SHJY-80VA
ស៊ុនហុង
N81
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
'ប្រសិទ្ធភាព និងសុវត្ថិភាព៖ ដំណើរប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិតសម្រាប់ឧបករណ៍បំលែងខ្សែស្ពាន់សុទ្ធ 80W'
ជាមួយនឹងការកើនឡើងនៃចំនួនឧបករណ៍អេឡិចត្រូនិចទំនើបនាពេលបច្ចុប្បន្ននេះ ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលបានក្លាយជាស្ពានតភ្ជាប់ឧបករណ៍ស្តង់ដារតង់ស្យុងផ្សេងៗគ្នា។ ម៉ាស៊ីនបំលែងតូច 80W ដែលទើបនឹងចេញថ្មីរបស់យើង ផ្តល់នូវដំណោះស្រាយប្រកបដោយស្ថេរភាព និងប្រសិទ្ធភាពសម្រាប់ឧបករណ៍អគ្គិសនី ជាមួយនឹងដំណើរការដ៏ល្អឥតខ្ចោះនៃរបុំខ្សែស្ពាន់សុទ្ធរបស់ពួកគេ។
របុំខ្សែស្ពាន់សុទ្ធ៖ ការធានាទ្វេដងនៃដំណើរការ និងភាពធន់
ការប្រើប្រាស់ខ្សែស្ពាន់សុទ្ធជាវត្ថុធាតុដើម ឧបករណ៍បំលែងរបស់យើងដំណើរការបានល្អក្នុងចរន្តអគ្គិសនី កម្លាំងមេកានិច ចរន្តកម្ដៅ និងធន់នឹងអុកស៊ីតកម្ម។ លក្ខណៈទាំងនេះមិនត្រឹមតែធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវប្រសិទ្ធភាពរួមរបស់ប្លែងប៉ុណ្ណោះទេ ថែមទាំងធានាបាននូវស្ថេរភាព និងភាពជាប់បានយូររបស់វា ដែលជាជម្រើសដ៏ល្អសម្រាប់ការផលិតប្លែង។
ទិន្នផលតង់ស្យុងមានស្ថេរភាព៖ អាណាព្យាបាលនៃប្រតិបត្តិការអគ្គិសនី
ឧបករណ៍បំលែងនេះត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងពិសេសសម្រាប់ការបំប្លែងដោយរលូននៃវ៉ុល 220V ទៅ 110V ដោយធានានូវប្រតិបត្តិការធម្មតារបស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីនៅក្នុងបរិយាកាសវ៉ុលផ្សេងៗគ្នា។ ទិន្នផលតង់ស្យុងមានស្ថេរភាពមិនត្រឹមតែធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវប្រសិទ្ធភាពការងាររបស់ឧបករណ៍ប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងបង្កើនប្រសិទ្ធភាពនៃការប្រើប្រាស់ថាមពលខណៈពេលដែលការពារឧបករណ៍ផងដែរ។
ផ្ទះដែលធន់នឹងអណ្តាតភ្លើង៖ ស្តង់ដារថ្មីសម្រាប់ការការពារសុវត្ថិភាព សុវត្ថិភាព
គឺតែងតែជាក្តីបារម្ភនៃការរចនាចម្បងរបស់យើង។ សំបករបស់ប្លែងត្រូវបានផលិតពីវត្ថុធាតុធន់នឹងអណ្តាតភ្លើងកម្រិតខ្ពស់ដែលអាចទប់ទល់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់រហូតដល់ 900 ដឺក្រេដោយមិនឆេះ បង្កើនសុវត្ថិភាពយ៉ាងខ្លាំងក្នុងអំឡុងពេលប្រើប្រាស់។
ការរចនាចល័ត៖ គាំទ្រថាមពលគ្រប់ពេលវេលា គ្រប់ទីកន្លែង
ទំហំទម្ងន់ស្រាល និងទម្ងន់ត្រឹមតែ 0.7kg ធ្វើឱ្យម៉ាស៊ីនបំលែងនេះល្អសម្រាប់ស្ថានភាពដែលត្រូវការការចល័តញឹកញាប់ ដូចជាការធ្វើដំណើរអាជីវកម្ម ឬដំណើរផ្សងព្រេងក្រៅផ្ទះ។ ភាពចល័តរបស់វាធ្វើឱ្យការគាំទ្រថាមពលងាយស្រួលទៅដល់។
ខ្សែបន្ថែមថាមពល៖ ដំណោះស្រាយសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ពីចម្ងាយ
ដើម្បីបំពេញតម្រូវការនៃចម្ងាយឆ្ងាយ យើងបានបំពាក់ឧបករណ៍បំប្លែងជាមួយនឹងខ្សែថាមពលប្រវែង 1 ម៉ែត្រ និងថង់ងាយស្រួលសម្រាប់ទុកដាក់ ដែលជាភាពងាយស្រួលបំផុតសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ និងការផ្ទុក។
ឧបករណ៍បំលែងខ្សែស្ពាន់សុទ្ធ 80W នេះ ជាមួយនឹងដំណើរការល្អ និងលក្ខណៈពិសេសសុវត្ថិភាព កំពុងក្លាយជាតារាដែលកំពុងកើនឡើងក្នុងវិស័យបំប្លែងវ៉ុល ដោយផ្តល់នូវជម្រើសដែលអាចទុកចិត្តបាន និងមានប្រសិទ្ធភាពសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍អគ្គិសនីឆ្លងវ៉ុល។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SHJY-80VA |
| ឈ្មោះផលិតផល | 80W Step-Down Power Converter ពី 220V ទៅ 110V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 80W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 110V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 48VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | 10.8 * 5.8 * 5.8 សង់ទីម៉ែត្រ |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | ១៦ * ១៣.៥ * ១១ ស |
| ទម្ងន់ | ០,៧ គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 1 គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| ទិន្នន័យឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-1 | ≥80 ℃ |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព -២ | ឧបករណ៍ការពារសៀគ្វីខ្លី |
| សម្ភារៈ | របុំខ្សែស្ពាន់ |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
សំណួរគេសួរញឹកញាប់
'ការបញ្ជាក់ពេញលេញ សេវាកម្មល្អឥតខ្ចោះ ជ្រើសរើសឧបករណ៍បំលែងដែលត្រឹមត្រូវសម្រាប់អ្នក'