JE-150VA
ShunHong
E-1502
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Cur síos ar an Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Tiontaire dlúthvoltais 150VA: ardéifeachtúlacht agus cobhsaíocht, foirceannadh sreang copair íon
Foirceannadh copair Pure, feidhmíocht den scoth
Glacann an tiontaire dlúthvoltais 150VA seo foirceannadh sreang copair íon, rud a chinntíonn oibriú éifeachtach agus cobhsaí an claochladáin de bhua seoltacht ard leictreach copair, neart meicniúil, seoltacht theirmeach agus friotaíocht ocsaídiúcháin, agus feabhsaíonn sé go mór éifeachtacht agus leathnaíonn sé saol na seirbhíse.
Comhshó Voltas Beacht, Aschur Cobhsaí
Is féidir leis an tiontaire 220V go 110V a thiontú go cruinn, ag soláthar aschur voltas cobhsaí le haghaidh fearais chumhachta beaga, éifeachtúlacht oibriúcháin an trealaimh a ráthú go héifeachtach, an trealamh a chosaint ó luaineachtaí voltais, agus úsáid fuinnimh a bharrfheabhsú.
Blaosc lasair-retardant, uasghrádú sábháilteachta
Tá an bhlaosc déanta as ábhar ard-ghrád lasair-retardant, is féidir a sheasamh teocht ard suas go dtí 900 ℃, cosc a chur go héifeachtach ar an mbaol dóiteáin agus sábháilteacht an táirge a fheabhsú go suntasach, ag soláthar cosaint iontaofa d'úsáideoirí.
Dlúth agus lightweight, éasca le iompar
Dlúth agus lightweight, meáchan ach 0.68kg, tá sé éasca a úsáid i gcásanna soghluaiste mar taistil agus turais ghnó, agus soláthraíonn sé réiteach comhshó voltas áisiúil.
Rialú aon-dteagmháil, éasca le feidhmiú
Feistithe le lasc cnaipe a bhrú, is féidir le húsáideoirí an chumhacht a rialú go héasca ar agus as le cnaipe amháin, ní gá breiseán agus díphlugáil go minic, an próiseas oibríochta a shimpliú agus an áisiúlacht úsáide a fheabhsú.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | JE-150VA |
| Ainm an táirge | Trasfhoirmeoir 150VA 220V go 110V |
| Uaschumhacht infheidhme | 150W |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 130VA |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 7.2*7.2*6.2cm |
| Méid (le pacáiste) | 11*10.7*11.5cm |
| meáchain | 0.68kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 0.72kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Sonraí Gléas Safey-1 | ≥90 ℃ ±5 ℃ |
| Feiste Sábháilteachta-2 | cosantóir ciorcad gearr |
| Ábhair | Foirceannadh sreang copair |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
| Rang uiscedhíonach | IP65 uiscedhíonach |
Úsáidí Táirge
Trasfhoirmeoir 150VA: Saineolaí Éifeachtach Tiontaithe Voltais le haghaidh Fearais Bheaga Cumhachta Feidhmchláir
ilchéime sa bhaile
Feidhmíonn an claochladán 150VA seo go maith sa timpeallacht baile agus tá sé oiriúnach le haghaidh feistí cúraim phearsanta cosúil le glantóirí fiacail agus flossers, chomh maith le déantúsóirí iógart beag, téitheoirí bainne agus fearais tí eile. Cinntíonn a aschur voltas cobhsaí oibriú éifeachtach fearais leictreacha agus éascaíonn sé saol an teaghlaigh.
Rogha iniompartha do thaisteal gnó
Tá an claochladán iniompartha go háirithe do lucht gnó nó do thaistealaithe a bhíonn ag taisteal go minic. Déanann a dhearadh dlúth agus éadrom go bhfuil sé ina chompánach taistil iontach, ag cinntiú go bhfaigheann trealamh cúraim phearsanta agus fearais bheaga eile cumhacht cobhsaí agus iad ag dul.
Comhoiriúnacht Leathan
Deartha le húsáid le raon leathan d'fhearais allmhairithe ísealchumhachta, cuireann an claochladán seo raon leathan comhoiriúnachta ar fáil. Cibé an bhfuil sé comhshó voltas 220V go 110V, nó a oiriúnú do bhrandaí agus samhlacha éagsúla fearais, is féidir leis dul i ngleic go héasca le riachtanais éagsúla.
Éasca le feidhmiú, breiseán agus spraoi
Thar a bheith áisiúil le húsáid, ní mór don úsáideoir ach an claochladán a nascadh leis an asraon cumhachta 220V, agus trealamh leictreach 110V a nascadh, is féidir é a úsáid láithreach, gan socruithe casta, chun an breiseán fíor a bhaint amach agus spraoi.
Treoir Oibriú Táirge
Próiseas Úsáide