JE-150VA
ShunHong
E-1501
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
ပထမဦးစွာ၊ သန့်စင်သောကြေးနီဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက်များထုတ်လုပ်ခြင်း
ဤ 150W ဗို့အားပြောင်းစက်သည် ကြေးနီဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက်များ၊ မြင့်မားသောလျှပ်စစ်စီးကူးမှု၊ မြင့်မားသောစက်မှုစွမ်းအား၊ မြင့်မားသောအပူစီးကူးမှုနှင့် ဓာတ်တိုးမှုကို ခံနိုင်ရည်ရှိမှု၊ ထရန်စဖော်မာ၏စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်မှုကို သိသာထင်ရှားစွာတိုးတက်စေပြီး ဝန်ဆောင်မှုသက်တမ်းကို ရှည်စေသည်၊ အရည်အသွေးမြင့် ထရန်စဖော်မာထုတ်လုပ်မှုအတွက် ရွေးချယ်မှုဖြစ်သည်။
ဒုတိယအချက်၊ ဗို့အားထွက်ရှိမှုတည်ငြိမ်သည်
converter သည် 220V မှ 110V သို့ တိကျစွာ တည်ငြိမ်စွာပြောင်းနိုင်ပြီး စက်ပစ္စည်းများ၏ ထိရောက်သောလည်ပတ်မှုကိုသေချာစေရန်၊ ဝန်ဆောင်မှုသက်တမ်းတိုးရန်၊ စွမ်းအင်သုံးစွဲမှုလျှော့ချရန်၊ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများဗို့အားကူးပြောင်းမှုအမျိုးအစားအားလုံး၏လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းရန် အသေးစားပါဝါကရိယာများထံ စုံလင်စွာလိုက်လျောညီထွေဖြစ်စေနိုင်သည်။
Flame retardant shell ဒီဇိုင်း
အခွံသည် အပူချိန် 900 ℃ အထက်တွင် ခံနိုင်ရည်ရှိသော အပူချိန်မြင့် မီးတောက်ခံပစ္စည်းဖြင့် ပြုလုပ်ထားပြီး မီးဘေး အန္တရာယ်များကို ထိရောက်စွာ ကာကွယ်ပေးပြီး ဘေးကင်းမှုကို သိသိသာသာ မြှင့်တင်ပေးကာ သုံးစွဲသူများအတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရသော အကာအကွယ်ကို ပေးစွမ်းပါသည်။
အိတ်ဆောင်ဒီဇိုင်း
အဆင့်သတ်မှတ်ပါဝါ 150VA၊ ကျစ်လျစ်သောအရွယ်အစား၊ အလေးချိန် 0.58 ကီလိုဂရမ်သာရှိသော၊ သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူပြီး လျှပ်စစ်သံလိုက်ဝင်ရောက်စွက်ဖက်မှုမရှိဘဲ၊ လေကြောင်းနှင့် မီးရထားပို့ဆောင်ရေးအတွက် ပံ့ပိုးမှု၊ နိုင်ငံခြားခရီးသွားများအတွက် သင့်လျော်သည်။
၅၊ သော့ခလုတ်ခလုတ်ဒီဇိုင်းတစ်ခု
သော့ခလုတ်တစ်ခုပါရှိသော၊ အဆင်ပြေသောလည်ပတ်မှု၊ မကြာခဏပလပ်နှင့် ပါဝါပလပ်ကို ပလပ်ဖြုတ်ရန် မလိုအပ်ဘဲ ဝတ်ဆင်ခြင်းနှင့် မျက်ရည်ယိုခြင်းကို လျှော့ချခြင်း၊ အတွေ့အကြုံကို မြှင့်တင်ပါ။
IP65 ရေစိုခံအဆင့်သတ်မှတ်ချက်
IP65 ရေစိုခံအဆင့်သတ်မှတ်ချက်၊ ဖုန်မှုန့်များ၊ ရေခိုးရေငွေ့များ၊ ရေခိုးရေငွေ့များနှင့် အခြားတိုက်ခိုက်မှုများကို ထိရောက်စွာခုခံရန်၊ စိုစွတ်သော သို့မဟုတ် ကြမ်းတမ်းသောပတ်ဝန်းကျင်တွင် လိုက်လျောညီထွေဖြစ်အောင်၊ စက်၏ပုံမှန်လည်ပတ်မှုကိုသေချာစေရန်၊ မြင်ကွင်းအသုံးပြုမှုကို ချဲ့ထွင်ပါ။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် |
JE-150VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 150VA Transformer 220V မှ 110V အထိ |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 150W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 130VA |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 7.2*7.2*6.2cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 11*10.7*11.5cm |
| အလေး | 0.68 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 0.72 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| Safey Device Data-1 | ≥90℃±5℃ |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၂ | ဝါယာရှော့ဆားကစ်အကာအကွယ် |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးနီကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
| ရေစိုခံလူတန်းစား | IP65 ရေစိမ်ခံပါတယ်။ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ဤ 150VA ထရန်စဖော်မာသည် ဗို့အား 220V မှ 110V သို့ တိကျစွာ ရရှိနိုင်သည်။ သွားဘက်ဆိုင်ရာစကေးကိရိယာများ၊ လက်ဖဝါးများ နှင့် စားပွဲခုံမီးအိမ်ငယ်များကဲ့သို့သော ပါဝါနည်းသော တင်သွင်းလာသော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို အသုံးပြုနိုင်စေရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ တည်ငြိမ်သောဗို့အားထွက်ရှိမှုနှင့် ခိုင်ခံ့သော လိုက်ဖက်ညီမှုတို့သည် ပြောင်းလဲထားသော ဗို့အားအောက်ရှိ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းအမျိုးမျိုး၏ တည်ငြိမ်ပြီး ထိရောက်သောလည်ပတ်မှုကို သေချာစေသည်။
အိမ်သုံးမြင်ကွင်း
သာယာသောအိမ်ပတ်ဝန်းကျင်တွင်၊ ဤ 150VA ထရန်စဖော်မာသည် ညာလက်နှင့်တူပြီး အမျိုးမျိုးသော လျှပ်စစ်စက်ပစ္စည်းငယ်များ၏ ပါဝါလိုအပ်ချက်များကို အလွယ်တကူ ကိုင်တွယ်ဖြေရှင်းနိုင်သည်။ မနက်ခင်း ဒိန်ချဉ်ဖျော်စက်ပဲဖြစ်ဖြစ်၊ ညနေမှာ နို့အပူပေးစက်ပဲဖြစ်ဖြစ်၊ စက်ပစ္စည်းတွေက ပုံမှန်အတိုင်းလည်ပတ်နေစေဖို့ တည်ငြိမ်တဲ့စွမ်းအင်ကို ပေးစွမ်းနိုင်ပြီး သင်နဲ့ သင့်မိသားစုအတွက် သက်တောင့်သက်သာနဲ့ သက်တောင့်သက်သာ နေထိုင်မှုအတွေ့အကြုံကို ဆောင်ကြဉ်းပေးနိုင်ပါတယ်။ နေ့စဉ်အိမ်တွင် ပြုစုစောင့်ရှောက်ခြင်းမှသည် ကလေးနို့တိုက်ခြင်းအထိ၊ ဤထရန်စဖော်မာသည် သင့်အိမ်ရှိ ယုံကြည်စိတ်ချရသော ပါတနာဖြစ်ပြီး မိသားစုဘဝကို ပိုမိုလွယ်ကူစေပြီး ပျော်ရွှင်ဖွယ်ဖြစ်စေပါသည်။
ခရီးသွားရလွယ်ကူမှု
မကြာခဏ ခရီးသွားသူများအတွက်၊ ဤကျစ်လျစ်သော ဗို့အားပြောင်းစက်သည် လမ်းပေါ်တွင် မရှိမဖြစ်အကူအညီတစ်ခုဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် ကျစ်လစ်သော၊ ပေါ့ပါးပြီး သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူသောကြောင့် နေရာများစွာမယူဘဲ ကျောပိုးအိတ် သို့မဟုတ် ခရီးဆောင်အိတ်ထဲသို့ အလွယ်တကူ သယ်ဆောင်သွားနိုင်သည်။ ၎င်းတွင် အဖွင့်/အပိတ် ထိန်းချုပ်မှု လုပ်ဆောင်ချက်နှင့် IP65 ရေစိုခံ လုပ်ဆောင်ချက်တို့ ပါ၀င်ပြီး ကြမ်းတမ်းသော ပြင်ပပတ်ဝန်းကျင်တွင်ပင် တည်ငြိမ်သော လုပ်ဆောင်ချက်ကို သေချာစေသည်။ သွားသန့်စင်ဆေး၊ သွားပွတ်ဆေး သို့မဟုတ် အခြားသော ပါဝါသုံးပစ္စည်းများ ကဲ့သို့သော သင်၏ တစ်ကိုယ်ရေ စောင့်ရှောက်မှု ကိရိယာများ ပဲဖြစ်ဖြစ်၊ ဤ converter သည် သင့်ခရီးအတွက် တည်ငြိမ်ပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော ပါဝါပံ့ပိုးမှုကို ပေးစွမ်းနိုင်သောကြောင့် စိတ်အေးချမ်းသာစွာ ခရီးသွားနိုင်မည်ဖြစ်သည်။
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
Transformer အသုံးပြုနည်း