SHJY-500VA
ShunHong
TN5002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363

Cum in anno 2018 immissa, haec aeris 500W potestas convertens magnam recognitionem in foro ob egregiam suam observantiam et stabilem observantiam vicit. Post quinque annos mercatus baptismus et iteratio technicae artis, singularem stabilitatem ostendit et ab usoribus amatur.
1. Venalis successus et innovatio technologica
Praeteritis quinque annis, venditio cumulativa huius familiae intentionis convertentis excessit 10,000 marcam, quae validam aemulationem in foro plene probat. Eodem tempore, continua upgradatione technicae artis, potestas convertentis optimized est secundum materialem electionem, consilium ambitum, et sic porro, quae ulterius suam observantiam et diuturnitatem auget.
2, duplicem portum output, efficiens et opportunum,
Hic vitricus commutator duplicem portum output designans adoptat, et utraque parte 220V intentionem ad necessitates utentium utentium electricas simul usus. Quamdiu potestas tota maximam potestatem transformantis non excedit, operatio stabilis conservari potest. Haec factura magis flexibilem et practicam in usu actuali reddit.
III, summus qualitas materiae, efficiens conversio
Virtus convertens factus ex uno-phaso nucleo annularis non solum stabiliter currit, sed etiam efficientiam altam habet conversionem. Optima qualitas materiae selectio efficit firmitatem et diuturnitatem transformantis stabilitatem, dum etiam imminutio energiae detrimentum et usus efficiendi melioris.
4. Multiplex securitatis praestat
Haec potestas convertentis etiam bene quantum ad salutem praestat. Habitatio et potentia interna fiunt retinacula materiae flammae retardantiae, periculum ignis efficaciter minuendi. Praeterea machinis securitatis multiplicibus instructum est ut tutelam temperationis temperantiae, munimentum oneris et tutelae breves ambitus ut nihil in usu mali sit. Simul hae mensurae securitatis utentes faciliorem et blandam experientiam praebent.
Technical Parameters
| Product Model | SHJY-500VA(aeris) |
| Product nomen | Aeris 500W potestas domus convertentis 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 500W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 400VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 19*15*6.5cm(7.48*5.9*2.55 inch) |
| Magnitudine (cum sarcina) | 26*25*14cm(10.23*9.84*5.51 inch) |
| weights | 3.0kg(6.61 pondo |
| Pondus (cum sarcina) | 3.45kg(7.6 pondo |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 0.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 2.5A |
| Salus Fabrica-2 | brevis circuitus protector |
| Materiae | Filum aeris flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus

Hic 500W transformator aeris facile 110V intentionem ad 220V converti potest, amplis applicationis spatium praebens diversis utentium necessitatibus.
1. Domum applicationis:
Utrum lucerna sit ex Europa in domum tuam importata, an aer purgatorius, vel ea Sinica adiumenta quae 220V intentione requirunt, quamdiu potestas eorum infra 450W est, hic transformator perfecte accommodari potest. De intentione cura non debes, et commodis et consolationibus exoticis adjumentis frui.
2. Officii spatium:
In ambitu officii, commutator aeque utilis est. Pro invecto officio instrumenti quod 220V voltage uti indiget, ut impressores, scanners, etc., hic commutator stabili intentione output praebere potest ut efficientem operationem instrumentorum efficiat et efficientiam laboris emendare possit.
3. Pulchritudo et Salus:
Nam qui vitae qualitatem sectaris, hic commutator est etiam adiutor necessarius. Europae calamistri ferrei, faciei steamers, vel domestici instrumenti medicinae, dummodo 220V intentione indiges, hic transformator adiuvare te potest ut pulchritudine professionali et cura salutis domi fruaris.
4. Apparatus medicinalis Application:
Praeterea, pro aliquo instrumento medicorum qui accuratam intentionem requirit, ut metra domus pressionis, dolor generantium, etc., hic commutator etiam stabili intentione sustentationem praebere potest ad operationem normalem instrumenti curandam, ac valetudinem tuendam et familiae tuae.
Product Operate Guide
Prospicere tuta, stabilis et efficax operatio transformatorum potentiae est essentialis armorum tutela, impedimentorum defectuum et salus utentium. Cum igitur hoc 500W aeris transformator utens ad 220V ad 100V/110V conversionem intentionis, perquam necessarium est quasdam cautiones et rationes sequi.
Potentia TRANSFIGURATOR uti cautiones
1. IMPERVIUS et umor-probatio.
Transformator design tendit ad dissipationem caloris, et habitationem non est IMPERVIUS ad magnam aream. Fac igitur ut in usu transformator arceatur ab aquis fontibus ad umida ambitus vitandos et umor ne in accessionem interni circuii, quod fit in brevi ambitu vel damno.
2. Perficite calorem dissipationis et VENTILATIONIS
Aliqua quantitas caloris generabitur in processu conversionis voltage. Ut operatio stabilis transformantis curet, caveat ne impedimentum sit circa transformatorem et caloris dissipatio foraminis impedita ad vitandum overheating. Si alius calor vel odor in usu invenitur, statim utere et cohibere desine.
3. Diligenter percipe ante quam incipias
antequam primum convertas in transformator, diligenter inspicias num transformator sit in bono statu et an partes infixae sint. Eodem tempore, postquam incepit, observandum est an transformator sonum abnormalem habeat vel vibrationem ut suam operationem normalem curet.
Potestatem transformator utere processum processus
Step 1: Ante usum tuum praepara
, siste, an species transformantis potentiae integra sit et an partes parce securae sint.
Gradus 2: Coniunge potestatem copiam
Secure plug input finem potentiae transformantis in 220V exitum potentiae.
Gradus 3: Satus TRANSFIGURATOR
Press bullam inceptam, potestatem in et vide num operationem normalem.
Gradus 4: Coniungere adjumenta
Iungo 110V/100V instrumenta ad output, ut potentia aestimationem non excedat et tunc utatur normaliter.
FAQ
1. Testimonium producti
nostri intentionis convertentium sunt CE, ROHS et FCC certificati ad salutem electricam, tutelam environmentalem et compatibilitatem electromagneticam.
II, subsidia electrica adjumenta
Haec intentione converter apta 110V et 100V adjumenta, ut domus adjumenta, officium adjumenta et formas medicas, dummodo potentiae adaequetur.
3. Post-venditio servitium
praestamus comprehensive post venditiones, incluso consultatione, ductu et sustentatione, ac certum tempus warantiae promittimus.
IV, quomodo eligendum TRANSFIGURATOR
Cum eligendo TRANSFIGURATOR, necesse est considerare aestimationem intentionis, potentiae et frequentiae usus instrumenti, considerando qualitatem et pretium transformantis.
5. Praeparatio ante electionem
Ante transformatorem eligens, quaeso, intellege intentionem ac potestatem applicandi requisita, tum potentiae intentionis in area copia, et usum ambitus et frequentiam considera. Eodem tempore faces et pretia compara in foro ad electionem informatam faciendam.
