SHJY-80VA
ShunHong
N81
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
' Éifeachtúlacht agus sábháilteacht : Turas nuálaíoch do chlaochladáin sreinge copair íon 80W '
Leis an méadú ar líon na bhfeistí leictreonacha nua-aimseartha inniu, tá tiontairí voltais anois ina dhroichead a nascann fearais chaighdeánacha voltais éagsúla. Soláthraíonn ár gclaochladáin bheaga 80W nua-sheolta réiteach cobhsaí agus éifeachtach d'fhearais leictreacha le feidhmíocht den scoth a gcuid foirceannadh sreinge copair íon.
Foirceannadh sreinge copair íon: ráthaíocht déach feidhmíochta agus marthanachta
Ag baint úsáide as sreang copar íon mar amhábhar, comhlíonann ár gclaochladáin go maith i seoltacht leictreach, neart meicniúil, seoltacht theirmeach agus friotaíocht ocsaídiúcháin. Ní hamháin go bhfeabhsaíonn na tréithe seo éifeachtacht fhoriomlán an claochladáin, ach cinntíonn siad freisin a chobhsaíocht agus a marthanacht fhadtéarmach, arb é an rogha iontach é do mhonarú claochladáin.
Aschur voltas cobhsaí: caomhnóir oibriú leictreach
Tá an claochladán seo deartha go speisialta chun voltas 220V a thiontú go 110V go réidh, ag cinntiú gnáthoibriú fearais leictreacha i dtimpeallachtaí voltais éagsúla. Ní hamháin go bhfeabhsaíonn aschur voltas cobhsaí éifeachtacht oibre an trealaimh, ach feabhsaíonn sé freisin éifeachtúlacht úsáide fuinnimh agus an trealamh á chosaint.
Tithíocht lasair-retardant: caighdeán nua um chosaint sábháilteachta
Is í an tsábháilteacht ár bpríomhchúram maidir le dearadh i gcónaí. Tá bhlaosc an claochladáin déanta as ábhair chun cinn lasair-retardant, ar féidir leo teocht ard suas le 900 céim a sheasamh gan dó, rud a chuireann go mór le sábháilteacht le linn úsáide.
Dearadh iniompartha: Tacaíocht chumhachta ag am ar bith, áit ar bith
Mar gheall ar mhéid éadrom agus meáchan 0.7kg amháin, tá an claochladán seo oiriúnach do chásanna ina dteastaíonn soghluaisteacht mhinice, mar thurais ghnó nó eachtraí lasmuigh. Déanann a iniomparthacht tacaíocht cumhachta éasca a bhaint amach.
Corda síneadh cumhachta: Réiteach le húsáid iargúlta
Chun freastal ar riachtanais achair níos faide, ní mór dúinn an claochladán a fheistiú le téad cumhachta 1 méadar ar fhad agus mála áisiúil le haghaidh stórála, atá thar a bheith áisiúil le húsáid agus le stóráil.
Tá an claochladán sreinge copair íon 80W seo, lena ghnéithe feidhmíochta agus sábháilteachta den scoth, ag éirí ina réalta ag ardú i réimse an chomhshó voltais, ag soláthar rogha iontaofa agus éifeachtach maidir le húsáid trasvoltais fearais leictreacha.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJY-80VA |
| Ainm an táirge | 80W Céim-Síos Cumhacht Tiontaire 220V go 110V |
| Uaschumhacht infheidhme | 80W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 48VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 10.8*5.8*5.8cm |
| Méid (le pacáiste) | 16*13.5*11cm |
| meáchain | 0.7kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 1kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Sonraí Gléas Safey-1 | ≥80 ℃ |
| Feiste Sábháilteachta-2 | cosantóir ciorcad gearr |
| Ábhair | Foirceannadh sreang copair |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
CCanna
'Deimhniú iomlán, seirbhís den scoth,Roghnaigh an claochladán ceart duitse'