N30002
ShunHong
N30002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga

Tirohanga Hua
Mai i tana whakarewatanga i te tau 2018, ko te Shunhong 3000W Power Converter kua tutuki i te angitu o te maakete. I muri i nga tau e rima o te whakamatautau i te maakete me te arotautanga hangarau tonu, ko tenei kaitahuri ngaohiko hikoi-taamaha.
Nga Ahuatanga Matua i te Maataki Whakaaturanga
| Whakaaturanga | me te Painga |
|---|---|
| Hoahoa Putanga Takirua | E whakaatu ana i nga tauranga whakaputa i nga taha maui me te taha matau, ka taea e koe te whakakaha i nga taputapu e rua i te wa kotahi (tae atu ki te 2100W katoa). |
| Te Mana Taamaha | Ko te kaha kaha 3000W ka piki ake te 110V ki te 220V, he tino pai mo nga taputapu hiko teitei. |
| Hanga Premium | He mea hanga ki te matua toroidal kotahi-waahanga mo te mahi marie, he iti te ngaronga o te kaha, me te pai ake o te hurihanga. |
| Haumaru Tuatahi | He mea hanga ki te mura ahi me te taputapu ki te taumahatanga, ara iahiko poto, me te whakamarumaru i te pāmahana. |
| Kua whakamatauhia te maakete | Neke atu i te 10,000 nga waahanga kua hokona puta noa i te ao, e whakaatu ana i te tino pakaritanga hangarau me te mohio ki nga kaiwhakamahi. |
He aha i whiriwhiri ai i tenei 3000W Whakawhiti Whakawhiti Whakawhiti?
He mea hanga motuhake hei huri i te ngaohiko mai i te 110V ki te 220V, kei roto i tenei kaihurihuri he hoahoa rua-waho mohio. Ka taea e koe te whakatutuki i nga hiahia o nga taputapu e rua e whakamahia ana i te wa kotahi. Mo te mahi haumaru me te mahi noa, me whakarite noa te mana katoa o nga taputapu e rua kei raro iho i te 70% o te kaha o te kaitahuri (tata ki te 2400W).
Ko te matua o tenei kaitahuri hiko hiko ka hangaia me te waahanga toroidal matua kotahi. Ko tenei hoahoa matatau ka whakarite kia pai ake te mahi me te tere o te huringa ki nga tauira tawhito. Ko nga rauemi mata-kounga teitei ka whakaiti i te ngaronga o te hiko i te wa o te huringa ngaohiko, ka whai wheako pono ake i te wa e penapena ana te hiko.
Nga Mahi Haumaru me te Haumarutanga
Ko te haumaru te kaupapa matua. Ko te anga me te taura hiko o roto he mea hanga mai i nga rawa muramura pai ake, e kaha ana ki te tu atu i nga wera teitei hei whakaiti i nga tupono o te ahi. I tua atu i te hoahoa mura-muri, kua rite tenei kaitahuri ngaohiko ki nga punaha whakamarumaru maha:
Parenga Mana Mana: Aukati i te wera.
Parenga Whakanuia: He whakamarumaru mai i te kaha o te tango hiko.
Parenga Iahiko Poto: Ka aukati i te kino mai i nga hapa hiko.

Tawhā Hangarau
![]() |
|
| Tauira Hua | SHJY-3000VA |
| ingoa hua | 3000W whare kaitahuri hiko 110V ki 220V |
| Te kaha e tika ana | 3000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 1800VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 25*20.6*7.6cm(9.8*8.1*2.99 inihi) |
| Rahi (me te mōkihi) | 32*30*15.5cm(12.5*11.8*6.1 inihi) |
| taumaha | 7.8kg(17.1 lbs) |
| Taumaha (me te kete) | 8.2kg(18.0 lbs) |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Tapawha taura hiko | 1.5 tapawha |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 16A |
| Pūrere Haumaru-2 | tiaki iahiko poto |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua

Kei hea e taea ai e koe te whakamahi? (Nga Taupānga Whanui)
Ko tenei kaitahuri ngaohiko 3000W kua hoahoatia mo nga tono hiko teitei puta noa i nga ahuatanga rereke:
Nga Taonga Kaainga: He tino pai mo te whakamahi i nga taputapu kihini Pakeha, Ahia ranei penei i te tunu raihi, kaihanga kawhe, me nga kohua wera i nga whenua 110V. (Tuhipoka: Rahui 30% te kaha hiko; he pai mo nga taputapu i raro i te 1800W).
Taputapu Tari: Ka whakarite kia pai te mahi a nga kaituhi, kape, me nga matawai mai i nga rohe 220V i roto i te taiao tari 110V.
Pūrere Ataahua me te Salon: Ka huri i te ngaohiko 110V o te rohe ki te 220V e hiahiatia ana e nga kaitarai makawe Pakeha tino mahi, nga tima kanohi, me nga taputapu ataahua o te reo irirangi.
Tautoko Hauora: Ka whakarato i te putanga 220V pumau mo nga taputapu rongoa tino nui penei i nga manometer me nga miihini hāora, me te whakarite i te tautoko hauora pono.

Hua Aratohu Whakahaere
Te Mahi Tere me te Aratohu Haumaru
| Wāhanga | Tohutohu Matua |
|---|---|
| Whakaritenga | 1. Kia maroke: Kaua e whakamahia i roto i nga taiao maku; kare i tino parewai te anga. 2. Ventilation: Whakaritea te rere o te hau; kaua e purua nga kohao whakamatao i nga taha. 3. Tirotiro: Tirohia mo te kino i mua i te whakamahinga tuatahi. |
| Mahi | 1. Honoa te mono whakauru ki te turanga pakitara 110V. 2. Whakakāhia te kī whakakā mihini. 3. Monohia o taputapu hiko 220V ki nga tauranga whakaputa. |
| ⚠️ Whakatupato Haumaru | • Ka wera pea te mata i te wa e mahi ana; karo weranga. • Kia matara atu i nga mea e mura ana. • Kati tonu te whakamahi mena ka puta he haunga wera, he haruru rereke ranei. |
| Te tiaki | • Horoia te puehu kia mau tonu te pai o te whakamatao. • Whakaorangia ki te wahi maroke, marumaru ina kore e whakamahia. |
Kounga Kounga & Aratohu Hoko
Nga Tiwhikete o te Ao
Kua paahitia e o maatau kaihurihuri nga tohu tohu o te ao, tae atu ki te CE, ROHS, me te FCC. Ko enei tiwhikete e whakamana ana kia tutuki nga paerewa teitei mo te haumaru hiko, te tiaki taiao, me te hototahi hiko.


FAQ
Me pehea te whiriwhiri i te Whakawhiti Whakawhiti Tika?
Tatau taputapu: Manatokohia te ngaohiko whakatau o to taputapu (me 220V) me te hiko.
Tawhē Hiko: Mo te whakamahi tonu, kia mau te hiko o to taputapu ki raro i te 70% o te whakatauranga o te kaihurihuri (te teitei 2100W mo tenei tauira).
Nga Hiahia Whakamahi: Mo te mahi taumaha, te whakamahi tonu mo te wa roa, whakawhirinaki ki nga mahi whakamatau a te raupapa Shunhong 3000W.
Ratonga Whai muri i te Hoko Awangawanga
Ka whakaratohia e matou he tautoko matawhānui i muri i te hokonga, tae atu ki te whakawhitiwhiti whakaaro mo nga hua ngaio, te arahi i nga kaiwhakamahi, me nga whakatikatika pakaru. Kua rite ta matou roopu ratonga kaihoko ki te awhina ia koe, i tautokohia e a maatau ratonga whakamana pono.
Whakapa mai ki a matou mo nga Ota me te Tautoko:
WhatsApp Enterprise: +86- 13690698363
