JE-150VA
ស៊ុនហុង
អ៊ី-១៥០១
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
ការពិពណ៌នាផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
ទីមួយ ការផលិតរបុំខ្សែស្ពាន់សុទ្ធ
ឧបករណ៍បំប្លែងតង់ស្យុង 150W នេះប្រើប្រាស់ខ្សែស្ពាន់សុទ្ធ ខ្សែស្ពាន់ដែលមានចរន្តអគ្គិសនីខ្ពស់ កម្លាំងមេកានិចខ្ពស់ ចរន្តកំដៅខ្ពស់ និងធន់នឹងអុកស៊ីតកម្មដ៏ប្រសើរ ធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវប្រសិទ្ធភាព និងស្ថេរភាពនៃប្លែងយ៉ាងសំខាន់ ពន្យារអាយុសេវាកម្ម គឺជាជម្រើសនៃសម្ភារៈដែលមានគុណភាពខ្ពស់សម្រាប់ការផលិតប្លែង។
ទីពីរ ទិន្នផលវ៉ុលមានស្ថេរភាព
ឧបករណ៍បំលែងអាចបំប្លែងពី 220V ទៅ 110V បានយ៉ាងត្រឹមត្រូវ និងមានស្ថេរភាព សម្របខ្លួនយ៉ាងល្អឥតខ្ចោះទៅនឹងឧបករណ៍ថាមពលតូចៗ ដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពនៃឧបករណ៍ ពង្រីកអាយុសេវាកម្ម កាត់បន្ថយការប្រើប្រាស់ថាមពល ដើម្បីបំពេញតម្រូវការគ្រប់ប្រភេទនៃការបំប្លែងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍អគ្គិសនី។
ការរចនាសំបកការពារអណ្តាតភ្លើង
សំបកត្រូវបានផលិតចេញពីសម្ភារៈការពារអណ្តាតភ្លើងដែលធន់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ ដែលអាចទប់ទល់នឹងសីតុណ្ហភាពលើសពី 900 ℃ ការពារហានិភ័យអគ្គីភ័យយ៉ាងមានប្រសិទ្ធភាព និងធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវសុវត្ថិភាពយ៉ាងសំខាន់ ផ្តល់នូវការការពារដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់។
ការរចនាចល័ត
បានវាយតម្លៃថាមពល 150VA ទំហំតូច ទម្ងន់ត្រឹមតែ 0.58kg ងាយស្រួលយកតាមខ្លួន និងគ្មានការរំខានពីអេឡិចត្រូម៉ាញេទិក ជំនួយដល់ការដឹកជញ្ជូនតាមផ្លូវអាកាស និងផ្លូវដែក សមរម្យសម្រាប់ការធ្វើដំណើរទៅក្រៅប្រទេស។
ទីប្រាំ ការរចនាកុងតាក់សោ
បំពាក់ដោយកុងតាក់សោ ប្រតិបត្តិការងាយស្រួល មិនចាំបាច់ដោត និងដកឌុយភ្លើងញឹកញាប់ កាត់បន្ថយការពាក់ និងរហែក បង្កើនបទពិសោធន៍ប្រើប្រាស់។
កម្រិតការពារទឹក IP65
កម្រិតការពារទឹក IP65 មានប្រសិទ្ធភាពទប់ទល់នឹងធូលី ទឹកអ័ព្ទ ចំហាយទឹក និងការវាយប្រហារផ្សេងៗ សម្របខ្លួនទៅនឹងបរិស្ថានសើម ឬអាក្រក់ ដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការធម្មតារបស់ឧបករណ៍ ពង្រីកការប្រើប្រាស់កន្លែងកើតហេតុ។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល |
JE-150VA |
| ឈ្មោះផលិតផល | 150VA Transformer 220V ទៅ 110V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 150W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 110V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 130VA |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | 7.2 * 7.2 * 6.2 សង់ទីម៉ែត្រ |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | 11 * 10.7 * 11.5 សង់ទីម៉ែត្រ |
| ទម្ងន់ | ០,៦៨ គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | ០,៧២ គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| ទិន្នន័យឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-1 | ≥90℃±5℃ |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព -២ | ឧបករណ៍ការពារសៀគ្វីខ្លី |
| សម្ភារៈ | របុំខ្សែស្ពាន់ |
| សម្ភារៈស្នូល | Ring transformer |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
| ថ្នាក់មិនជ្រាបទឹក។ | IP65 មិនជ្រាបទឹក។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ឧបករណ៍បំលែង 150VA នេះអាចសម្រេចបាននូវការបំប្លែងវ៉ុលពី 220V ទៅ 110V យ៉ាងត្រឹមត្រូវ។ រចនាឡើងដើម្បីផ្ទុកនូវឧបករណ៍អគ្គិសនីនាំចូលដែលមានថាមពលទាបជាច្រើនប្រភេទដូចជា ឧបករណ៍វាស់ធ្មេញ ផ្លុំឈើ និងចង្កៀងតុតូចៗ។ ទិន្នផលវ៉ុលមានស្ថេរភាពនិងភាពឆបគ្នាខ្លាំងធានានូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយស្ថេរភាពនិងប្រសិទ្ធភាពនៃឧបករណ៍អគ្គិសនីគ្រប់ប្រភេទនៅក្រោមវ៉ុលដែលបានបម្លែង។
ឈុតប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះ
នៅក្នុងបរិយាកាសក្នុងផ្ទះដ៏កក់ក្ដៅ ម៉ាស៊ីនបំលែងថាមពល 150VA នេះគឺដូចជាមនុស្សស្តាំ ងាយស្រួលទប់ទល់នឹងតម្រូវការថាមពលរបស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីតូចៗផ្សេងៗ។ មិនថាជាអ្នកផលិតទឹកដោះគោជូរនៅពេលព្រឹក ឬម៉ាស៊ីនកម្តៅទឹកដោះគោនៅពេលល្ងាចនោះទេ វាអាចផ្តល់ថាមពលមានស្ថេរភាព ដើម្បីធានាថាឧបករណ៍ទាំងនោះដំណើរការដូចធម្មតា ដែលនាំឱ្យអ្នក និងក្រុមគ្រួសាររបស់អ្នកទទួលបានបទពិសោធន៍រស់នៅប្រកបដោយផាសុកភាព និងងាយស្រួល។ ពីការថែទាំតាមផ្ទះប្រចាំថ្ងៃរហូតដល់ការបំបៅទារក ឧបករណ៍បំលែងនេះគឺជាដៃគូដែលអាចទុកចិត្តបាននៅក្នុងផ្ទះរបស់អ្នក ធ្វើឱ្យជីវិតគ្រួសារកាន់តែងាយស្រួល និងរីករាយជាងមុន។
មធ្យោបាយធ្វើដំណើរ
សម្រាប់អ្នកធ្វើដំណើរញឹកញាប់ ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលបង្រួមនេះគឺជាជំនួយដែលមិនអាចខ្វះបាននៅលើផ្លូវ។ វាមានទំហំតូច ទម្ងន់ស្រាល និងអាចចល័តបាន ដូច្នេះវាអាចដាក់ចូលទៅក្នុងកាបូបស្ពាយ ឬវ៉ាលីបានយ៉ាងងាយស្រួល ដោយមិនចាំបាច់យកកន្លែងច្រើន និងងាយស្រួលយកតាមខ្លួន។ វាក៏ត្រូវបានបំពាក់ដោយមុខងារបញ្ជាបិទ/បើក និងមុខងារការពារទឹក IP65 ដែលធានានូវប្រតិបត្តិការមានស្ថេរភាព ទោះបីជានៅក្នុងបរិយាកាសខាងក្រៅដ៏អាក្រក់ក៏ដោយ។ មិនថាវាជាឧបករណ៍ថែទាំផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នក ដូចជាឧបករណ៍សម្អាតធ្មេញ ថ្នាំដុសធ្មេញ ឬឧបករណ៍ប្រើប្រាស់ថាមពលតូចៗផ្សេងទៀត ឧបករណ៍បំប្លែងនេះអាចប្រែប្រួលយ៉ាងល្អឥតខ្ចោះ ដើម្បីផ្តល់ជំនួយថាមពលដែលមានស្ថេរភាព និងអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់ការធ្វើដំណើររបស់អ្នក ដូច្នេះអ្នកអាចធ្វើដំណើរដោយសន្តិភាពនៃចិត្ត។
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
ដំណើរការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍បំលែង