SHJY-2000VA (ទង់ដែង)
ស៊ុនហុង
TN20001
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363

ចាប់តាំងពីការបើកដំណើរការដោយជោគជ័យក្នុងឆ្នាំ 2018 មក ឧបករណ៍បំលែងថាមពលស្ពាន់ 2000VA នេះបានធ្វើឱ្យមានសមិទ្ធិផលគួរឱ្យកត់សម្គាល់នៅក្នុងទីផ្សារជាមួយនឹងដំណើរការល្អ និងស្ថេរភាពរបស់វា។ បន្ទាប់ពីរយៈពេលប្រាំឆ្នាំនៃការធ្វើតេស្តទីផ្សារ និងការច្នៃប្រឌិតបច្ចេកវិទ្យា ស្ថេរភាពរបស់វានៅក្នុងការអនុវត្តជាក់ស្តែងត្រូវបានផ្ទៀងផ្ទាត់ និងទទួលស្គាល់យ៉ាងពេញលេញ។
ការទទួលស្គាល់ទីផ្សារ និងការច្នៃប្រឌិតបច្ចេកវិទ្យា
ជាមួយនឹងគុណភាពដ៏ល្អឥតខ្ចោះ ការលក់ឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុលក្នុងគ្រួសារនេះបានលើសពីសញ្ញាសម្គាល់ 10,000 គ្រឿង ដែលបង្ហាញពីការទទួលស្គាល់យ៉ាងទូលំទូលាយ និងប្រជាប្រិយភាពខ្ពស់នៅក្នុងទីផ្សារ។ ក្នុងរយៈពេលប្រាំឆ្នាំកន្លងមកនេះ តាមរយៈការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពជាបន្តបន្ទាប់នៃសម្ភារៈគ្រឿងបន្លាស់ និងការច្នៃប្រឌិតការរចនា ការអនុវត្ត និងភាពជឿជាក់របស់វាត្រូវបានធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងយ៉ាងខ្លាំង ដោយទទួលបានទំនុកចិត្ត និងការសរសើរពីអ្នកប្រើប្រាស់ភាគច្រើន។
ទិន្នផលច្រកទ្វេដើម្បីសម្របទៅនឹងតម្រូវការចម្រុះ
ឧបករណ៍បំប្លែងនេះផលិតពីវត្ថុធាតុទង់ដែងសុទ្ធ និងត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងពិសេសជាមួយនឹងច្រកទិន្នផលមួយនៅផ្នែកខាងឆ្វេង និងខាងស្តាំនីមួយៗ ផ្នែកខាងឆ្វេងអាចបញ្ចេញវ៉ុល 100V និងផ្នែកខាងស្តាំអាចបញ្ចេញបាន 110V ដែលអាចបំពេញតម្រូវការការងាររបស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីដែលមានវ៉ុលខុសៗគ្នា។ ក្រោមលក្ខខណ្ឌដែលថាមពលសរុបមានតិចជាង 80% នៃថាមពលអតិបរិមារបស់ប្លែង វាអាចធានាបាននូវប្រតិបត្តិការធម្មតារបស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីពីរក្នុងពេលតែមួយ ដែលបង្ហាញពីភាពជាក់ស្តែង និងភាពងាយស្រួលដ៏អស្ចារ្យ។
ការជ្រើសរើសសម្ភារៈដែលមានគុណភាពខ្ពស់ ការបំប្លែងប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព
ផលិតផលនេះទទួលយកការរចនាស្នូល toroidal ដំណាក់កាលតែមួយ ដែលធានាបាននូវប្រតិបត្តិការមានស្ថេរភាព និងដឹងពីការបំប្លែងថាមពលប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពផងដែរ។ ការប្រើប្រាស់វត្ថុធាតុដើមដែលមានគុណភាពខ្ពស់មិនត្រឹមតែធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវភាពធន់របស់ប្លែងប៉ុណ្ណោះទេ ថែមទាំងកាត់បន្ថយការបាត់បង់ថាមពលយ៉ាងខ្លាំង ដែលនាំឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់ទទួលបានបទពិសោធន៍ថាមពលប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព និងអាចទុកចិត្តបាន។
សុវត្ថិភាពគ្រប់ជ្រុងជ្រោយ
ឧបករណ៍បំលែងត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងប្រុងប្រយ័ត្នក្នុងលក្ខខណ្ឌសុវត្ថិភាព សែល និងខ្សែថាមពលខាងក្នុងត្រូវបានផលិតពីវត្ថុធាតុដើមដែលមិនងាយឆេះ ដែលជួយកាត់បន្ថយហានិភ័យនៃអគ្គីភ័យយ៉ាងខ្លាំង។ លើសពីនេះ វាត្រូវបានបំពាក់ដោយឧបករណ៍សុវត្ថិភាពជាច្រើនដូចជា ការការពារសីតុណ្ហភាព ការការពារការផ្ទុកលើសទម្ងន់ និងការការពារសៀគ្វីខ្លី ដែលផ្តល់ឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់នូវការការពារសុវត្ថិភាពដ៏ទូលំទូលាយ និងមានប្រសិទ្ធភាពការពារគ្រោះថ្នាក់សុវត្ថិភាពដែលបណ្តាលមកពីការប្រែប្រួលតង់ស្យុង ឬលើសទម្ងន់។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SHJY-2000VA (ទង់ដែង) |
| ឈ្មោះផលិតផល | ស្ពាន់ 2000W ឧបករណ៍បំលែងថាមពលគ្រួសារ 220V ទៅ 110V/100V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 2000W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 100V / 110V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 1600VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | 18.3*23.8*6.8cm (7.2*9.f6*2.67 អ៊ីញ) |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | 31 * 28 * 15 សង់ទីម៉ែត្រ (12.2 * 11 * 5.9 អ៊ីញ) |
| ទម្ងន់ | 6.3 គីឡូក្រាម (13.89 ផោន) |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 6.7 គីឡូក្រាម (14.77 ផោន) |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| សីតុណ្ហភាពបិទភ្លើងដោយស្វ័យប្រវត្តិ | ≥80 ℃ |
| ខ្សែថាមពលការ៉េ | 1 ការ៉េ |
| ចរន្តឆ្លងកាត់អតិបរមា | 10A |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព -២ | ឧបករណ៍ការពារសៀគ្វីខ្លី |
| សម្ភារៈ | របុំខ្សែស្ពាន់ |
| សម្ភារៈស្នូល | ឧបករណ៍បំលែងសៀគ្វី |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ប្លែងស្ពាន់ 2000VA នេះអាចបំប្លែងវ៉ុល 220V ទៅជា 100V ឬ 110V និងមានសេណារីយ៉ូកម្មវិធីជាច្រើន ដើម្បីបំពេញតម្រូវការរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ផ្សេងៗ។
សម្រាប់ការប្រើប្រាស់តាមផ្ទះ នៅក្នុងប្រទេសដែលមានវ៉ុល 220V ឧបករណ៍បំលែងអាចងាយស្រួលប្រើ 110V ឧបករណ៍របស់អាមេរិក ឬ 100V របស់ជប៉ុន។ គ្រឿងប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះទូទៅដូចជា ចង្ក្រានបាយ ម៉ាស៊ីនសម្ងួតសក់ជាដើម អាចប្រើបាននៅពេលថាមពលតិចជាង 1600W ដើម្បីសម្រេចបានការប្រើប្រាស់ឆ្លងដែនដោយគ្មានកង្វល់។
នៅក្នុងសេណារីយ៉ូការិយាល័យ ឧបករណ៍ 110V ឬ 100V ដែលបាននាំចូលដូចជាម៉ាស៊ីនបោះពុម្ព និងម៉ាស៊ីនថតចម្លងក៏អាចដំណើរការជាធម្មតាក្នុងបរិយាកាស 220V តាមរយៈម៉ាស៊ីនបំលែងនេះ ដែលធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវប្រសិទ្ធភាពការិយាល័យ និងជៀសវាងការខូចខាតឧបករណ៍។
ក្នុងវិស័យកែសម្ផស្ស និងកាត់សក់ សហរដ្ឋអាមេរិក ដែករមូរលំដាប់ខ្ពស់របស់ប្រទេសជប៉ុន ឡចំហាយមុខ និងឧបករណ៍ផ្សេងទៀត ត្រូវការការងារតង់ស្យុង 110V/100V ម៉ាស៊ីនបំលែងនេះងាយស្រួលបំប្លែង អនុញ្ញាតឱ្យអ្នករីករាយជាមួយបទពិសោធន៍សម្រស់កំពូល។
នៅក្នុងលក្ខខណ្ឌនៃផលិតផលវេជ្ជសាស្រ្តដូចជារង្វាស់សម្ពាធនិងម៉ាស៊ីនភ្លើងអុកស៊ីសែនដែលនាំចូលពីអាមេរិកខាងជើងវ៉ុល 110V ឬ 100V ត្រូវបានទាមទារ ហើយម៉ាស៊ីនបំលែងផ្តល់ទិន្នផលមានស្ថេរភាពដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការធម្មតារបស់ឧបករណ៍។
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
ការធានាបាននូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយសុវត្ថិភាព ស្ថិរភាព និងប្រសិទ្ធភាពនៃម៉ាស៊ីនបំលែងថាមពលគឺចាំបាច់ដើម្បីការពារឧបករណ៍ ការពារការបរាជ័យ និងធានាសុវត្ថិភាពអ្នកប្រើប្រាស់។ ដូច្នេះនៅពេលប្រើឧបករណ៍បំលែងស្ពាន់ 2000VA 220V ទៅ 100V/110V ការប្រុងប្រយ័ត្ន និងនីតិវិធីជាក់លាក់ត្រូវតែអនុវត្តតាម។
ការប្រុងប្រយ័ត្នសម្រាប់ការប្រើប្រាស់៖
1. វិធានការការពារទឹក
ការរចនានៃប្លែងនេះយកចិត្តទុកដាក់លើការសាយភាយកំដៅ ហើយសំបកមិនជ្រាបទឹកក្នុងផ្ទៃធំ។ ពេលប្រើប្រាស់ ត្រូវទុកឲ្យឆ្ងាយពីប្រភពទឹក ដើម្បីការពារកុំឱ្យទឹកជ្រាបចូលខាងក្នុង ដើម្បីជៀសវាងគ្រោះថ្នាក់ សុវត្ថិភាព ដូចជា ចរន្តអគ្គិសនីឆក់ជាដើម។
2. តម្រូវការបំលែងកំដៅ
វាជារឿងធម្មតាទេដែលម៉ាស៊ីនបំលែងបង្កើតកំដៅកំឡុងពេលប្រតិបត្តិការ។ ត្រូវប្រាកដថារន្ធបញ្ចេញកំដៅនៅផ្នែកខាងឆ្វេង និងខាងស្តាំត្រូវបានបិទ ដើម្បីរក្សាការសាយភាយកំដៅធម្មតា។ ប្រសិនបើអ្នករកឃើញកំដៅមិនធម្មតា ឬក្លិនក្រហាយ សូមឈប់ប្រើភ្លាមៗ ហើយពិគ្រោះជាមួយអ្នកជំនាញ។
3. ពិនិត្យមុនពេលចាប់ផ្តើម
មុនពេលចាប់ផ្តើមម៉ាស៊ីនបំប្លែងជាលើកដំបូង សូមពិនិត្យមើលប្លែងឱ្យបានហ្មត់ចត់ ដើម្បីប្រាកដថារូបរាងរបស់វានៅដដែល ហើយសមាសធាតុរបស់វាត្រូវបានភ្ជាប់។ ត្រូវយកចិត្តទុកដាក់ថាតើមានសំឡេងខុសប្រក្រតី ឬមិនប្រក្រតីនៅពេលចាប់ផ្តើមដំណើរការ ប្រសិនបើមាន សូមបញ្ឈប់ជាបន្ទាន់ដើម្បីពិនិត្យ។
ដំណើរការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍បំប្លែងថាមពលមានដូចខាងក្រោម៖
1. ពិនិត្យមើលភាពសុចរិតនៃរូបរាងរបស់ឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុល និងការជួសជុលគ្រឿងបន្លាស់។
2, ដោតបញ្ចូលទៅក្នុងការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល 220V;
3, ចុចគ្រាប់ចុចប្តូរ, កម្មវិធីបម្លែងវ៉ុលចាប់ផ្តើមថាមពល;
4. ភ្ជាប់ឧបករណ៍អគ្គិសនី 110V/100V ហើយបើកវា។
សំណួរគេសួរញឹកញាប់
1. តើអ្នកមានវិញ្ញាបនប័ត្រអ្វីខ្លះសម្រាប់ផលិតផលរបស់អ្នក?
ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលរបស់យើងបានទទួល CE, ROHS, FCC និងវិញ្ញាបនប័ត្រក្នុងស្រុកនិងបរទេសផ្សេងទៀតដើម្បីធានាថាផលិតផលត្រូវតាមស្តង់ដារអន្តរជាតិក្នុងសុវត្ថិភាពអគ្គិសនី ការការពារបរិស្ថាន និងភាពឆបគ្នានៃអេឡិចត្រូម៉ាញ៉េទិច។
2. តើឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលនេះគាំទ្រឧបករណ៍អ្វីខ្លះ?
ឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុលគាំទ្រដល់ឧបករណ៍ 110V និង 100V រួមទាំងឧបករណ៍ប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះដូចជា ចង្ក្រានបាយ និងម៉ាស៊ីនសម្ងួតសក់ គ្រឿងប្រើប្រាស់ក្នុងការិយាល័យដូចជាម៉ាស៊ីនបោះពុម្ពខ្នាតតូច និងហាងកែសម្ផស្ស និងផលិតផលវេជ្ជសាស្ត្រដូចជា ដែកកេះ និងម៉ាស៊ីនចំហាយទឹកជាដើម។
3. តើសេវាកម្មក្រោយពេលលក់របស់អ្នករួមបញ្ចូលអ្វីខ្លះ?
យើងផ្តល់សេវាកម្មក្រោយពេលលក់ដ៏ទូលំទូលាយ រួមទាំងការប្រឹក្សាអំពីផលិតផល ការណែនាំអំពីការប្រើប្រាស់ ការជួសជុលកំហុស។ល។ និងក្រុមសេវាកម្មអតិថិជនប្រកបដោយវិជ្ជាជីវៈគ្រប់ពេលវេលាដើម្បីផ្តល់ការគាំទ្រ។ លើសពីនេះ វាក៏ផ្តល់សេវាកម្មធានាគុណភាពផងដែរ ដើម្បីធានាការពេញចិត្តរបស់អតិថិជន។
4. តើធ្វើដូចម្តេចដើម្បីជ្រើសរើស transformer សមរម្យសម្រាប់ឧបករណ៍អគ្គិសនី?
នៅពេលជ្រើសរើសឧបករណ៍បំប្លែង វាចាំបាច់ត្រូវពិចារណាពីវ៉ុល ថាមពល និងប្រេកង់របស់ឧបករណ៍ដែលបានវាយតម្លៃ ដើម្បីធានាថាទិន្នផលរបស់ប្លែងត្រូវផ្គូផ្គង និងមានស្ថេរភាព។ ទន្ទឹមនឹងនោះ ត្រូវគិតពីម៉ាកយីហោ គុណភាព និងតម្លៃ ជ្រើសរើសផលិតផលដែលមានសុវត្ថិភាព និងអាចទុកចិត្តបាន។
5. តើត្រូវរៀបចំអ្វីខ្លះមុនពេលជ្រើសរើសម៉ាស៊ីនបំប្លែង?
មុននឹងជ្រើសរើសម៉ាស៊ីនបំប្លែង វាចាំបាច់ត្រូវយល់អំពីវ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ ថាមពល និងវ៉ុលផ្គត់ផ្គង់ថាមពលក្នុងតំបន់ ពិចារណាការប្រើប្រាស់បរិស្ថាន និងប្រេកង់ ហើយជ្រើសរើសប្រភេទ និងម៉ាកប្លែងឱ្យបានត្រឹមត្រូវ។ ក្នុងពេលជាមួយគ្នានេះ ស្វែងយល់ពីព័ត៌មានតម្លៃទីផ្សារដើម្បីធ្វើការសម្រេចចិត្តទិញដែលមានព័ត៌មាន។