NH22
ShunHong
NH22
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Claochladán Céim Suas Shunhong 200W (110V go 220V) - Tiontaire Dlúth Copper Pure Voltage le haghaidh Fearais Idirnáisiúnta.
| Múnla Táirge | SHJY-200VA |
| Ainm an táirge | 200W Céim-Síos Cumhacht Tiontaire 220V go 110V |
| Uaschumhacht infheidhme | 200W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 120VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 6.5*8*11.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 17*15.5*11.5cm |
| meáchain | 1.45kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 1.7kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
Feiste Sábháilteachta-1 |
Rialú Teochta |
| Sonraí Gléas Safey-1 | ≥80 ℃ |
| Feiste Sábháilteachta-2 | cosantóir ciorcad gearr |
| Ábhair | Foirceannadh sreang copair |
| teastas | CE, FCC Etc. |
De réir mar a thagann feistí leictreonacha chun bheith ina gcuid dhílis den saol nua-aimseartha, tá sé riachtanach caighdeáin voltais éagsúla a nascadh. Tugaimid isteach go bródúil as an Shunhong 200W Mini Step-Up Transformer, atá deartha go sainiúil chun 110V a thiontú go 220V. Le foirceannadh sreang copair ard-íonachta, soláthraíonn an tiontaire voltais iniompartha seo réiteach cumhachta cobhsaí agus an-éifeachtach do do leictreonaic allmhairithe sa bhaile nó agus tú ag taisteal.
Sracfhéachaint ar Phríomhghnéithe
| Sonraíocht | & Sochar Gné |
|---|---|
| Comhshó Voltais | Céimeanna go cruinn ionchur 110V go dtí aschur 220V, ag teacht go foirfe le caighdeáin idirnáisiúnta fearas. |
| Ábhar Préimhe | Crafted le foirceannadh copair íon ard-íonachta le haghaidh seoltacht níos fearr, diomailt teasa níos tapúla, agus friotaíocht ocsaídiúcháin feabhsaithe. |
| Dearadh Sábháilteachta | Clúdaithe i ard-tithíocht lasair-retardant a sheasann teochtaí foircneacha suas go dtí 900 ° C gan dó. |
| Inaistritheacht | Dearadh ultra-éadrom agus dlúth a mheá ach 1.45 kg, rud a fhágann gurb é an t-oiriúntóir voltais taistil idéalach é le haghaidh turais ghnó. |
| Áisiúlacht | Feistithe le téad cumhachta sínte 1-méadar agus mála iompair iniompartha le haghaidh socrúcháin solúbtha agus stórála éasca. |
Cén Fáth Roghnaigh an Tiontaire Voltais 110V go 220V seo?
⚡ Comhshó Céim ar Aghaidh 110V go 220V beacht
Deartha go sonrach chun voltas a mhéadú ó 110V go 220V, cinntíonn an mion-chlaochladán céim-suas seo oibriú cobhsaí do fhearais thar réigiúin éagsúla. Déanann a chomhshó beacht éifeachtúlacht oibre a bharrfheabhsú, cosnaíonn sé leictreonaic luachmhar ó dhamáiste neamhréire voltais, agus feabhsaíonn sé úsáid iomlán fuinnimh.
Tá sábháilteacht ag croílár ár ndearadh. Is féidir leis an tithíocht nuálach lasair-retardant teocht suas go dtí 900 ° C a sheasamh, ag soláthar slándála agus suaimhneas intinne gan sárú duit le linn úsáide laethúil.
Gan meáchan ach 1.45 kg, is é an compánach foirfe é don lucht siúil nó d'aon duine a dteastaíonn gluaiseacht go minic uaidh mar gheall ar a iniomparthacht éadrom. Cibé an úsáidtear é mar oiriúntóir cumhachta baile iontaofa
Treoir Mhear Oibriúcháin & Sábháilteachta
| Céim | Eochairthreoracha |
|---|---|
| Ullmhúchán | 1. Coinnigh Tirim: Bain úsáid as ach amháin i dtimpeallachtaí tirim ar shiúl ó fhoinsí uisce. 2. Aeráil: A chinntiú go bhfuil aerchúrsaíocht timpeall an aonaid; ná bac le poill diomailt teasa. 3. Iniúchadh: Seiceáil le haghaidh damáiste fisiciúil roimh úsáid den chéad uair. Dícheangail láithreach má tharlaíonn boladh nó torann neamhghnách. |
| Oibríocht | 1. Ceangail an t-ionchur claochladáin chuig soicéad balla 110V. 2. Brúigh an lasc cumhachta chun an claochladán a ghníomhachtú. 3. Plugáil do fhearas 220V isteach sa deireadh aschuir agus cas air. |
| ⚠️ Rabhaidh Sábháilteachta | • Ná déan teagmháil leis an dromchla te le linn oibriú chun dónna a chosc. • Coinnigh ar shiúl ó ábhair inadhainte. • Déan iniúchadh rialta ar an gcorda cumhachta agus ar an bplocóid le haghaidh caitheamh nó damáiste. |
| Cothabháil | • Déan deannach a ghlanadh go rialta chun éifeachtacht fuaraithe a chothabháil. • Stóráil in áit thirim, scáthaithe nuair nach bhfuil sé in úsáid ar feadh tréimhsí fada. |
Sonraíochtaí Fearais: Seiceáil voltas rátáilte do ghléis (caithfidh sé a bheith 220V) agus wattage.
Corrlach Cumhachta: Cinntigh go bhfuil wattage d'fhearas laistigh de 70% de chumhacht rátáilte an claochladáin (m.sh., uasmhéid 140W don mhúnla 200W seo).
Minicíocht Úsáide: Le húsáid leanúnach fadtéarmach, roghnaigh branda creidiúnach cosúil le Shunhong a thairgeann feidhmíocht chobhsaí, marthanach.
Soláthraímid tacaíocht iar-díolacháin chuimsitheach, lena n-áirítear comhairliúchán táirgí gairmiúla, treoir úsáideora, agus deisiúcháin miondealaithe. Tá ár bhfoireann tiomanta seirbhís do chustaiméirí réidh chun cabhrú leat, le tacaíocht ó ár seirbhísí bharántas iontaofa.