JE-150VA
Шун Хонг
E-1502
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
150ВА авсаархан хүчдэлийн хувиргагч: өндөр үр ашигтай, тогтвортой, цэвэр зэс утсан ороомог
Цэвэр зэс ороомог, маш сайн гүйцэтгэлтэй
Энэхүү 150ВА багтаамжтай авсаархан хүчдэлийн хувиргагч нь зэсийн өндөр цахилгаан дамжуулалт, механик бат бөх чанар, дулаан дамжуулалт, ашиглалтын хугацааг мэдэгдэхүйц уртасгаж, үр ашигтай, тогтвортой ажиллагааг хангадаг цэвэр зэс утсан ороомогтой.
Тогтвортой хүчдэлийн хувиргалт, Тогтвортой гаралт
Хөрвүүлэгч нь 220В-ыг 110В-т зөв хувиргаж, жижиг цахилгаан хэрэгсэлд тогтвортой хүчдэлийн гаралтыг хангаж, төхөөрөмжийн ашиглалтын үр ашгийг үр дүнтэй баталгаажуулж, төхөөрөмжийг хүчдэлийн хэлбэлзлээс хамгаалж, эрчим хүчний хэрэглээг оновчтой болгодог.
Галд тэсвэртэй бүрхүүл, аюулгүй байдлын сайжруулалт
Уг бүрхүүл нь 900 ℃ хүртэл өндөр температурыг тэсвэрлэх чадвартай, галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн бөгөөд галын эрсдэлээс үр дүнтэй сэргийлж, бүтээгдэхүүний аюулгүй байдлыг эрс сайжруулж, хэрэглэгчдийн найдвартай хамгаалалтыг хангадаг.
Авсаархан, хөнгөн, зөөвөрлөхөд хялбар
Авсаархан, хөнгөн, ердөө 0.68 кг жинтэй, аялал, бизнес аялал гэх мэт гар утасны хувилбарт ашиглахад хялбар бөгөөд хүчдэлийг хувиргах тохиромжтой шийдлийг өгдөг.
Нэг товшилтоор удирдах, удирдахад хялбар
Товчлууртай унтраалгатай тул хэрэглэгчид нэг товчлуураар асаах, унтраахыг хялбар удирдах боломжтой, байнга залгаж, салгах шаардлагагүй, үйл ажиллагааны процессыг хялбарчилж, ашиглахад тав тухтай байдлыг нэмэгдүүлнэ.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | JE-150VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 150ВА трансформатор 220В-оос 110В хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 150 Вт |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 130ВА |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 7.2*7.2*6.2см |
| Хэмжээ (багцтай) | 11*10.7*11.5см |
| жин | 0.68 кг |
| Жин (багцтай) | 0.72 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-1 | Температурын хяналт |
| Saftey Device Data-1 | ≥90℃±5℃ |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-2 | богино залгааны хамгаалагч |
| Материал | Зэс утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
| Ус үл нэвтрэх ангилал | IP65 ус нэвтэрдэггүй |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
150ВА трансформатор: Бага оврын цахилгаан хэрэгсэлд зориулсан хүчдэлийг үр ашигтай хувиргах мэргэжилтэн.
Гэрийн нөхцөлд олон хувилбарт хэрэглэгдэхүүн.
Энэхүү 150ВА трансформатор нь гэрийн нөхцөлд сайн ажилладаг бөгөөд шүд цэвэрлэгч, шүдний утас, жижиг тараг үйлдвэрлэгч, сүү халаагч болон бусад гэр ахуйн цахилгаан хэрэгсэл зэрэг хувийн арчилгааны хэрэгсэлд тохиромжтой. Тогтвортой хүчдэлийн гаралт нь цахилгаан хэрэгслийн үр ашигтай ажиллагааг хангаж, гэр бүлийн амьдралыг хөнгөвчилдөг.
Бизнесийн аялалд зориулсан зөөврийн сонголт
Трансформатор нь ихэвчлэн явж байгаа бизнес эрхлэгчид эсвэл аялагчдад зориулагдсан зөөврийн хэрэгсэл юм. Авсаархан, хөнгөн хийц нь түүнийг аялагчдад хамгийн тохиромжтой хамтрагч болгож, хувийн арчилгааны хэрэгсэл болон бусад жижиг хэрэгслүүдийг явах үед тогтвортой эрчим хүч авдаг.
Өргөн нийцтэй байдал
Импортын бага чадалтай олон төрлийн цахилгаан хэрэгсэлд ашиглахад зориулагдсан энэхүү трансформатор нь өргөн хүрээний нийцтэй байдлыг санал болгодог. Энэ нь 220V-оос 110V-ийн хүчдэлийг хувиргах эсвэл өөр өөр брэнд, загварын цахилгаан хэрэгсэлд дасан зохицох эсэхээс үл хамааран олон төрлийн хэрэгцээг хялбархан даван туулж чадна.
Ашиглахад хялбар, залгаад тоглоход
маш тохиромжтой, хэрэглэгч зөвхөн трансформаторыг 220 В-ын цахилгааны залгуурт холбож, 110 В-ын цахилгаан төхөөрөмжийг холбоход л хангалттай бөгөөд нарийн төвөгтэй тохиргоогүйгээр шууд ашиглах боломжтой бөгөөд жинхэнэ залгуурт хүрэх боломжтой.
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Ашиглалтын үйл явц