SHJY-80VA
ShunHong
N81
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
'Efficientia et salus: iter innovative per 80W purum filum aeneum transformantium'
Cum crescente numero recentiorum electronicarum machinarum hodie, convertatores voltage pons effecti sunt diversa intentione vexillum adjumenta. Nostri nuper immissi 80W parvi transformatores solutionem stabilem et efficacem praebent ad adjumenta electrica cum praestanti observantia eorum flexorum aeneorum merae.
Purus filum aeneum tortuosum: spondeum duale perficiendi et durabilitatis
Utens filum aeris purum sicut materia rudis, nostri transformatores bene operant in electricae conductivity, mechanicae vires, scelerisque conductivity et oxidationis resistentia. Hae notae non solum altiorem transformantis efficientiam meliorem efficiunt, sed etiam diuturnam firmitatem ac diuturnitatem obtinent, quae optima est electio transformantium fabricandi.
Stabilis intentionis output: custos operationis electricae
Hic TRANSFIGURATOR specialiter destinatur ad lenis conversionis 220V intentionis ad 110V, curans normalem operationem electricum adjumentorum in diversis ambitus voltages. Firmum intentione output non solum efficaciam instrumenti operandi melioris, sed etiam efficaciam energiae usui tuendo instrumento auget.
Flamma-retardans habitationem: novum vexillum ad salutem tutelam
Salutis semper est principale consilium nostrum sollicitudinem. Testa transformantis facta est flammae progressae materiae retardantis, quae caliditates usque ad 900 gradus sine ustione sustinere potest, salutem in usu maxime amplificandam.
Consilium portatile: Potentia quolibet tempore sustentatur, usquam
Leve pondus ac pondus solum 0.7kg hoc transformator specimen pro condicionibus frequentem mobilitatem requirunt, ut negotia itinera vel casus velit. Portabilitas eius ad potentiam facilem aditum facit.
Potentia funiculi extensionis: Solutio pro usu remoto
Ut ad longiorum distantiarum necessitates occurramus, transformator funiculum 1 metri longi potentiae et sacculum opportunum ad reponendum, quod usui ac repono apprime convenit.
Haec 80W commutator filum aeris purum, cum propriis praestantibus exercitiis et incolumitate notis, in campum conversionis voltage- sidus surgens fit, optionem certam et efficacem praebens ad usus machinarum electrica exitus voltationis.
Technical Parameters
| Product Model | SHJY-80VA |
| Product nomen | 80W GRADATUS Power Converter 220V ad 110V |
| Maxime locum habet potestatem | 80W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 110V~ |
| Facultatem rated | 48VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 10.8*5.8*5.8cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 16*13.5*11cm |
| weights | 0.7kg |
| Pondus (cum sarcina) | 1kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Saftey Fabrica Data I- | ≥80℃ |
| Salus Fabrica-2 | brevis circuitus protector |
| Materiae | Filum aeris flexuosum |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
FAQ
'Plena certificatione, excellentia servitii' Elige tibi ius commutatorem'