N30002
ShunHong
N30002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge

Forbhreathnú Táirge
Ó seoladh é i 2018, tá rath suntasach sa mhargadh bainte amach ag an Shunhong 3000W Power Converter. Tar éis cúig bliana de thástáil dhian ar an margadh agus leas iomlán a bhaint leanúnach teicneolaíochta, tá an tiontaire voltas céim suas dualgas trom seo
Sracfhéachaint ar Phríomhghnéithe
| Sonraíocht | & Sochar Gné |
|---|---|
| Dearadh Asraon Dual | Gnéithe calafoirt aschuir ar an dá thaobh chlé agus ar dheis, a ligeann duit chun cumhacht dhá fhearas ag an am céanna (suas go dtí 2100W iomlán). |
| Cumhacht Dualgas Trom | Céimeanna cumas láidir 3000W suas 110V go 220V gan uaim, foirfe le haghaidh feistí ard-wattage. |
| Tógáil Préimh | Tógtha le croí toroidal aon phas le haghaidh oibriú níos ciúine, níos lú caillteanas fuinnimh, agus éifeachtacht chomhshó níos airde. |
| Sábháilteacht ar dtús | Déanta le hábhair lasair-retardant agus atá feistithe le ró-ualach, ciorcad gearr, agus cosaint rialaithe teochta. |
| Margadh cruthaithe | Díoladh breis is 10,000 aonad ar fud an domhain, rud a léiríonn aibíocht theicniúil eisceachtúil agus aitheantas úsáideora. |
Cén Fáth Roghnaigh an Trasfhoirmeoir Céim Suas 3000W seo?
Tá dearadh cliste dé-asraonta ag an gclaochladán seo go sonrach chun voltas a thiontú ó 110V go 220V. Ligeann sé duit freastal ar riachtanais dhá fhearas a úsáidtear ag an am céanna. Le haghaidh oibriú sábháilte agus gnáth, déan cinnte go gcoimeádtar cumhacht iomlán an dá fheiste faoi bhun 70% d'acmhainn uasta an claochladáin (thart ar 2400W).
Déantar croí an tiontaire voltas cumhachta seo a mhonarú le croí toroidal aon phas. Cinntíonn an dearadh chun cinn seo oibriú níos cobhsaí agus ráta comhshó níos airde i gcomparáid le samhlacha traidisiúnta. Íoslaghdaíonn amhábhair ardchaighdeáin caillteanas fuinnimh le linn comhshó voltais, ag soláthar taithí níos iontaofa agus fuinneamh a shábháil.
Bearta Cuimsitheacha Sábháilteachta agus Slándála
Is í an tsábháilteacht ár bpríomhthosaíocht. Tá an bhlaosc agus an téad cumhachta inmheánach déanta as ábhair lasair-retardant níos fearr, atá in ann teocht ard a sheasamh chun rioscaí dóiteáin a laghdú go mór. Taobh amuigh den dearadh lasair-retardant, tá an tiontaire voltais seo feistithe le córais chosanta iolracha:
Cosaint Rialaithe Teochta: Cosc ar róthéamh.
Cosaint Ró-ualaithe: Cosnaíonn sé in aghaidh tarraingt cumhachta iomarcach.
Cosaint Gearrchiorcaid: Cosc ar dhamáiste ó lochtanna leictreacha.

Paraiméadair Theicniúla
![]() |
|
| Múnla Táirge | SHJY-3000VA |
| Ainm an táirge | Tiontaire cumhachta tí 3000W 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 3000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1800VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 25*20.6*7.6cm (9.8*8.1*2.99 orlach) |
| Méid (le pacáiste) | 32*30*15.5cm (12.5*11.8*6.1 orlach) |
| meáchain | 7.8kg (17.1 lb) |
| Meáchan (le pacáiste) | 8.2kg (18.0 lb) |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Cearnóg corda cumhachta | 1.5 cearnach |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Reatha Pas uasta | 16A |
| Feiste Sábháilteachta-2 | cosantóir ciorcad gearr |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge

Cá Is Féidir Leat é a Úsáid? (Feidhmchláir Ilghnéitheacha)
Tá an tiontaire voltais 3000W seo deartha le haghaidh feidhmeanna ard-wattage i gcásanna éagsúla:
Fearais Baile: Foirfe chun fearais cistine Eorpacha nó hÁise a úsáid mar chócaireáin ríse, déantóirí caife, agus potaí te i dtíortha 110V. (Nóta: Cumas cumhachta 30% a chur in áirithe; oiriúnach le haghaidh fearais faoi 1800W).
Trealamh Oifige: Cinntíonn sé go n-oibríonn printéirí, cóipeálaithe, agus scanóirí ó réigiúin 220V go héifeachtach i dtimpeallacht oifige 110V.
Feistí Beauty & Salon: Athraíonn sé voltas áitiúil 110V go dtí an 220V a theastaíonn ó catóirí gruaige Eorpacha ardfheidhmíochta, galtáin aghaidhe, agus trealamh áilleachta minicíochta raidió.
Tacaíocht Leighis: Soláthraíonn aschur cobhsaí 220V le haghaidh feistí leighis riachtanacha cosúil le manometers agus meaisíní ocsaigine, ag cinntiú tacaíocht cúram sláinte iontaofa.

Treoir Oibriú Táirge
Treoir Mhear Oibriúcháin & Sábháilteachta
| Céim | Eochairthreoracha |
|---|---|
| Ullmhúchán | 1. Coinnigh Tirim: Ná húsáid i dtimpeallachtaí fliuch; níl an bhlaosc go hiomlán uiscedhíonach. 2. Aeráil: A chinntiú go bhfuil aerchúrsaíocht; ná bac ar na poill fuaraithe ar na taobhanna. 3. Iniúchadh: Seiceáil le haghaidh damáiste roimh úsáid den chéad uair. |
| Oibríocht | 1. Ceangail an breiseán ionchuir chuig soicéad balla 110V. 2. Cas ar an eochair lasc meaisín. 3. Plugáil do fhearais leictreacha 220V isteach sna calafoirt aschuir. |
| ⚠️ Rabhaidh Sábháilteachta | • Féadfaidh an dromchla éirí te le linn oibriú; dónna a sheachaint. • Coinnigh ar shiúl ó ábhair inadhainte. • Stop ag úsáid láithreach má tharlaíonn boladh dóite nó torann neamhghnácha. |
| Cothabháil | • Déan deannach a ghlanadh go rialta chun éifeachtacht fuaraithe a chothabháil. • Stóráil in áit thirim, scáthaithe nuair nach bhfuil sé in úsáid. |
Dearbhú Cáilíochta & Treoir Cheannaigh
Deimhnithe Idirnáisiúnta
Tá deimhnithe idirnáisiúnta dian ag ár gclaochladáin, lena n-áirítear CE, ROHS, agus FCC. Ráthaíonn na deimhnithe seo comhlíonadh na gcaighdeán is airde maidir le sábháilteacht leictreach, cosaint an chomhshaoil, agus comhoiriúnacht leictreamaighnéadach.


CCanna
Conas an Trasfhoirmeoir Céim Suas Ceart a Roghnú?
Sonraíochtaí Fearais: Fíoraigh voltas rátáilte do ghléis (caithfidh sé a bheith 220V) agus wattage.
Corrlach Cumhachta: Le húsáid leanúnach, coinnigh wattage d'fhearas faoi bhun 70% de rátáil an claochladáin (uasmhéid 2100W don mhúnla seo).
Riachtanais Úsáide: Le haghaidh tromshaothair nó úsáid leanúnach fadtéarmach, muinín a dhéanamh ar fheidhmíocht chruthaithe sraith Shunhong 3000W.
Seirbhís Iardhíola Gan Imní
Soláthraímid tacaíocht iar-díolacháin chuimsitheach, lena n-áirítear comhairliúchán gairmiúil táirgí, treoir úsáideora, agus deisiúcháin miondealaithe. Tá ár bhfoireann tiomanta seirbhís do chustaiméirí réidh chun cabhrú leat, le tacaíocht ó ár seirbhísí bharántas iontaofa.
Déan Teagmháil Linn le haghaidh Orduithe & Tacaíocht:
Enterprise WhatsApp: +86- 13690698363
