JE-150VA
ShunHong
E-1501
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Cur síos ar an Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Gcéad dul síos, déantúsaíocht foirceannadh sreinge copair íon
Glacann an tiontaire voltas 150W seo foirceannadh sreang copair íon, sreang copar le seoltacht ard leictreach, neart meicniúil ard, seoltacht teirmeach ard agus friotaíocht ocsaídiúcháin den scoth, feabhas suntasach a dhéanamh ar éifeachtúlacht agus ar chobhsaíocht an claochladáin, ag síneadh shaol na seirbhíse, is rogha na n-ábhar ardchaighdeáin do mhonarú claochladáin.
Sa dara háit, tá an t-aschur voltais cobhsaí
Is féidir leis an tiontaire 220V go 110V a thiontú go cruinn agus go cobhsaí, a oiriúnú go foirfe le fearais chumhachta beaga chun oibriú éifeachtach trealaimh a chinntiú, saol na seirbhíse a leathnú, tomhaltas fuinnimh a laghdú, chun freastal ar riachtanais gach cineál comhshó voltas fearais leictreacha.
Dearadh sliogáin lasair-retardant
Tá an bhlaosc déanta as ábhar ard-teocht resistant lasair-retardant, is féidir a sheasamh teocht os cionn 900 ℃, cosc a chur go héifeachtach rioscaí dóiteáin agus sábháilteacht a fheabhsú go suntasach, ag soláthar cosaint iontaofa d'úsáideoirí.
Dearadh iniompartha
Cumhacht rátáilte de 150VA, méid dlúth, meáchan ach 0.58kg, éasca le hiompar, agus gan aon chur isteach leictreamaighnéadach, tacaíocht d'eitlíocht agus coinsíneacht iarnróid, oiriúnach le haghaidh taisteal thar lear.
Cúig, dearadh lasc eochair
Feistithe le lasc eochair, oibriú áisiúil, ní gá an breiseán cumhachta a phlocáil agus a dhíphlugáil go minic, caitheamh agus cuimilt a laghdú, úsáid na taithí a fheabhsú.
Rátáil uiscedhíonach IP65
IP65 rátáil uiscedhíonach, go héifeachtach i gcoinne deannaigh, ceo uisce, gal uisce agus ionsaithe eile, a oiriúnú do thimpeallachtaí fliuch nó harsh, chun gnáthoibriú an fheiste a chinntiú, ag leathnú úsáid an radhairc.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge |
JE-150VA |
| Ainm an táirge | Trasfhoirmeoir 150VA 220V go 110V |
| Uaschumhacht infheidhme | 150W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 130VA |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 7.2*7.2*6.2cm |
| Méid (le pacáiste) | 11*10.7*11.5cm |
| meáchain | 0.68kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 0.72kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Sonraí Gléas Safey-1 | ≥90 ℃ ±5 ℃ |
| Feiste Sábháilteachta-2 | cosantóir ciorcad gearr |
| Ábhair | Foirceannadh sreang copair |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
| Rang uiscedhíonach | IP65 uiscedhíonach |
Úsáidí Táirge
Is féidir leis an gclaochladán 150VA seo comhshó voltas a bhaint amach go cruinn ó 220V go 110V. Deartha chun freastal ar éagsúlacht na bhfearas leictreach allmhairithe ísealchumhachta, mar shampla scálaí fiaclóireachta, flossers, agus lampaí deisce beaga. Cinntíonn aschur voltas cobhsaí agus comhoiriúnacht láidir oibriú cobhsaí agus éifeachtach gach cineál trealaimh leictreach faoin voltas comhshó.
Radharc Úsáide Baile
I dtimpeallacht tí cluthar, tá an claochladán 150VA seo cosúil le fear na láimhe deise, ag déileáil go héasca le riachtanais chumhachta feistí leictreacha beaga éagsúla. Cibé an déantóir iógart é ar maidin nó téitheoir bainne sa tráthnóna, féadann sé cumhacht cobhsaí a sholáthar chun a chinntiú go ritheann na fearais mar is gnách, rud a thugann taithí maireachtála compordach agus áisiúil duit féin agus do theaghlach. Ó chúram baile laethúil go beathú leanaí, is comhpháirtí iontaofa é an claochladán seo i do theach, rud a fhágann go mbeidh saol an teaghlaigh níos éasca agus níos taitneamhaí.
Inaistritheacht taistil
Do thaistealaithe go minic, is cuidiú fíor-riachtanach é an tiontaire dhlúthvoltais seo ar an mbóthar. Tá sé dlúth, éadrom agus iniompartha, agus mar sin is féidir é a chur isteach i mála droma nó mála taistil gan mórán spáis a thógáil agus is furasta é a iompar. Tá feidhm rialaithe ar / as agus feidhm uiscedhíonach IP65 feistithe aige freisin, rud a chinntíonn oibriú cobhsaí fiú i dtimpeallachtaí crua lasmuigh. Cibé an feistí cúraim phearsanta atá agat mar ghlantóir fiacla, sruthlaithe fiacail, nó fearais chumhachta beaga eile, is féidir an tiontaire seo a oiriúnú go foirfe chun tacaíocht chumhachta cobhsaí agus iontaofa a sholáthar do do thuras, ionas gur féidir leat taisteal le suaimhneas intinne.
Treoir Oibriú Táirge
Próiseas úsáide claochladáin