JE-150VA
ShunHong
E-1501
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Whakaahuatanga Hua
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Tuatahi, waea parakore waea awhiowhio hanga
Ko tenei kaitahuri ngaohiko 150W te tango i te waea parahi parakore te awhiowhio, te waea parahi me te hiko hiko teitei, te kaha miihini teitei, te kaha o te waiariki me te tino pai o te waiariki, te whakapai ake i te pai me te pumau o te huringa, te roa o te oranga o te ratonga, ko te kowhiringa o nga rauemi kounga teitei mo te hanga huringa.
Tuarua, he pumau te putanga o te ngaohiko
Ka taea e te kaitahuri te huri tika me te pumau te 220V ki te 110V, he pai te urutau ki nga taputapu hiko iti hei whakarite i te mahi pai o nga taputapu, te roa o te oranga o te ratonga, te whakaiti i te whakapau kaha, ki te whakatutuki i nga hiahia o nga momo taputapu hiko katoa te huri ngaohiko. Ko
te hoahoa anga mo te mura
he mea hanga te anga mai i te wera-nui-a-te-te-nui-a-te-rangi, ka taea te tu atu i te pāmahana i runga ake i te 900 ℃, he pai ki te aukati i nga tupono o te ahi me te tino whakapai ake i te haumarutanga, he whakamarumaru pono mo nga kaiwhakamahi.
Hoahoa kawe
Whakatauhia te mana o te 150VA, te rahi kiato, te taumaha o te 0.58kg anake, he ngawari ki te kawe, kaore he pokanoa hiko, he tautoko mo te waka rererangi me te kawe tereina, e tika ana mo te haere ki waho.
E rima, he hoahoa whakahuri matua
Kua whakauruhia ki te pana matua, he watea te mahi, kaore he take ki te mono me te wetewete i te mono hiko, te whakaiti i te kakahu me te roimata, te whakarei ake i te whakamahinga o te wheako.
IP65 parewai whakatauranga
IP65 parewai whakatauranga, tōtika te ātete puehu, kohu wai, kohu wai me etahi atu whakaeke, urutau ki te taiao mākū pakeke ranei, ki te whakarite i te mahi noa o te pūrere, te whakawhānui i te whakamahi o te scene.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua |
JE-150VA |
| ingoa hua | 150VA Transformer 220V ki 110V |
| Te kaha e tika ana | 150W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 130VA |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 7.2*7.2*6.2cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 11*10.7*11.5cm |
| taumaha | 0.68kg |
| Taumaha (me te kete) | 0.72kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Raraunga Pūrere Haumaru-1 | ≥90℃±5℃ |
| Pūrere Haumaru-2 | tiaki iahiko poto |
| Rauemi | Waea parahi awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
| Karaehe parewai | IP65 parewai |
Whakamahinga Hua
Ka taea e tenei huringa 150VA te whakatutuki tika i te huringa ngaohiko mai i te 220V ki te 110V. I hoahoatia hei whakauru i nga momo taputapu hiko iti-hiko mai i te kawemai penei i nga kaitarai niho, nga kaitapa, me nga rama tepu iti. Ko te whakaputanga ngaohiko pumau me te hototahi kaha ka whakarite kia mau, kia pai hoki te mahi o nga momo taputapu hiko katoa i raro i te ngaohiko kua hurihia.
Te Whakaaturanga Whakamahi i te Kainga
I roto i te taiao kaainga, he rite tenei huringa 150VA ki te ringa matau, he ngawari ki te whakatutuki i nga hiahia hiko o nga momo taputapu hiko iti. Ahakoa he mahi miraka tepe i te ata, he whakamahana miraka ranei i te ahiahi, ka taea e ia te whakarato i te mana totika kia pai ai te rere o nga taputapu mai i nga wa o mua, ka mau mai i a koe me to whanau he wheako noho pai me te watea. Mai i te tiaki kaainga ia ra ki te whangai peepi, he hoa pono tenei kaihurihuri i roto i to kaainga, kia ngawari ake te noho whanau me te ngahau.
Te kawe haere
Mo te hunga haere auau, he tino awhina tenei kaitahuri ngaohiko kiato i runga i te huarahi. He iti, he mama, he kawe, no reira ka ngawari ki te uru ki roto i te peketua, i te pekepeke ranei me te kore e nui te waahi me te ngawari ki te kawe. Kei te whakauru ano hoki ki te mahi whakahaere i runga/atu me te mahi parewai IP65, e whakarite ana i te mahi pumau ahakoa i roto i nga taiao o waho. Ahakoa ko o taputapu tiaki whaiaro penei i te kai horoi niho, te horoi niho, me etahi atu taputapu hiko iti, ka taea te urutau tenei kaitahuri ki te whakarato tautoko hiko pumau me te pono mo to haerenga, kia taea ai e koe te haere ma te rangimarie o te hinengaro.
Hua Aratohu Whakahaere
Te tukanga whakamahi Transformer