SHJY-2000VA(aeris)
ShunHong
TN20001
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363

Cum feliciter in anno 2018 launch, haec 2000VA conversio potentiae aeris mirabiliter res gestas in foro fecit cum suis praestantibus observantia et stabilitate. Post quinque annos mercatus innovatio et technologica probatio, eius stabilitas in applicationibus practicis plene comprobata est et agnita est.
Forum agnitio et innovatio technologica
Cum excellenti qualitate, venditio convertentis familiae huius voltagium excesserunt decem signa unitatum, ostendens suam amplam recognitionem et altam favorem in foro. Praeteritis quinque annis, per continuam meliorationem materiae accessoriae et innovationis consilio, eius effectus et commendatio insigniter auctae sunt, fidem et laudem plurium utentium conciliantes.
Dual portum output ad accommodare ad diversas necessitates
Hic converter factus est ex materia aeris purissima et singulariter designatus cum uno portu in utraque parte sinistra et dextra, latus sinistrum outputre potest 100V et dextrum latus outputre 110V potest, quod cum diversis intentionibus electricae operationibus occurrere potest. Sub condicione quod tota potestas minor quam 80% maximae potentiae transformantis, potest efficere normalem operationem duorum adjumentorum electricorum simul, praestantem prudentiam et commoditatem ostendens.
Qualitas materialis lectio, efficiens conversio
Hoc productum unum-phase toroidalis nuclei consilium capit, quod stabilem operationem praestat ac etiam conversionem potentiae efficientis efficit. Usus summus qualitas materiae rudis non solum diuturnitatem transformantis meliorit, sed etiam signanter minuit damnum energiae, utentibus utentibus vim efficientem et certam experientiam afferens.
Salus comprehensiva
convertens diligenter ordinatur ad salutem, putamen et potentia interna fibulae materiae retardant flammae, quae periculum ignis valde minuit. Praeterea, multiplicibus machinis salutiferis instructum est ut in praesidio temperationis moderatio, munimentum oneris et tutelae brevium ambitus, utentibus utentibus tutelae securitatis comprehensivae praebeatur et efficaciter impediatur ne accidentia tuta per intentionem ambigua vel onero fiant.
Technical Parameters
| Product Model | SHJY-2000VA(aeris) |
| Product nomen | Aeris 2000W potestas domus convertentis 220V ad 110V/100V |
| Maxime locum habet potestatem | 2000W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 100V/110V~ |
| Facultatem rated | 1600VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 18.3*23.8*6.8cm(7.2*9.37*2.67 inch) |
| Magnitudine (cum sarcina) | 31*28*15cm(12.2*11*5.9 inch) |
| weights | 6.3kg(13.89 lbs) |
| Pondus (cum sarcina) | 6.7kg(14.77 lbs) |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | I quadrata |
| Maxime Transit Current | 10A |
| Salus Fabrica-2 | brevis circuitus protector |
| Materiae | Filum aeris flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Hoc aes 2000VA commutator 220V intentionem ad 100V vel 110V converti potest, et amplis missionibus applicationis ad diversos utentium necessitates occurrit.
Pro usu domi, in nationibus cum 220V intentione, transformator facile 110V adjumenta Americana vel adjumenta Iaponica 100V sustinet. Communes domus adjumenta ut oryzae cookers, capillos dryers, etc., adhiberi potest cum potestas minor 1600W, ad consequendam crucem-terminus anxietas-liberum usum.
In officio missionum, machinationes 110V vel 100V importatas ut impressores et librarios etiam regulariter operari possunt in ambitu 220V per hunc transformatorem, officium augendi efficientiam et damnum armorum vitandi.
In agro pulchritudinis et ornationis, Civitatum Foederatarum, summus finis Iaponiae, calamistrum ferrum, facies steamer et alia instrumenta, 110V/100V intentione opus, hic transformator facile est converti, summo pulchritudinis experientia frueris.
In terminis medicinis productis, ut pressurae gauges et oxygenii generantibus ex America Septentrionali advecta, 110V vel 100V intentione requiritur, et transformator praebet firmum output ut normalis operatio instrumenti efficiatur.
Product Operate Guide
Prospicere tutam, stabilem et efficacem operationem transformatorum potentiae essentialis est armorum tuendi, ne defectis et tuto usoris tutoo. Cum igitur hoc 2000VA aeris 220V ad 100V/110V utens commutator, certae cautiones et rationes adhibendae sunt.
Cautiones pro usu:
I.
Consilium huius TRANSFIGURATOR mensuræ attendit calefactionem dissipationis, et putamen non est in magna area IMPERVIUS. Cum usura, abstine a fonte aquae, ne aquam intromittat in interiorem, ut ad vitandum accidentia, sicut brevis circuitio.
2. Calor dissipationis requisita
Solent transformatores ad calorem generandum in operatione. Ut calor dissipationis foraminum in dextra parte sinistra et dextra secludatur ad calorem conservandum normalem dissipationem. Si calorem abnormalem aut odorem urentem inveneris, omittito statim utere et professionali consule.
3. Perscriptio ante initium
antequam primum transformator incipias, commutatorem diligentissime perspice ut eius species integra sit eiusque partes infigantur. Attende num abnormis sonus sit an abnormis cum exstiterit, si adest, desine statim ut inspicias.
Usus processus potentiae transformantis est hoc modo:
1. Orthographia species integritatis voltationis convertentis et partium parce partium fixio;
2, in input plug in 220V potestatem supplendi;
III, premet switch clavis, potentia incipit intentione converter;
4. Coniungere 110V/100V instrumentum electricum in vertere.
FAQ
1. Quod certificaciones habetis pro vestra products?
Conversiones nostri intentionis CE, ROHS, FCC et aliis certificationibus domesticis et externis consecuti sunt ut producta signa internationalia in salute electrica, tutelae environmental et compatibilitas electromagneticae occurrant.
2. Quod adjumenta hoc voltage converter auxilium?
In intentione convertentis subsidia 110V et 100V adiumenta, inclusa subsidia domestica ut coquinaria oryzae et dryers comae, officium adjumenta ut parvi impressores, et forma salon et medicinae producta ut ferramenta et facies steamers.
3. Quid tibi post-venditio servitium includit?
Comprehensivum post venditionesque ministerium praebemus, inclusa consultatione producta, moderatione utimur, culpa reparatione, etc., ac professionales servitii emptores quovis tempore ad sustentationem praestandam. Insuper etiam officia qualitas certitudinis praebet ut satisfactio emptoris.
4. Quomodo eligere transformator idoneus ad adjumenta electrica?
Cum transformator eligendo, oportet considerare intentionem aestimatam, vim et frequentiam instrumenti ut transformator output adaequetur et stabilis sit. Simul, considera notam, qualitatem et pretium, elige incolumem et certos fructus.
5. Quae praeparatio facienda est antequam transmutatorem eligens?
Priusquam transmutatorem eligendum, necesse est ut voltage, potentia et potentia in area voltage aestimatae suppleant, usum ambitus et frequentiae considera, et ius genus et notam transformantis elige. Eodem tempore, intellege annonae informationem ut certiorem emptionis decisionem facere.