JE-150VA
ស៊ុនហុង
អ៊ី-១៥០២
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
ការពិពណ៌នាផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលបង្រួម 150VA៖ ប្រសិទ្ធភាព និងស្ថេរភាពខ្ពស់ របុំខ្សែស្ពាន់សុទ្ធ
របុំទង់ដែងសុទ្ធ ដំណើរការល្អ
ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលបង្រួម 150VA នេះប្រើខ្សែស្ពាន់សុទ្ធ ដែលធានាបាននូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព និងមានស្ថេរភាពនៃប្លែងដោយសារចរន្តអគ្គិសនីខ្ពស់នៃទង់ដែង កម្លាំងមេកានិច ចរន្តកំដៅ និងភាពធន់ទ្រាំអុកស៊ីតកម្ម និងបង្កើនអាយុកាលសេវាកម្មយ៉ាងសំខាន់។
ការបំប្លែងវ៉ុលច្បាស់លាស់ ទិន្នផលមានស្ថេរភាព
ឧបករណ៍បំលែងអាចបំប្លែងពី 220V ទៅ 110V យ៉ាងត្រឹមត្រូវ ផ្តល់ទិន្នផលតង់ស្យុងមានស្ថេរភាពសម្រាប់ឧបករណ៍ថាមពលតូចៗ ធានាប្រសិទ្ធភាពប្រតិបត្តិការរបស់ឧបករណ៍ ការពារឧបករណ៍ពីការប្រែប្រួលវ៉ុល និងបង្កើនប្រសិទ្ធភាពការប្រើប្រាស់ថាមពល។
សំបកការពារអណ្តាតភ្លើង ការធ្វើឱ្យប្រសើរសុវត្ថិភាព
សំបកត្រូវបានផលិតឡើងពីសម្ភារៈការពារអណ្តាតភ្លើងកម្រិតខ្ពស់ ដែលអាចទប់ទល់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់រហូតដល់ 900 ℃ ការពារហានិភ័យនៃអគ្គីភ័យយ៉ាងមានប្រសិទ្ធភាព និងធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវសុវត្ថិភាពនៃផលិតផលយ៉ាងសំខាន់ ផ្តល់នូវការការពារដែលអាចទុកចិត្តបានសម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់។
បង្រួម និងទម្ងន់ស្រាល ងាយស្រួលយកតាមខ្លួន
បង្រួម និងទម្ងន់ស្រាល ទម្ងន់ត្រឹមតែ 0.68kg ងាយស្រួលប្រើក្នុងសេណារីយ៉ូទូរស័ព្ទដូចជាការធ្វើដំណើរ និងការធ្វើដំណើរអាជីវកម្ម ព្រមទាំងផ្តល់នូវដំណោះស្រាយបំលែងវ៉ុលដ៏ងាយស្រួល។
ការគ្រប់គ្រងដោយចុចតែម្តង ងាយស្រួលដំណើរការ
បំពាក់ដោយប៊ូតុងរុញ អ្នកប្រើប្រាស់អាចគ្រប់គ្រងការបើក និងបិទបានយ៉ាងងាយស្រួលដោយប៊ូតុងតែមួយ មិនចាំបាច់ដោត និងដកដោតញឹកញាប់ សម្រួលដំណើរការប្រតិបត្តិការ និងបង្កើនភាពងាយស្រួលនៃការប្រើប្រាស់។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | JE-150VA |
| ឈ្មោះផលិតផល | 150VA Transformer 220V ទៅ 110V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 150W |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 110V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 130VA |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | 7.2 * 7.2 * 6.2 សង់ទីម៉ែត្រ |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | 11 * 10.7 * 11.5 សង់ទីម៉ែត្រ |
| ទម្ងន់ | ០,៦៨ គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | ០,៧២ គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| ទិន្នន័យឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-1 | ≥90℃±5℃ |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព -២ | ឧបករណ៍ការពារសៀគ្វីខ្លី |
| សម្ភារៈ | របុំខ្សែស្ពាន់ |
| សម្ភារៈស្នូល | ឧបករណ៍បំលែងសៀគ្វី |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
| ថ្នាក់មិនជ្រាបទឹក។ | IP65 មិនជ្រាបទឹក។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
150VA Transformer៖ អ្នកជំនាញការបំប្លែងវ៉ុលដ៏មានប្រសិទ្ធភាពសម្រាប់ឧបករណ៍ថាមពលតូច
កម្មវិធីពហុសេណារីយ៉ូនៅក្នុងផ្ទះ
ឧបករណ៍បំលែង 150VA នេះដំណើរការបានល្អក្នុងបរិយាកាសក្នុងផ្ទះ ហើយស័ក្តិសមសម្រាប់ឧបករណ៍ថែទាំផ្ទាល់ខ្លួន ដូចជាឧបករណ៍សម្អាតធ្មេញ និងអំបោះ ក៏ដូចជាអ្នកផលិតទឹកដោះគោជូរតូចៗ ឧបករណ៍កម្តៅទឹកដោះគោ និងឧបករណ៍ប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះផ្សេងទៀត។ ទិន្នផលតង់ស្យុងមានស្ថេរភាពរបស់វាធានានូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពនៃឧបករណ៍អគ្គិសនី និងជួយសម្រួលដល់ជីវិតគ្រួសារ។
ជម្រើសចល័តសម្រាប់ការធ្វើដំណើរអាជីវកម្ម
ឧបករណ៍បំលែងគឺចល័តជាពិសេសសម្រាប់អ្នកជំនួញ ឬអ្នកធ្វើដំណើរដែលតែងតែធ្វើដំណើរ។ ការរចនាបង្រួមតូច និងទម្ងន់ស្រាលរបស់វាធ្វើឱ្យវាក្លាយជាដៃគូធ្វើដំណើរដ៏ល្អ ធានាថាឧបករណ៍ថែទាំផ្ទាល់ខ្លួន និងឧបករណ៍តូចៗផ្សេងទៀតទទួលបានថាមពលមានស្ថេរភាពនៅពេលធ្វើដំណើរ។
ភាពឆបគ្នាធំទូលាយ
ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើប្រាស់ជាមួយនឹងឧបករណ៍នាំចូលដែលមានថាមពលទាបជាច្រើន ប្លែងនេះផ្តល់នូវភាពឆបគ្នាយ៉ាងទូលំទូលាយ។ មិនថាវាជាការបំប្លែងវ៉ុលពី 220V ទៅ 110V ឬការសម្របខ្លួនទៅនឹងម៉ាក និងម៉ូដែលផ្សេងៗនៃគ្រឿងប្រើប្រាស់នោះទេ វាអាចដោះស្រាយបានយ៉ាងងាយស្រួលជាមួយនឹងតម្រូវការចម្រុះ។
ងាយស្រួលដំណើរការ ដោត និងលេង
ងាយស្រួលប្រើខ្លាំង អ្នកប្រើប្រាស់គ្រាន់តែភ្ជាប់ប្លែងទៅនឹងព្រីភ្លើង 220V ហើយភ្ជាប់ឧបករណ៍អគ្គិសនី 110V អាចប្រើបានភ្លាមៗ ដោយមិនបាច់កំណត់ស្មុគស្មាញ ដើម្បីសម្រេចបានការដោតពិតៗ។
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
ដំណើរការប្រើប្រាស់