SHJY-80VA
ShunHong
N81
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
'Te kaha me te haumaru: He haerenga auaha mo nga kaiwhakawhiti waea parahi parakore 80W'
Na te piki haere o nga taputapu hiko hou i enei ra, kua noho nga kaitahuri ngaohiko hei piriti e hono ana i nga taputapu paerewa ngaohiko rereke. Ko a maatau kaihurihuri iti 80W hou i whakarewahia he otinga pumau me te pai mo nga taputapu hiko me te pai o te mahi o o raatau waea waea parakore.
Waea parahi parakore awhiowhio: rua taurangi o te mahi me te mauroa
Ma te whakamahi i te waea parahi parakore hei rauemi mata, he pai te mahi a o tatou kaiwhakahuri i roto i te kawe hiko, te kaha miihini, te kawe waiariki me te aukati waiora. Ko enei ahuatanga kaore i te whakapai ake i te kaha o te kaitahuri, engari ka whakarite ano hoki i te pumau me te pumau mo te wa roa, koinei te waahanga pai mo te hanga o nga huringa.
Putanga ngaohiko pumau: te kaitiaki o te mahi hiko
Ko tenei kaitahuri kua tino hangaia mo te huringa maeneene o te ngaohiko 220V ki te 110V, me te whakarite i te mahi noa o nga taputapu hiko i roto i nga taiao ngaohiko rereke. Ko te whakaputanga ngaohiko pumau kaore i te whakapai ake i te pai o te mahi o nga taputapu, engari ka pai ake te kaha o te whakamahi kaha i te wa e tiaki ana i nga taputapu.
Ko te whare mura-muri: he paerewa hou mo te whakamarumaru i te haumaru
Ko te haumaru ko ta maatau kaupapa hoahoa tuatahi. Ko te anga o te kaitahuri he mea hanga mai i nga rawa mura ahi, ka taea te tu atu ki te teitei o te pāmahana tae atu ki te 900 nga nekehanga me te kore e wera, ka tino whakanui ake i te haumaru i te wa e whakamahia ana.
Hoahoa kawe: Tautoko hiko i nga wa katoa, i nga waahi katoa
Ko te rahi me te taumaha o te 0.7kg anake ka pai tenei huringa mo nga ahuatanga e hiahia ana kia tere haere, penei i nga haerenga pakihi me nga haerenga ki waho. Ko tana kawe ka ngawari te toro atu ki te tautoko mana.
Te taura toronga hiko: He otinga mo te whakamahi mamao
Hei whakatutuki i nga hiahia o nga tawhiti roa, kua whakauruhia e matou te huringa me te taura hiko 1-mita te roa me te putea watea mo te rokiroki, he tino watea mo te whakamahi me te rokiroki.
Ko tenei 80W te hurihanga waea parahi parakore, me ana mahi tino pai me nga ahuatanga haumaru, kei te piki ake te whetu i roto i te waahi o te hurihanga ngaohiko, e whakarato ana i te waahanga pono me te pai mo te whakamahi whakawhiti hiko o nga taputapu hiko.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJY-80VA |
| ingoa hua | 80W Takahuri Hiko Hiko 220V ki te 110V |
| Te kaha e tika ana | 80W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 48VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 10.8*5.8*5.8cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 16*13.5*11cm |
| taumaha | 0.7kg |
| Taumaha (me te kete) | 1kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Raraunga Pūrere Haumaru-1 | ≥80 ℃ |
| Pūrere Haumaru-2 | tiaki iahiko poto |
| Rauemi | Waea parahi awhiowhio |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
FAQ
'Tiwhikete katoa, ratonga pai,Kowhiria te kaitahuri tika mo koe'