NH22
ShunHong
NH22
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Shunhong 200W Whakawhiti Whakawhiti (110V ki te 220V) – Kaitahuri Ngaohiko Parani Parakore mo nga taputapu o te ao.
| Tauira Hua | SHJY-200VA |
| ingoa hua | 200W Takahanga-Raro Kaihuri Hiko 220V ki 110V |
| Te kaha e tika ana | 200W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 120VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 6.5*8*11.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 17*15.5*11.5cm |
| taumaha | 1.45kg |
| Taumaha (me te kete) | 1.7kg |
| Momo | Momo-maroke |
Pūrere Haumaru-1 |
Mana Pawera |
| Raraunga Pūrere Haumaru-1 | ≥80 ℃ |
| Pūrere Haumaru-2 | tiaki iahiko poto |
| Rauemi | Waea parahi awhiowhio |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
I te mea kua noho nga taputapu hiko hei waahanga nui o te ao hou, he mea nui te hono i nga paerewa ngaohiko rereke. E whakahīhī ana mātou ki te whakauru i te Shunhong 200W Mini Step-Up Transformer, i hangaia ma te tohunga ki te huri i te 110V ki te 220V. Kei roto i nga awhiowhio waea parahi parakore teitei, ko tenei kaitahuri ngaohiko kawe e whakarato ana i te otinga hiko pumau me te tino pai mo o hikohiko kawemai i te kainga, i a koe e haere ana.
Nga Ahuatanga Matua i te Maataki Whakaaturanga
| Whakaaturanga | me te Painga |
|---|---|
| Huringa Ngaohiko | Whakanuia te whakaurunga 110V ki te whakaputanga 220V, he rite ki nga paerewa taputapu o te ao. |
| Rawa Rawa | I hangaia me nga awhiowhio parahi parakore teitei mo te pai o te kawe, te tere o te wera, me te whakakaha ake i te aukati waikura. |
| Hoahoa Haumaru | Ka mau ki roto i nga whare mura-muri e mau ana i te wera nui ki te 900°C me te kore e wera. |
| Te kawe | He tino maamaa me te hoahoa kiato, he 1.45 kg noa iho te taumaha, na te mea ko te tino pai mo nga haerenga pakihi. |
| Te waatea | He mea hanga ki te taura hiko 1 mita te roa me te putea kawe mo te tuunga ngawari me te ngawari ki te rokiroki. |
He aha te whiriwhiri i tenei 110V ki te 220V Ngaohiko Converter?
⚡ Tika 110V ki te 220V Huringa Whakatika
I hoahoatia ki te whakanui ake i te ngaohiko mai i te 110V ki te 220V, ko tenei miihini hikoi-ake ka whakarite kia mau te mahi o o taputapu puta noa i nga rohe rereke. Ko tana hurihanga tika ka arotau i te pai o te mahi, te tiaki i nga hikohiko utu nui mai i te kino ngaohiko ngaohiko, me te whakapai ake i te whakamahinga hiko katoa.
Ko te haumaru te kaupapa matua o to maatau hoahoa. Ka taea e te whare hou o te mura ahi te mau i te mahana ki runga ki te 900°C, e whakarato ana koe i te haumarutanga me te rangimarie o te ngakau i te wa e whakamahia ana ia ra.
He 1.45 kg anake te taumaha, na tona kawe ngawari ka waiho hei hoa pai mo te hunga haereere, mo te tangata ranei e hiahia ana kia neke haere. Ahakoa ka whakamahia hei urutau hiko whare pono
Te Mahi Tere me te Aratohu Haumaru
| Wāhanga | Tohutohu Matua |
|---|---|
| Whakaritenga | 1. Kia maroke: Whakamahia i nga waahi maroke anake i tawhiti atu i nga puna wai. 2. Whakahau: Whakaritea te rere o te hau huri noa i te waahanga; kaua e aukati i nga rua tohanga wera. 3. Tirotiro: Tirohia te kino o te tinana i mua i te whakamahinga tuatahi. Momotu tonu mena ka puta he hongi, he haruru rereke ranei. |
| Mahi | 1. Honoa te urunga whakawhiti ki te turanga pakitara 110V. 2. Pēhia te pana hiko hei whakahohe i te huringa. 3. Monohia to taputapu 220V ki te pito putanga ka whakakā. |
| ⚠️ Whakatupato Haumaru | • Kaua e pa ki te mata wera i te wa e mahi ana kia kore e wera. • Kia matara atu i nga mea e mura ana. • Tirotirohia te taura hiko me te mono mo te kakahu, te pakaru ranei. |
| Te tiaki | • Horoia te puehu kia mau tonu te pai o te whakamatao. • Whakaorangia ki te waahi maroke, marumaru ka kore e whakamahia mo te wa roa. |
Tatau taputapu: Tirohia te ngaohiko whakatau o to taputapu (me 220V) me te hiko.
Tawhwh Hiko: Me mohio kei roto i te 70% te hiko o to taputapu (hei tauira, te 140W teitei mo tenei tauira 200W).
Te Waa Whakamahi: Mo te whakamahi mo te wa roa, whiriwhiria he waitohu rongonui penei i a Shunhong e tuku ana i nga mahi pumau, mau tonu.
Ka whakaratohia e matou he tautoko matawhānui i muri i te hokonga, tae atu ki te whakawhitiwhiti whakaaro mo nga hua ngaio, te arahi i nga kaiwhakamahi, me nga whakatikatika pakaru. Kua rite ta matou roopu ratonga kaihoko ki te awhina ia koe, i tautokohia e a maatau ratonga whakamana pono.