжээ (багцтай) | 11*10.7*11.5см |
| жин | 0.68 кг |
| Жин (багцтай) | 0.72 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-1 | Температурын хяналт |
| Saftey Device Data-1 | ≥90℃±5℃ |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-2 | богино залгааны хамгаалагч |
| Материал | Зэс утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
| Ус үл нэвтрэх ангилал | IP65 ус нэвтэрдэггүй |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Энэхүү 150ВА трансформатор нь 220В-оос 110В хүртэл хүчдэлийн хувиргалтыг үнэн зөв хийж чадна. Шүд хэмжигч, шүдний утас, жижиг ширээний чийдэн зэрэг бага чадалтай импортын цахилгаан хэрэгсэлд зориулагдсан. Тогтвортой хүчдэлийн гаралт, хүчтэй нийцтэй байдал нь хувиргасан хүчдэлийн дор бүх төрлийн цахилгаан тоног төхөөрөмжийн тогтвортой, үр ашигтай ажиллагааг хангадаг.
Гэрийн хэрэглээний дүр зураг
Гэрийн тав тухтай орчинд энэхүү 150VA трансформатор нь баруун гартай адил бөгөөд янз бүрийн жижиг цахилгаан төхөөрөмжүүдийн эрчим хүчний хэрэгцээг амархан даван туулдаг. Энэ нь өглөө тараг үйлдвэрлэгч эсвэл оройд сүү халаагч байхаас үл хамааран цахилгаан хэрэгслийг тогтмол ажиллуулж, танд болон таны гэр бүлд тав тухтай, тохь тухтай амьдрах боломжийг олгоно. Гэрийн өдөр тутмын арчилгаанаас эхлээд хүүхэд хооллох хүртэл энэ трансформатор нь таны гэрт найдвартай хамтрагч болж, гэр бүлийн амьдралыг илүү хялбар, тааламжтай болгодог.
Аялал жуулчлалын зөөвөрлөлт
Байнгын аялагчдын хувьд энэхүү авсаархан хүчдэлийн хөрвүүлэгч нь зам дээр зайлшгүй туслах болно. Энэ нь авсаархан, хөнгөн, зөөврийн тул үүргэвчиндээ эсвэл чемодандаа их зай эзэлдэггүй, авч явахад хялбар байдаг. Мөн асаах/унтраах хяналтын функц, IP65 ус нэвтэрдэггүй функцээр тоноглогдсон бөгөөд энэ нь гаднах хатуу ширүүн орчинд ч тогтвортой ажиллах боломжийг олгодог. Шүд цэвэрлэгч, шүд зайлагч эсвэл бусад жижиг цахилгаан хэрэгсэл гэх мэт хувийн арчилгааны төхөөрөмжөөс үл хамааран энэхүү хөрвүүлэгч нь таны аялалд тогтвортой, найдвартай тэжээлийн дэмжлэг үзүүлэхийн тулд төгс зохицсон бөгөөд ингэснээр та тайван аялах боломжтой.
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Трансформаторыг ашиглах үйл явц