JE-150VA
ShunHong
E-1501
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Description
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Primum, purum aeris filum curvis fabricandis
Hoc 150W voltage converter adoptat purum filum aeris flexi, filum aeris cum altum electricae conductivity, altae vires mechanicae, alta scelerisque conductivity et oxidationis praestantia resistentia, signanter emendare efficientiam et stabilitatem transformantis, prolongans vitam servitii, electio est summa qualitas materiae ad transformatorem fabricandi.
Secundo, intentionis output stabilis
Conversus potest accurate et stabiliter convertere 220V ad 110V, perfecte accommodata ad parvae potentiae instrumenta ad efficiens operationem instrumentorum, extendere vitam serviendi, consummationem industriae minuere, ad usus necessarios omnium generum electricorum, voltage conversionis.
Flamma concha retardantis designatio
Testa facta est altae temperaturae repugnantis flammae materiae retardantis, quae temperaturas supra 900℃ sustinere potest, efficaciter periculum ignis praeveniens et salutem signanter emendans, firmam tutelam utentibus praebens.
Consilium portatile
Ratum potentia 150VA, magnitudo compacta, pondus solum 0.58kg, facilis ad portandum, et nulla interventus electromagneticus, subsidium aviationi et tradendi ferriviaria, ad peregre iter aptum.
Quinque, clavis switch consilio
instructus cum clavis switch, opportuna operatione, non opus est obturaculum potentiae obturaculum et unplug saepe, lapsum et lacrimam minuere, usum experientiae augere.
IP65 IMPERVIUS rating
IP65 IMPERVIUS rating, efficaciter resistunt pulvis, aqua caligo, aqua vapor et alii impetus, accommodare ad ambitus humidos vel asperos, ad curandam normalem machinae operationem, usum scaenae amplificandum.
Technical Parameters
| Product Model |
JE-150VA |
| Product nomen | 150VA Transformator 220V ad 110V |
| Maxime locum habet potestatem | 150W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 110V~ |
| Facultatem rated | 130VA |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 7.2*7.2*6.2cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 11*10.7*11.5cm |
| weights | 0.68kg |
| Pondus (cum sarcina) | 0.72kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Saftey Fabrica Data I- | ≥90℃±5℃ |
| Salus Fabrica-2 | brevis circuitus protector |
| Materiae | Filum aeris flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
| IMPERVIUS classis | IP65 IMPERVIUS |
Product usibus
Hic 150VA transformator accurate conversionem intentionis ab 220V ad 110V consequi potest. Voluerunt ad varias opes humilis importatas instrumenta electrica, sicut dentales scalares, flossores, et lampades desk parvae. Stabilis intentionis output et compatibilitas fortis firma et efficax operatio omnium generum electricae instrumentorum sub intentione conversa convertitur.
Domum usus Scene
In fovere domum ambitus, 150VA haec commutator est sicut homo dexter, facile parietum cum potentia necessaria variarum parvarum electricorum machinis. Utrum yoghurt factor mane vel lac calefaciens in vespere, potestatem stabilem providere potest ut instrumenta more solito currant, te et familiam tuam commodam et commodam vivendi experientiam afferant. A cura cotidiana ad infantem pascendum, hic commutator fidelis particeps in domo tua est, vitam familiarem faciliorem et iucundiorem faciens.
Iter portabilitas
Pro frequentibus viatoribus, hoc pacto convertentis intentionis necessarium auxilium in via est. Est compactum, leve et portatile, unde facile in dorsualem vel in vidulo coaptatur sine spatio multum sumptis et facile perferre potest. Est etiam instructa functione dicionis et functionis IP65 IMPERVALIS, quae stabilem operationem praestat etiam in ambitus velit asperos. Sive propriae curae tuae cogitationes ut dentes lautus, dens lautor, aliave parva potentia adjumenta, hic convertens perfecte accommodari potest, ut stabilis et certa virtus in tuo itinere subsidium praebeat, quo aequo animo pergere possis.
Product Operate Guide
Usus processus transformer