SHJY-500VA (ទង់ដែង)
ស៊ុនហុង
TN5004
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363

ឧបករណ៍បំលែងថាមពលទង់ដែង 500W នេះមាននៅលើទីផ្សារតាំងពីឆ្នាំ 2018 ហើយទទួលបានភាពជោគជ័យគួរឱ្យកត់សម្គាល់នៅលើទីផ្សារដោយសារតែដំណើរការល្អ និងស្ថេរភាពរបស់វា។ បន្ទាប់ពីរយៈពេលប្រាំឆ្នាំនៃការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពបច្ចេកទេស និងការច្នៃប្រឌិតជាបន្តបន្ទាប់ ដំណើរការរបស់វាកាន់តែប្រសើរឡើង។
1. ការផ្ទៀងផ្ទាត់ទីផ្សារ និងការធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវបច្ចេកវិជ្ជា៖
ការលក់កើនឡើងលើសពី 10,000 គ្រឿង ហើយមតិកែលម្អទីផ្សារមានភាពវិជ្ជមាន ដែលផ្ទៀងផ្ទាត់ភាពជាក់ស្តែង និងភាពជឿជាក់ដ៏ល្អឥតខ្ចោះរបស់វា។ ការច្នៃប្រឌិតឥតឈប់ឈរក្នុងការជ្រើសរើសសម្ភារៈ និងការរចនារចនាសម្ព័ន្ធធានាថាការអនុវត្តផលិតផលឈានដល់កម្រិតឈានមុខគេក្នុងឧស្សាហកម្ម។
2, ការរចនាទិន្នផលពីរដែលមានស្ថេរភាព:
កម្មវិធីបម្លែងមានមុខងារទិន្នផល 220V ខាងឆ្វេង និងខាងស្តាំ ដើម្បីបំពេញតម្រូវការនៃការដំណើរការឧបករណ៍អគ្គិសនីពីរក្នុងពេលតែមួយ។ នៅក្រោមការសន្មតថាមិនលើសពី 70% នៃថាមពលអតិបរមាធានានូវប្រតិបត្តិការដែលមានស្ថេរភាពនៃឧបករណ៍អគ្គិសនីនិងបង្កើនប្រសិទ្ធភាពនៃការប្រើប្រាស់។
3, ការបំប្លែងប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព និងសម្ភារៈប្រើប្រាស់បានយូរ៖
ការរចនាស្នូលខាងក្នុង annular តែមួយដំណាក់កាលធានានូវការបំប្លែងតង់ស្យុងមានស្ថេរភាព និងមានប្រសិទ្ធភាព។ ជ្រើសរើសវត្ថុធាតុដើមដែលមានគុណភាពខ្ពស់ ដើម្បីបង្កើនភាពធន់របស់ផលិតផល និងធានាបាននូវដំណើរការប្រកបដោយស្ថេរភាពក្នុងអំឡុងពេលប្រើប្រាស់បានយូរ។
4. យន្តការធានាសុវត្ថិភាពពេញលេញ៖
ខ្សែភ្លើងក្នុងលំនៅដ្ឋាន និងខាងក្នុងត្រូវបានផលិតពីវត្ថុធាតុដើមដែលធន់នឹងអណ្តាតភ្លើង ដើម្បីកាត់បន្ថយហានិភ័យនៃអគ្គីភ័យ។ ក្នុងពេលជាមួយគ្នានេះ វាត្រូវបានបំពាក់ដោយយន្តការសុវត្ថិភាពជាច្រើនដូចជា ការគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាព ការផ្ទុកលើសទម្ងន់ និងការការពារសៀគ្វីខ្លី ដើម្បីធានាសុវត្ថិភាពក្នុងដំណើរការប្រើប្រាស់ និងផ្តល់ឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់នូវបទពិសោធន៍សុវត្ថិភាព និងអាចទុកចិត្តបាន។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SHJY-500VA (ទង់ដែង) |
| ឈ្មោះផលិតផល | ឧបករណ៍បំលែងថាមពលគ្រួសារ 500W ស្ពាន់ 100V ទៅ 220V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 500W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 100V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 400VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | 19 * 15 * 6.5 សង់ទីម៉ែត្រ (7.48 * 5.9 * 2.55 អ៊ីញ) |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | 26 * 25 * 14 សង់ទីម៉ែត្រ (10.23 * 9.84 * 5.51 អ៊ីញ) |
| ទម្ងន់ | 3 គីឡូក្រាម (6.61 ផោន) |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 3.45 គីឡូក្រាម (7.6 ផោន) |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| សីតុណ្ហភាពបិទភ្លើងដោយស្វ័យប្រវត្តិ | ≥80 ℃ |
| ខ្សែថាមពលការ៉េ | 0.5 ការ៉េ |
| ចរន្តឆ្លងកាត់អតិបរមា | 2.5A |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព -២ | ឧបករណ៍ការពារសៀគ្វីខ្លី |
| សម្ភារៈ | របុំខ្សែស្ពាន់ |
| សម្ភារៈស្នូល | ឧបករណ៍បំលែងសៀគ្វី |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល

ឧបករណ៍បំលែងស្ពាន់ 500W នេះមានមុខងារបំប្លែងពី 100V ទៅ 220V ហើយសេណារីយ៉ូនៃកម្មវិធីរបស់វាគឺធំទូលាយ ដែលអាចបំពេញតម្រូវការរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ផ្សេងៗគ្នា។
1, នៅក្នុងបរិវេណផ្ទះ មិនថាជាចង្កៀង ម៉ាស៊ីនបន្សុទ្ធខ្យល់ ឬឧបករណ៍ប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះទូទៅផ្សេងទៀតទេ ដរាបណាថាមពលនៅខាងក្រោម 400W វាអាចប្រើបានយ៉ាងងាយស្រួលតាមរយៈម៉ាស៊ីនបំលែងនេះ។ ជាពិសេសវាស័ក្តិសមសម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់នៅក្នុងប្រទេសដែលមានវ៉ុលវាយតម្លៃ 100V ដែលចង់ប្រើឧបករណ៍អឺរ៉ុប ឬចិនដែលមានវ៉ុលវាយតម្លៃ 220V។
2. នៅក្នុងបរិយាកាសការិយាល័យ ឧបករណ៍បំលែងនេះអាចធានាបាននូវប្រតិបត្តិការធម្មតានៃឧបករណ៍ដែលនាំចូលដូចជាម៉ាស៊ីនបោះពុម្ព និងម៉ាស៊ីនថតចម្លងដែលមានវ៉ុល 220V ហើយជៀសវាងការប៉ះពាល់ដល់ប្រសិទ្ធភាពការិយាល័យដោយសារតែវ៉ុលមិនស៊ីគ្នា។
3, សម្រាប់ឧស្សាហកម្មហាងកែសម្ផស្ស ប្លែងនេះអាចបំប្លែងវ៉ុល 100V ទៅជាវ៉ុល 220V ដែលត្រូវការសម្រាប់ឧបករណ៍ហាងកែសម្ផស្សតាមផ្ទះអ៊ឺរ៉ុប ដូច្នេះអ្នកប្រើប្រាស់អាចរីករាយនឹងការថែទាំប្រកបដោយវិជ្ជាជីវៈដោយមិនចាំបាច់ទៅក្រៅប្រទេស។
4. លើសពីនេះទៀតនៅក្នុងវិស័យវេជ្ជសាស្រ្តឧបករណ៍បំលែងនេះផ្តល់នូវទិន្នផលតង់ស្យុង 220V មានស្ថេរភាពសម្រាប់ឧបករណ៍វេជ្ជសាស្រ្តដែលបាននាំចូលដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការធម្មតានៃឧបករណ៍និងបំពេញតម្រូវការវេជ្ជសាស្រ្តរបស់អ្នកប្រើប្រាស់។
សរុបមក ឧបករណ៍បំលែងនេះមានដំណើរការល្អក្នុងវិស័យជាច្រើនដូចជា ផ្ទះ ការិយាល័យ ហាងកែសម្ផស្ស និងការព្យាបាលវេជ្ជសាស្រ្ត ហើយដំណើរការប្រកបដោយស្ថេរភាព និងវិធានការសុវត្ថិភាពដែលអាចទុកចិត្តបាននាំឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់ទទួលបានបទពិសោធន៍ដ៏ងាយស្រួល និងផាសុកភាព។
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល

សេចក្តីជូនដំណឹងអំពីការប្រើប្រាស់ម៉ាស៊ីនបំប្លែងថាមពល៖
1. ធន់នឹងទឹក និងសំណើម៖
ដោយសារប្លែងត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីដំណើរការត្រង់ស្នូលខាងក្នុង ដើម្បីបង្កើនប្រសិទ្ធភាពការសាយភាយកំដៅ លំនៅដ្ឋានមិនជ្រាបទឹកដល់តំបន់ធំនោះទេ។ នៅពេលប្រើប្រាស់ ត្រូវប្រាកដថានៅឱ្យឆ្ងាយពីប្រភពទឹក ដើម្បីការពារការជ្រាបចូលទឹក និងជៀសវាងសៀគ្វីខ្លី ឬគ្រោះថ្នាក់សុវត្ថិភាព។
2, ការរំសាយកំដៅ និងខ្យល់ចេញចូល៖
កំដៅអាចត្រូវបានបង្កើតកំឡុងពេលប្រតិបត្តិការរបស់ប្លែង ដែលជាបាតុភូតធម្មតា។ ត្រូវប្រាកដថារន្ធបញ្ចេញកំដៅនៅផ្នែកខាងឆ្វេង និងខាងស្តាំត្រូវបានបិទដើម្បីការពារការស្ទះ និងរក្សាខ្យល់ដែលហូរចេញដើម្បីជួយសម្រួលដល់ការសាយភាយកំដៅ។ ប្រសិនបើអ្នករកឃើញកំដៅមិនធម្មតា ឬក្លិនក្រហាយ សូមឈប់ប្រើភ្លាមៗ ហើយពិគ្រោះជាមួយអ្នកជំនាញ។
3, ពិនិត្យមុនពេលចាប់ផ្តើម:
មុនពេលចាប់ផ្តើមប្លែងជាលើកដំបូង សូមពិនិត្យមើលដោយប្រុងប្រយ័ត្នថាតើរូបរាងរបស់ប្លែងនៅដដែល និងថាតើផ្នែករឹងឬអត់។ ពេលចាប់ផ្តើមឡើងលើកដំបូង ត្រូវយកចិត្តទុកដាក់ថាតើមានសម្លេងខុសប្រក្រតី ឬមានសភាពខុសប្រក្រតីឬយ៉ាងណា ប្រសិនបើមានភាពមិនប្រក្រតី សូមបញ្ឈប់ជាបន្ទាន់ដើម្បីពិនិត្យ។
ដំណើរការប្រើប្រាស់កម្មវិធីបំប្លែងថាមពល កំណែសាមញ្ញ៖
1. ពិនិត្យមើលថារូបរាងរបស់ឧបករណ៍បំលែងគឺពេញលេញ ហើយគ្រឿងបន្លាស់ត្រូវបានជួសជុល។
2. ភ្ជាប់ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល 220V ទៅនឹងដោតបញ្ចូល។
3, ចុចលើប៊ូតុងប្តូរ, ថាមពល។
4, ភ្ជាប់ឧបករណ៍អគ្គិសនី 100V ចាប់ផ្តើមប្រើប្រាស់។
សំណួរគេសួរញឹកញាប់

1. តើអ្នកមានវិញ្ញាបនបត្រអ្វីខ្លះសម្រាប់ផលិតផលរបស់អ្នក?
ផលិតផលបំលែងវ៉ុលរបស់យើងមានវិញ្ញាបនប័ត្រ CE, ROHS និង FCC ។ វិញ្ញាបនប័ត្រទាំងនេះមិនត្រឹមតែធានាបាននូវសុវត្ថិភាពអគ្គិសនី និងស្តង់ដារការពារបរិស្ថាននៃផលិតផលប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងផ្ទៀងផ្ទាត់ភាពឆបគ្នានៃអេឡិចត្រូម៉ាញេទិករបស់វាផងដែរ ដូច្នេះវាផ្តល់ឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់នូវការធានាការប្រើប្រាស់ដ៏គួរឱ្យទុកចិត្ត និងសុវត្ថិភាពជាងមុន។
2. តើផលិតផលអ្វីខ្លះដែលគាំទ្រដោយឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលនេះ?
ឧបករណ៍បំលែងតង់ស្យុងនេះគាំទ្រការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍អគ្គិសនី 220V ជាច្រើនប្រភេទ រួមទាំងឧបករណ៍ប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះដូចជា ម៉ាស៊ីនបន្សុតខ្យល់ ចង្កៀងតុ គ្រឿងប្រើប្រាស់ក្នុងការិយាល័យ ដូចជាម៉ាស៊ីនបោះពុម្ពតូច ម៉ាស៊ីនស្កេន និងហាងកែសម្ផស្ស និងផលិតផលវេជ្ជសាស្ត្រដូចជា ដែកកេះផ្ទះ ឧបករណ៍វាស់សម្ពាធផ្ទះជាដើម។ ដរាបណាថាមពលនៃឧបករណ៍អគ្គិសនីរបស់អ្នកស្ថិតនៅក្នុងជួរផ្ទុកនៃប្លែង ហើយតម្រូវការវ៉ុលគឺ 220V អ្នកអាចប្រើឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុលនេះបាន។
3, តើអ្នកមានសេវាកម្មក្រោយពេលលក់បែបណា?
យើងផ្តល់ជូននូវសេវាកម្មបន្ទាប់ពីការលក់ពេញលេញ រួមទាំងការប្រឹក្សាអំពីផលិតផល ការណែនាំអំពីការប្រើប្រាស់ ការជួសជុលកំហុសជាដើម។ ក្រុមសេវាកម្មអតិថិជនដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈរបស់យើងត្រៀមខ្លួនជាស្រេចដើម្បីឆ្លើយសំណួររបស់អ្នក និងផ្តល់ការគាំទ្រផ្នែកបច្ចេកទេស។ ទន្ទឹមនឹងនេះ យើងក៏សន្យាថានឹងផ្តល់សេវាកម្មធានាគុណភាពក្នុងរយៈពេលជាក់លាក់ណាមួយ ដើម្បីធានាថាបទពិសោធន៍ប្រើប្រាស់របស់អ្នកមិនមានការព្រួយបារម្ភ។
4, របៀបជ្រើសរើសប្លែងដែលសាកសមនឹងឧបករណ៍អគ្គិសនីរបស់ខ្ញុំ?
នៅពេលជ្រើសរើសឧបករណ៍បំប្លែងដែលសមរម្យសម្រាប់ឧបករណ៍របស់អ្នក ជាដំបូងអ្នកត្រូវពិចារណាអំពីវ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ និងថាមពលរបស់ឧបករណ៍។ ត្រូវប្រាកដថាវ៉ុលលទ្ធផលរបស់ប្លែងដែលបានជ្រើសរើសត្រូវនឹងតម្រូវការរបស់ឧបករណ៍ ហើយថាមពលអាចបំពេញតម្រូវការរបស់ឧបករណ៍។ លើសពីនេះ សូមពិចារណាអំពីកេរ្តិ៍ឈ្មោះយីហោរបស់ឧបករណ៍បំលែង ស្ថេរភាពគុណភាព និងកត្តាតម្លៃដើម្បីធ្វើការសម្រេចចិត្តទិញដែលមានព័ត៌មាន។
5, តើខ្ញុំត្រូវធ្វើអ្វីមុននឹងជ្រើសរើសម៉ាស៊ីនបំប្លែង?
មុននឹងជ្រើសរើសម៉ាស៊ីនបំប្លែង អ្នកត្រូវដឹងពីតង់ស្យុង និងថាមពលរបស់ឧបករណ៍ប្រើប្រាស់ ហើយត្រូវស្វែងយល់ពីវ៉ុលផ្គត់ផ្គង់ថាមពលក្នុងតំបន់ ដើម្បីជ្រើសរើសប្លែងដែលសមស្រប។ ក្នុងពេលជាមួយគ្នានេះ ពិចារណាលើការប្រើប្រាស់បរិស្ថាន និងប្រេកង់របស់ឧបករណ៍ ដើម្បីកំណត់ប្រភេទ និងលក្ខណៈបច្ចេកទេសរបស់ប្លែង។ ជាចុងក្រោយ សូមស្វែងយល់អំពីម៉ាក និងតម្លៃរបស់ម៉ាស៊ីនបំប្លែងនៅលើទីផ្សារ ដូច្នេះអ្នកអាចជ្រើសរើសផលិតផលដែលបំពេញតម្រូវការរបស់អ្នកបានល្អបំផុតនៅក្នុងថវិការបស់អ្នក។