JE-150VA
ShunHong
E-1501
| Ketersediaan: | |
|---|---|
| Kuantiti: | |
Penerangan Produk
Akaun whatsapp perusahaan: +86- 13690698363
Pertama, pembuatan penggulungan dawai tembaga tulen
Penukar voltan 150W ini menggunakan penggulungan dawai tembaga tulen, wayar tembaga dengan kekonduksian elektrik yang tinggi, kekuatan mekanikal yang tinggi, kekonduksian haba yang tinggi dan rintangan pengoksidaan yang sangat baik, meningkatkan kecekapan dan kestabilan pengubah dengan ketara, memanjangkan hayat perkhidmatan, adalah pilihan bahan berkualiti tinggi untuk pembuatan transformer.
Kedua, keluaran voltan adalah stabil
Penukar boleh dengan tepat dan stabil menukar 220V kepada 110V, disesuaikan dengan sempurna kepada peralatan kuasa kecil untuk memastikan operasi peralatan yang cekap, memanjangkan hayat perkhidmatan, mengurangkan penggunaan tenaga, untuk memenuhi keperluan semua jenis penukaran voltan peralatan elektrik.
Reka bentuk cengkerang kalis api
Cangkerang diperbuat daripada bahan kalis api tahan suhu tinggi, yang boleh menahan suhu melebihi 900℃, mencegah risiko kebakaran dengan berkesan dan meningkatkan keselamatan dengan ketara, memberikan perlindungan yang boleh dipercayai untuk pengguna.
Reka bentuk mudah alih
Kuasa dinilai 150VA, saiz padat, berat hanya 0.58kg, mudah dibawa, dan tiada gangguan elektromagnet, sokongan untuk konsainan penerbangan dan kereta api, sesuai untuk perjalanan ke luar negara.
Lima, reka bentuk suis kunci
Dilengkapi dengan suis kunci, operasi yang mudah, tidak perlu kerap memasang dan mencabut palam kuasa, mengurangkan haus dan lusuh, meningkatkan penggunaan pengalaman.
Penarafan kalis air IP65
Penarafan kalis air IP65, menahan habuk, kabus air, wap air dan serangan lain dengan berkesan, menyesuaikan diri dengan persekitaran basah atau keras, untuk memastikan operasi normal peranti, memperluaskan penggunaan tempat kejadian.
Parameter Teknikal
| Model Produk |
JE-150VA |
| Nama produk | Pengubah 150VA 220V hingga 110V |
| Kuasa terpakai maksimum | 150W* |
| Voltan Masukan Berkadar | 220V~ |
| Voltan keluaran terkadar | 110V~ |
| Kapasiti dinilai | 130VA |
| Kekerapan Dinilai | 50/60Hz |
| Kitaran operasi | 30/60min |
| saiz | 7.2*7.2*6.2sm |
| Saiz (dengan pakej) | 11*10.7*11.5sm |
| berat | 0.68kg |
| Berat (dengan pakej) | 0.72kg |
| taip | Jenis kering |
| Peranti Keselamatan-1 | Kawalan Suhu |
| Data Peranti Keselamatan-1 | ≥90℃±5℃ |
| Peranti Keselamatan-2 | pelindung litar pintas |
| Bahan | Penggulungan wayar tembaga |
| Bahan teras | Pengubah cincin |
| sijil | CE, FCC dll. |
| Kelas kalis air | IP65 kalis air |
Kegunaan Produk
Pengubah 150VA ini dengan tepat boleh mencapai penukaran voltan daripada 220V kepada 110V. Direka bentuk untuk menampung pelbagai peralatan elektrik import berkuasa rendah seperti penimbang gigi, flosser dan lampu meja kecil. Output voltan yang stabil dan keserasian yang kuat memastikan operasi yang stabil dan cekap bagi semua jenis peralatan elektrik di bawah voltan yang ditukar.
Adegan Penggunaan Rumah
Dalam persekitaran rumah yang selesa, pengubah 150VA ini adalah seperti orang kanan, mudah mengatasi keperluan kuasa pelbagai peranti elektrik kecil. Sama ada pembuat yogurt pada waktu pagi atau pemanas susu pada waktu petang, ia boleh memberikan kuasa yang stabil untuk memastikan perkakas berfungsi seperti biasa, membawa anda dan keluarga anda pengalaman hidup yang selesa dan selesa. Daripada penjagaan harian di rumah kepada penyusuan bayi, transformer ini adalah rakan kongsi yang boleh dipercayai di rumah anda, menjadikan kehidupan keluarga lebih mudah dan menyeronokkan.
Kemudahalihan perjalanan
Bagi pengembara yang kerap, penukar voltan padat ini merupakan bantuan yang amat diperlukan di jalan raya. Ia padat, ringan dan mudah alih, jadi ia boleh dimuatkan dengan mudah ke dalam beg galas atau beg pakaian tanpa mengambil banyak ruang dan mudah dibawa. Ia juga dilengkapi dengan fungsi kawalan hidup/mati dan fungsi kalis air IP65, yang memastikan operasi yang stabil walaupun dalam persekitaran luar yang keras. Sama ada peranti penjagaan diri anda seperti pembersih gigi, pembilas gigi atau peralatan kuasa kecil yang lain, penukar ini boleh disesuaikan dengan sempurna untuk memberikan sokongan kuasa yang stabil dan boleh dipercayai untuk perjalanan anda, supaya anda boleh melakukan perjalanan dengan tenang.
Panduan Pengendalian Produk
Proses penggunaan transformer