SHJY-200VA
ShunHong
NH23
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ
Shunhong 200W Pure Copper Transformer ဖြင့် ချောမွေ့သော ပါဝါပြောင်းလဲခြင်းကို ခံစားလိုက်ပါ။ 220V မှ 110V သို့ ပြောင်းရန် ကျွမ်းကျင်စွာ ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး၊ ဤကျစ်လျစ်ပြီး စွမ်းဆောင်ရည်မြင့်မားသော ကိရိယာသည် အိမ်တွင်ဖြစ်စေ ခရီးသွားနေစဉ်တွင် လုံခြုံစွာ ပါဝါပေးရန်အတွက် အဆုံးစွန်သော ဖြေရှင်းချက်ဖြစ်သည်။
တစ်ချက်ကြည့်လိုက်လျှင် Core Specifications
| Feature | Specification & Benefit |
|---|---|
| ဗို့အားကူးပြောင်းခြင်း။ | US၊ Canadian နှင့် ထိုင်ဝမ်သုံးပစ္စည်းစံနှုန်းများနှင့် ကိုက်ညီသော 220V input ကို 110V output သို့ တိကျစွာပြောင်းလဲပါသည်။ |
| ပရီမီယံပစ္စည်း | သာလွန်ကောင်းမွန်သော လျှပ်ကူးနိုင်မှု၊ အပူစွန့်ထုတ်မှုနှင့် သက်တမ်းပိုရှည်စေရန် သန့်စင်မြင့်မားသော ကြေးနီအကွေ့အကောက်များဖြင့် တည်ဆောက်ထားသည်။ |
| ပါဝါစွမ်းရည် | 200W ဖြင့် အဆင့်သတ်မှတ်ထားပြီး၊ အသေးစား အိမ်သုံးနှင့် တစ်ကိုယ်ရေ စောင့်ရှောက်မှု အီလက်ထရွန်နစ် ပစ္စည်းများအတွက် အကောင်းဆုံးဖြစ်သည်။ |
| ဘေးကင်းရေးဒီဇိုင်း | အပူချိန် ၉၀၀ ဒီဂရီစင်တီဂရိတ်အထိ ခံနိုင်ရည်ရှိသော အဆင့်မြင့် မီးမလောင်နိုင်သော အိမ်ရာတွင် ထည့်သွင်းထားသည်။ |
| ပေါ့ပါးသွက်လက်သည်။ | အလေးချိန် 1.45 ကီလိုဂရမ်မျှသာရှိသော အလွန်ပေါ့ပါးသော ဒီဇိုင်းဖြင့် သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူသော အိတ်တစ်ခုပါရှိသည်။ |
| အဆင်ပြေတယ်။ | မည်သည့်အခန်း သို့မဟုတ် ဟိုတယ်တွင်မဆို လိုက်လျောညီထွေစွာ နေရာချနိုင်ရန် 1 မီတာ တိုးချဲ့ပါဝါကြိုးကို ပါရှိသည်။ |
ဘာကြောင့် ဒီဗို့အားပြောင်းတာကို ရွေးတာလဲ။
၎င်းကို အိမ်တွင် 'အာဏာ ဘဏ္ဍာစိုး' အဖြစ် အသုံးပြုနေသည် သို့မဟုတ် လုပ်ငန်းသုံး ခရီးများ သွားသည်ဖြစ်စေ ၎င်း၏ပေါ့ပါးသော ဒီဇိုင်းသည် သင်၏ တစ်ကိုယ်ရေ စောင့်ရှောက်မှု ကိရိယာများကို နေရာတိုင်းတွင် ပါဝါရှိနေစေရန် သေချာစေသည်။ ၎င်းသည် သင့်အား ကမ္ဘာတစ်ဝှမ်းလုံးရှိ စိတ်ပူစရာမရှိသော အတွေ့အကြုံကို ခံစားနိုင်စေမည့် ဗို့အားကွာခြားမှုများကို ဖယ်ရှားပေးပါသည်။
တိကျသောဗို့အားစည်းမျဥ်းသည် သင့်ပစ္စည်းများ၏လုပ်ဆောင်နိုင်စွမ်းကို ပိုကောင်းစေပြီး ဗို့အားမတူညီမှုကြောင့်ဖြစ်ရသည့် အဖိုးတန်အီလက်ထရွန်းနစ်ပစ္စည်းများ ပျက်စီးခြင်းမှ ကာကွယ်ပေးပြီး အလုံးစုံစွမ်းအင်အသုံးချမှုကို တိုးတက်စေသည်။
* Plug-C-Play ရိုးရှင်းမှု
အမြင့်မားဆုံး အဆင်ပြေစေရန်အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး၊ ရှုပ်ထွေးသော စနစ်ထည့်သွင်းရန် မလိုအပ်ပါ။ ၎င်းကို 220V socket တွင် ရိုးရှင်းစွာတပ်ပါ၊ သင်၏ 110V စက်ကို ချိတ်ဆက်ကာ ၎င်းကိုချက်ချင်း စတင်အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJY-200VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 200W Step-Down Power Converter 220V မှ 110V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 200W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 100V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 120VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 6.5*8*11.5cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 17*15.5*11.5cm |
| အလေး | 1.45 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 1.7 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| Safey Device Data-1 | ≥80 ℃ |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၂ | ဝါယာရှော့ဆားကစ်အကာအကွယ် |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးနီကြိုးအကွေ့အကောက် |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
တစ်ကိုယ်ရေ စောင့်ရှောက်မှု- သွားဘက်ဆိုင်ရာ သန့်ရှင်းရေး၊ ရေပိုက်လိုင်းများ၊ လျှပ်စစ်မုတ်ဆိတ်ရိတ်စက်များ၊ အလှပြင်ကိရိယာများ။
ကလေးစောင့်ရှောက်မှု- ရင်သားစုပ်စက်များ၊ နို့အပူပေးစက်များ။
အသေးစား အီလက်ထရွန်နစ်ပစ္စည်းများ- 110V စံနှုန်းများကို အသုံးပြုထားသော US၊ Canada၊ ထိုင်ဝမ်နှင့် အခြားဒေသများမှ အသေးစား အိမ်သုံးပစ္စည်းများ။
(မှတ်ချက်- သင့်စက်ပစ္စည်း၏ ပါဝါအဆင့်သတ်မှတ်ချက်သည် ထရန်စဖော်မာ၏ စုစုပေါင်းစွမ်းဆောင်ရည်၏ 70% ထက် မကျော်လွန်ကြောင်း သေချာပါစေ။)
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
| အဆင့် | သော့ညွှန်ကြားချက်များ |
|---|---|
| ဘိတ် | 1. ခြောက်သွေ့အောင်ထားပါ- ရေအရင်းအမြစ်နှင့်ဝေးသော ခြောက်သွေ့သောပတ်ဝန်းကျင်တွင်သာ အသုံးပြုပါ။ 2. လေဝင်လေထွက်- ယူနစ်တစ်ဝိုက်တွင် လေလည်ပတ်မှုသေချာစေရန်၊ အပူပျံ့စေသော အပေါက်များကို မပိတ်ဆို့ပါနှင့်။ 3. စစ်ဆေးပါ- ပထမအသုံးမပြုမီ ရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာ ထိခိုက်မှုရှိမရှိ စစ်ဆေးပါ။ ပုံမှန်မဟုတ်သောအနံ့များ သို့မဟုတ် ဆူညံသံများဖြစ်ပေါ်ပါက ချက်ချင်းအဆက်ဖြတ်ပါ။ |
| လည်ပတ်မှု | 1. transformer input ကို 220V wall socket နှင့် ချိတ်ဆက်ပါ။ 2. transformer ကို အသက်သွင်းရန် ပါဝါခလုတ်ကို နှိပ်ပါ။ 3. သင်၏ 110V စက်ကို အထွက်အဆုံးတွင် ချိတ်ပြီး ဖွင့်ပါ။ |
| ⚠️ ဘေးကင်းရေးသတိပေးချက်များ | • မီးလောင်ဒဏ်ရာမဖြစ်အောင် ခွဲစိတ်နေစဉ်အတွင်း ပူသောမျက်နှာပြင်ကို မထိပါနှင့်။ • မီးလောင်လွယ်သောပစ္စည်းများနှင့် ဝေးဝေးထားပါ။ • ပါဝါကြိုးနှင့် ပလပ်အား ဝတ်ဆင်မှု သို့မဟုတ် ပျက်စီးမှုရှိမရှိ ပုံမှန်စစ်ဆေးပါ။ |
| ထိန်းသိမ်းခြင်း။ | • အအေးခံနိုင်စွမ်းကို ထိန်းသိမ်းရန် ဖုန်မှုန့်များကို ပုံမှန်ဆေးကြောပါ။ • ကြာရှည်အသုံးမပြုသောအခါ ခြောက်သွေ့ပြီး အရိပ်ရသောနေရာတွင် သိမ်းဆည်းပါ။ |
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
နိုင်ငံတကာအသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များ
ကျွန်ုပ်တို့၏ ထရန်စဖော်မာများသည် ပြင်းထန်သော CE၊ ROHS နှင့် FCC အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များကို ကျော်ဖြတ်ပြီး လျှပ်စစ်အန္တရာယ်ကင်းရှင်းမှု၊ ပတ်ဝန်းကျင်ကာကွယ်ရေးနှင့် လျှပ်စစ်သံလိုက်လိုက်ဖက်မှုတို့အတွက် အမြင့်ဆုံးနိုင်ငံတကာစံနှုန်းများနှင့် လိုက်လျောညီထွေဖြစ်ကြောင်း အာမခံပါသည်။
* မှန်ကန်သော Transformer ကိုဘယ်လိုရွေးချယ်မလဲ။
မဝယ်ယူမီ အောက်ပါတို့ကို အတည်ပြုပါ။
စက်ပစ္စည်း သတ်မှတ်ချက်များ- သင့်စက်၏ အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား (110V) နှင့် ဝပ်အား စစ်ဆေးပါ။
ပါဝါအနားသတ်- သင့်စက်ပစ္စည်း၏ ဝပ်အားသည် ထရန်စဖော်မာ၏ အဆင့်သတ်မှတ်ပါဝါ၏ 70% အတွင်းဖြစ်ကြောင်း သေချာပါစေ။ (ဥပမာ၊ ဤ 200W မော်ဒယ်အတွက် အမြင့်ဆုံး 140W)။
အသုံးပြုမှုအကြိမ်ရေ- စဉ်ဆက်မပြတ်ရေရှည်အသုံးပြုရန်အတွက်၊ တည်ငြိမ်ပြီး တာရှည်ခံစွမ်းဆောင်ရည်ကိုပေးဆောင်သည့် Shunhong ကဲ့သို့ ကျော်ကြားသောအမှတ်တံဆိပ်ကို အမြဲတမ်းရွေးချယ်ပါ။
* စိတ်ပူစရာမလိုဘဲ အရောင်းအပြီးဝန်ဆောင်မှု
ကျွန်ုပ်တို့သည် ပရော်ဖက်ရှင်နယ်ထုတ်ကုန်ဆိုင်ရာ တိုင်ပင်ဆွေးနွေးမှု၊ အသုံးပြုသူလမ်းညွှန်မှုနှင့် ပြိုကွဲပျက်စီးမှုများကို ပြုပြင်မှုများအပါအဝင် ကျယ်ကျယ်ပြန့်ပြန့်ရောင်းချပြီးနောက် ပံ့ပိုးကူညီမှုပေးပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ ယုံကြည်စိတ်ချရသော အာမခံဝန်ဆောင်မှုများဖြင့် ကျွန်ုပ်တို့၏ သီးသန့်ဖောက်သည်ဝန်ဆောင်မှုအဖွဲ့သည် သင့်အား ကူညီပေးရန် အသင့်ရှိပါသည်။
* မှာယူမှုများနှင့် ပံ့ပိုးကူညီမှုအတွက် ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။
လုပ်ငန်း WhatsApp- +86- 13690698363