JE-150VA
ShunHong
E-1502
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Description
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
150VA pacti intentionis convertentis: altae efficientiae et stabilitatis, filum aeneum tortuosum
purum aeris flexuosum, praestans effectus.
150VA Hoc pacto intentionis convertentis utitur purum filum aeris flexuosum, quod efficit efficientiam et stabilem operationem transformantis virtute aeris altae electricae conductivity, mechanicae vires, scelerisque conductivity et oxidationis resistentia, et signanter meliorem efficientiam et vitam servitutis extendit.
Praecisa intentione Conversio, Stabilis Output
Converter potest accurate convertere 220V ad 110V, stabilis intentionis intentionem praebens pro parva potentia adjumenta, efficaciter praestans efficientiam instrumenti operantis, muniens apparatum a voltage fluctuationibus, et usum energiae optimizing.
Flamma retardat concha, salus upgrade
Testa facta est summus gradus flammae retardat materiam, quae potest sustinere caliditatem usque ad 900℃, efficaciter praeveniens periculum ignis et signanter emendans salutem producti, firmam tutelam utentibus praebens.
Foedus et leve, facile ad
Foedus et leve portandum, tantum 0.68kg pensantes, facile in missionibus mobilibus sicut in itinerariis et negotiis itinera adhibendis, et solutionem conversionis convenientem intentione praebet.
Uno tactus potestate, facile operandi
Instructus cum switch globulorum impulsum, utentes facile potestatem interdum cum uno globo regere possunt, non opus est saepe obturaculum et unplug, faciliorem processum operationis et commodum usus amplificandi.
Technical Parameters
| Product Model | JE-150VA |
| Product nomen | 150VA Transformator 220V ad 110V |
| Maxime locum habet potestatem | 150W |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 110V~ |
| Facultatem rated | 130VA |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 7.2*7.2*6.2cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 11*10.7*11.5cm |
| weights | 0.68kg |
| Pondus (cum sarcina) | 0.72kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Saftey Fabrica Data I- | ≥90℃±5℃ |
| Salus Fabrica-2 | brevis circuitus protector |
| Materiae | Filum aeris flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
| IMPERVIUS classis | IP65 IMPERVIUS |
Product usibus
150VA Transformer: Conversio efficax intentionis peritus pro parvae potentiae applicationes
Multi-scenarias in domo.
Hoc 150VA transformator bene in ambitu domi facit et aptus ad proprias curas machinas ut dente tersores et flossores, necnon fabri parvi yoghurt, lac calidiores et alia instrumenta domestica. Stabilis intentione output efficit operationem instrumentorum electricam et vitam familiarem faciliorem reddit.
Electio portabilis ad negotium percurrentis
Transformator est praesertim portatile pro negotiatoribus vel viatoribus qui frequenter in eunt. Eius pacti et leve consilium efficit ut idealis comes peregrinator, ut personale instrumentum curae et alia parva instrumenta stabilis potestatis recipiant dum proficiscuntur.
Lata compatibilitas
usui destinata cum adiunctis importatis amplis potentiae humilibus, hic commutator amplis compatibilitatem praebet. Utrum 220V ad 110V conversio intentionis sit, an diversis notis ac exemplaribus adjumentorum accommodans, diversis necessitatibus facile tolerare potest.
Facilis ad operandum, obturaculum et ludendum
aptissime utendum, usor tantum indiget ut commutator ad 220V exitum potentiae coniungere, et 110V electricum apparatum coniungere, statim sine uncinis multiplicibus adhiberi potest, ut verum obturaculum et ludendum consequi possit.
Product Operate Guide
Usus Processus