SHJY-80VA
ShunHong
N82
| Availability: | |
|---|---|
| Quantitas: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
'Nova periodus intentionis conversionis: 80W Boost convertentium qui spirant adjumenta'
In mundo intentionis conversionis, hic 80W boost convertens infinitas facultates aperit electrica adjumenta cum suis praestantissimis effectibus. Non solum facile augere potest 110V intentionem ad 220V, sed etiam permittere varias adaequationes libere operari in variis ambitibus intentionis, verum inconsutilem docendi assequendum.
Potestas adiutoris pro domo et officio
Estne TV vel stereo in domo, typographus vel scanner in officio, vel etiam laptop et telephonicus in patina eunt, hic boost convertens debitam intentionem praebere potest ut normales operationes adiumenta curare possit.
110V solutiones 220V
adjumenta pro 220V adjumenta destinata, ut quaedam exempla Laptopi vel adjumenta domestica, nunc adhiberi possunt in ambitu 110V intentione sine anxietate. Hic boost convertens impedimentum intentionis mismatch excludit, faciens appliance uti flexibilius et commodius.
Tuta ac stabilis potestas spondet
Salus ac stabilitas centralis in consilio huius boost convertentis. Utitur ambitus ambitus efficientis et consiliorum electronicarum delectis ut potentia continua et stabilis in intentione processus conversionis curet et fluctuationes voltages evitandis adjumentis electricis detrimentum capiant.
Plug et fabula, simplex et commodum
Hoc boost converter perquam facile est uti. Users simpliciter obturaculum in 110V potentiae exitum, et tunc applica applicationis quae requirit 220V intentionem convertentis, et statim uti potes. Consequi verum obturaculum et experientiam fabulae sine ullis perplexis adaptatis vel adaptatis.
Foedus et leve, late
Utrum domi, in officio vel in eundum, boost convertens necessitates variarum instrumentorum occurrere potest. Moles compacta et leve consilium faciunt perfectum comitem ad iter vel operandum in via.
Technical Parameters
| Product Model | SHJY-80VA |
| Product nomen | 80W GRADATUS Power Converter 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 80W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 40VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 10.8*5.8*5.8cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 16.*13.5*11cm |
| weights | 0.7kg |
| Pondus (cum sarcina) | 1.0kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Saftey Fabrica Data I- | ≥80℃ |
| Salus Fabrica-2 | brevis circuitus protector |
| Materiae | Filum aeris flexuosum |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
FAQ
'Safety Certification, Hassle-free Usus: Dux comprehensivus ad convertentium intentionem'
Sicut homo dexter adjumenta domesticorum, salus, stabilitas et compatibilitas convertentium voltagenarum focus est attentio consumendi. Articulus hic tibi providebit certificationis informationes tuto pro convertentibus voltages, adhibitis rationibus, post venditiones operarum obligationum, electionum normas et praeparationes praevia emptionis ut tuto et efficaciter convertentium intentione uti possis.
Internationalis salus certificatione, qualitas certitudinis
Nostri fructus per progressiones certificationes strictas internationales et domesticas transierunt, et certificationes CE, ROHS et FCC consecuti sunt, ut voltagium convertentium signa internationalia occurrerent in terminis securitatis electricae, tutelae environmental et compatibilitatis electromagneticae, praestando tibi fiducialiter in usu tuto.
Diversificae electricae subsidii ad quotidianas necessitates occurrentes
Haec intentione convertentis ad 220V adjumenta electrica destinatur, varias subsidia domestica adiuvans ut dentales mundiores, rubores dentales, pectus soleatus, et lac calentium, varias necessitates vitae tuae operientes, electricis tuis adiumenta utendo commodius reddunt.
Comprehensiva post-venditio servitium, anxietas-liberum usum
praebemus servitium comprehensivum post venditionesque, including consultationem productam, usoris gubernationem et reparationem naufragii. Turma emptoris in standby est ut tuis quaestionibus respondeat in usu et auxilium technicum professionalem praebeat. Certum etiam tempus servitutis praestamus ut usus tuos experiamur.
Recta lectio dux ad par applicationis indiget
Cum eligens convertentem intentionem, aestimatio intentionis et potentia appliancei primum consideranda est ut in intentione et potentia electorum convertentis par instrumentum. Commendatur quod potentia electrica non excedit 70% totius potentiae convertentis ad usum oneris vitandum. Simul, considerans frequentiam et durationem usus instrumenti, elige convertentem qui stabilis virtutis output praebere potest.
Praeparate ante acquisitionem, prudentes decisiones fac
Priusquam convertentis intentionem eligendo, debes scire intentionem aestimatam, vim et potestatem copiam intentionis instrumenti in area ut convertens delectum recte operari possit. Considera usum ambitus electricae et frequentiae, elige genus convertentis convenientem et notam. Nota notam et informationem pretii in foro intellege, ut te adiuvet te certiorem facere de iudiciis emendis.