SHJY-80VA
Шун Хонг
N81
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
'Үр ашиг ба аюулгүй байдал: 80 Вт-ын цэвэр зэс утсан трансформаторын шинэлэг аялал'
Орчин үеийн цахим төхөөрөмжүүдийн тоо нэмэгдэж байгаатай холбогдуулан хүчдэл хувиргагч нь өөр өөр хүчдэлийн стандарт төхөөрөмжүүдийг холбосон гүүр болж байна. Манай шинээр худалдаанд гарсан 80 Вт-ын бага оврын трансформаторууд нь цэвэр зэс утсан ороомгийн маш сайн гүйцэтгэлтэй цахилгаан хэрэгсэлд тогтвортой, үр ашигтай шийдлийг өгдөг.
Цэвэр зэс утсан ороомог: гүйцэтгэл, эдэлгээний давхар баталгаа
Цэвэр зэс утсыг түүхий эд болгон ашигласнаар манай трансформаторууд цахилгаан дамжуулах чанар, механик бат бэх, дулаан дамжуулалт, исэлдэлтийн эсэргүүцэл зэргээрээ сайн ажилладаг. Эдгээр шинж чанарууд нь трансформаторын ерөнхий үр ашгийг дээшлүүлэхээс гадна урт хугацааны тогтвортой байдал, бат бөх чанарыг баталгаажуулдаг бөгөөд энэ нь трансформаторыг үйлдвэрлэхэд хамгийн тохиромжтой сонголт юм.
Тогтвортой хүчдэлийн гаралт: цахилгааны үйл ажиллагааны хамгаалагч
Энэхүү трансформатор нь янз бүрийн хүчдэлийн орчинд цахилгаан хэрэгслийн хэвийн ажиллагааг хангах үүднээс 220В хүчдэлийг 110 В-т жигд хөрвүүлэх зориулалттай. Тогтвортой хүчдэлийн гаралт нь тоног төхөөрөмжийн ажлын үр ашгийг дээшлүүлэхээс гадна төхөөрөмжийг хамгаалахын зэрэгцээ эрчим хүчний хэрэглээний үр ашгийг сайжруулдаг.
Галд тэсвэртэй орон сууц: Аюулгүй байдлын хамгаалалтын шинэ стандарт
Аюулгүй байдал нь бидний дизайны гол асуудал юм. Трансформаторын бүрхүүл нь дэвшилтэт галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн бөгөөд 900 градус хүртэл өндөр температурыг шатаахгүйгээр тэсвэрлэх чадвартай бөгөөд ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг ихээхэн нэмэгдүүлдэг.
Зөөврийн загвар: Хэзээ ч, хаана ч цахилгаан дэмждэг
Хөнгөн жин, ердөө 0.7 кг жинтэй нь энэхүү трансформаторыг бизнес аялал, гадаа адал явдал гэх мэт байнга хөдөлгөөн шаарддаг нөхцөлд ашиглахад тохиромжтой. Түүний зөөврийн байдал нь цахилгааны дэмжлэгийг авахад хялбар болгодог.
Цахилгаан өргөтгөлийн утас: Алсын зайнаас ашиглах шийдэл
Бид трансформаторыг 1 метрийн урттай цахилгааны утас, хадгалахад тохиромжтой уутаар тоноглосон нь ашиглах, хадгалахад маш тохиромжтой.
Энэхүү 80 Вт-ын хүчин чадалтай цэвэр зэс утсан трансформатор нь гайхалтай гүйцэтгэл, аюулгүй байдлын шинж чанараараа цахилгаан хэрэгслийн хөндлөн хүчдэлийн ашиглалтын найдвартай, үр ашигтай хувилбараар хүчдэл хувиргах салбарт өсч буй од болж байна.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SHJY-80VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 80Вт шаталсан цахилгаан хувиргагч 220V-оос 110V |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 80Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 48VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 10.8*5.8*5.8см |
| Хэмжээ (багцтай) | 16*13.5*11см |
| жин | 0.7 кг |
| Жин (багцтай) | 1кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-1 | Температурын хяналт |
| Saftey Device Data-1 | ≥80℃ |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-2 | богино залгааны хамгаалагч |
| Материал | Зэс утас ороомог |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Түгээмэл асуулт
'Бүрэн гэрчилгээ, маш сайн үйлчилгээ,Тохирох трансформаторыг сонго'