ЈЕ-150ВА
СхунХонг
Е-1501
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
Опис производа
Ентерприсе ВхатсАпп налог: +86- 13690698363
Прво, производња намотаја од чисте бакарне жице
Овај претварач напона од 150 В усваја намотај од чистог бакра, бакарну жицу са високом електричном проводљивошћу, високом механичком чврстоћом, високом топлотном проводљивошћу и одличном отпорношћу на оксидацију, значајно побољшава ефикасност и стабилност трансформатора, продужавајући животни век, избор је висококвалитетних материјала за производњу трансформатора.
Друго, излазни напон је стабилан.
Претварач може прецизно и стабилно претворити 220В у 110В, савршено прилагођен малим електричним апаратима како би се обезбедио ефикасан рад опреме, продужио радни век, смањила потрошња енергије, како би се задовољиле потребе свих врста електричних уређаја за конверзију напона.
Дизајн кућишта отпорног на ватру
Оклоп је направљен од материјала отпорног на високе температуре, који може издржати температуре изнад 900℃, ефикасно спречавајући ризик од пожара и значајно побољшавајући сигурност, пружајући поуздану заштиту за кориснике.
Преносиви дизајн
Називна снага од 150ВА, компактна величина, тежина од само 0,58 кг, лака за ношење и без електромагнетних сметњи, подршка за авионске и железничке пошиљке, погодна за путовања у иностранство.
Пето, дизајн прекидача са кључем
Опремљен прекидачем са кључем, практичан рад, нема потребе за често укључивањем и искључивањем утикача, смањује хабање, побољшава коришћење искуства.
ИП65 оцена водоотпорности
ИП65 оцена водоотпорности, ефикасно се одупире прашини, воденој магли, воденој пари и другим нападима, прилагођава се мокрим или тешким окружењима, како би се обезбедио нормалан рад уређаја, проширујући употребу сцене.
Тецхницал Параметерс
| Модел производа |
ЈЕ-150ВА |
| Назив производа | 150ВА Трансформатор 220В до 110В |
| Максимална применљива снага | 150В* |
| Називни улазни напон | 220В~ |
| Називни излазни напон | 110В~ |
| Називни капацитет | 130ВА |
| Називна фреквенција | 50/60Хз |
| Оперативни циклус | 30/60мин |
| величине | 7,2*7,2*6,2 цм |
| Величина (са пакетом) | 11*10,7*11,5 цм |
| тежине | 0.68кг |
| Тежина (са пакетом) | 0.72кг |
| Тип | Сувог типа |
| Сигурносни уређај-1 | Контрола температуре |
| Сафтеи Девице Дата-1 | ≥90℃±5℃ |
| Сигурносни уређај-2 | заштитник од кратког споја |
| Материјали | Намотај бакарне жице |
| Основни материјал | Прстенасти трансформатор |
| сертификат | ЦЕ, ФЦЦ итд. |
| Водоотпорна класа | ИП65 водоотпоран |
Употреба производа
Овај трансформатор од 150ВА може прецизно постићи конверзију напона са 220В на 110В. Дизајниран за смештај разних увезених електричних уређаја мале снаге као што су зубни апарати за чишћење зуба, зубни конац и мале столне лампе. Стабилан излазни напон и јака компатибилност обезбеђују стабилан и ефикасан рад свих врста електричне опреме под конвертованим напоном.
Сцена за кућну употребу
У пријатном кућном окружењу, овај трансформатор од 150ВА је као десна рука, лако се носи са потребама за струјом разних малих електричних уређаја. Било да се ради о апарату за јогурт ујутру или грејачу млека увече, он може да обезбеди стабилно напајање како би се осигурало да уређаји раде као и обично, доносећи вама и вашој породици удобан и згодан живот. Од свакодневне кућне неге до храњења бебе, овај трансформатор је поуздан партнер у вашем дому, чинећи породични живот лакшим и пријатнијим.
Преносивост путовања
За честе путнике, овај компактни претварач напона је незаобилазна помоћ на путу. Компактан је, лаган и преносив, тако да се лако може уклопити у ранац или кофер без да заузима много простора и лако се преноси. Такође је опремљен контролном функцијом за укључивање/искључивање и ИП65 водоотпорну функцију, која обезбеђује стабилан рад чак иу тешким спољашњим окружењима. Било да се ради о вашим уређајима за личну негу као што су чистач зуба, уређај за испирање зуба или други мали електрични уређаји, овај претварач може бити савршено прилагођен да обезбеди стабилну и поуздану подршку за напајање на вашем путовању, тако да можете безбрижно путовати.
Упутство за употребу производа
Процес употребе трансформатора