JE-150VA
ShunHong
E-1502
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Whakaahuatanga Hua
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
150VA kaitahuri ngaohiko kiato: te kaha nui me te pumau, te waea parahi parakore
Te awhiowhio parakore te parahi parakore, te mahi tino pai
Ko tenei kaitahuri ngaohiko kiato 150VA e tango ana i te waea parahi parakore awhiowhio, e whakapumau ana i te mahi pai me te pumau o te hurihanga na te kaha o te hiko o te hiko o te parahi, te kaha miihini, te kawe wera me te kaha o te waiariki, me te whakanui i te oranga o te ratonga.
Tahuri Ngaohiko Tika, Putanga Pumau
Ka taea e te kaitahuri te huri tika i te 220V ki te 110V, e whakarato ana i te putanga ngaohiko pumau mo nga taputapu hiko iti, me te whakamana i te pai o te mahi o nga taputapu, te tiaki i nga taputapu mai i nga huringa ngaohiko, me te arotau ki te whakamahi kaha.
Ko te anga mo te mura, te whakamohoatanga haumaru
He mea hanga te anga ki te papanga muramura teitei, ka taea te tu i te pāmahana teitei ki te 900 ℃, he pai te aukati i te tupono o te ahi me te tino whakapai ake i te haumaru o te hua, me te tiaki pono mo nga kaiwhakamahi.
Kiato me te mama, ngawari ki te kawe
Kiato me te ngawari, he 0.68kg anake te taumaha, he ngawari ki te whakamahi i nga ahuatanga pūkoro penei i nga haerenga me nga haerenga pakihi, me te whakarato i te otinga whakawhiti ngaohiko pai.
Mana kotahi-pa, ngawari ki te whakahaere
Kua whakauruhia ki te pana pana, ka taea e nga kaiwhakamahi te whakahaere i te hiko me te whakakore i te paatene kotahi, kaore he take ki te mono me te wetewete i nga wa katoa, te whakamaarama i te mahinga mahi me te whakarei ake i te waatea o te whakamahi.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | JE-150VA |
| ingoa hua | 150VA Transformer 220V ki 110V |
| Te kaha e tika ana | 150W |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 130VA |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 7.2*7.2*6.2cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 11*10.7*11.5cm |
| taumaha | 0.68kg |
| Taumaha (me te kete) | 0.72kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Raraunga Pūrere Haumaru-1 | ≥90℃±5℃ |
| Pūrere Haumaru-2 | whakamarumaru iahiko poto |
| Rauemi | Waea parahi awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
| Karaehe parewai | IP65 parewai |
Whakamahinga Hua
150VA Transformer: He Tohunga Hurihuri Ngaohiko Pai mo nga taputapu Hiko Iti
Nga tono maha i roto i te kaainga
He pai te mahi o tenei huringa 150VA i roto i te kaainga o te kaainga, he pai hoki mo nga taputapu tiaki whaiaro penei i te horoi niho me te miraka, tae atu ki nga kaihanga miraka kau iti, miraka miraka me etahi atu taputapu whare. Ko tana whakaputanga ngaohiko pumau ka whakarite kia pai te mahi o nga taputapu hiko me te whakahaere i te oranga whanau.
He kowhiri kawe mo nga haerenga pakihi
He tino kawe te huringa mo nga kaipakihi, kaikawe haere ranei e haere pinepine ana. Ko tana hoahoa kiato me te mama ka waiho hei hoa haerere pai, me te whakarite kia whiwhi nga taputapu tiaki whaiaro me etahi atu taputapu iti i te kaha i te wa e haere ana.
Hototahi Whanui
I hangaia mo te whakamahi me te tini o nga taputapu kawemai iti-hiko, ka tukuna e tenei huringa te whānuitanga o te hototahi. Ahakoa ko te 220V ki te 110V te huringa ngaohiko, te urutau ranei ki nga momo rama me nga tauira taputapu, ka taea e ia te whakatutuki i nga hiahia rereke.
He ngawari ki te whakahaere, ki te mono me te takaro
He tino watea ki te whakamahi, me hono noa te kaiwhakamahi i te huringa ki te putanga hiko 220V, me te hono atu i nga taputapu hiko 110V, ka taea te whakamahi tonu, kaore he tautuhinga matatini, ki te whakatutuki i te tino mono me te takaro.
Hua Aratohu Whakahaere
Tukanga Whakamahi