N30002
ShunHong
N30002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်

ထုတ်ကုန်ခြုံငုံသုံးသပ်ချက်
2018 ခုနှစ်တွင် စတင်ရောင်းချချိန်မှစ၍၊ Shunhong 3000W Power Converter သည် စျေးကွက်အတွင်း သိသိသာသာ အောင်မြင်မှု ရရှိခဲ့သည်။ ငါးနှစ်ကြာ တင်းကျပ်စွာ စျေးကွက်စမ်းသပ်ခြင်းနှင့် စဉ်ဆက်မပြတ်နည်းပညာ ပိုမိုကောင်းမွန်အောင် လုပ်ဆောင်ပြီးနောက်၊ ဤအကြီးစားအဆင့်မြှင့်ဗို့အားပြောင်းစက်၊
တစ်ချက်ကြည့်လိုက်လျှင် အဓိကအင်္ဂါရပ်များ
| အင်္ဂါရပ် | သတ်မှတ်ချက်နှင့် အကျိုးကျေးဇူးများ |
|---|---|
| Dual Outlet ဒီဇိုင်း | ဘယ်ညာနှစ်ဖက်စလုံးတွင် အထွက်ပေါက်များပါ၀င်ပြီး စက်ပစ္စည်းနှစ်ခုကို တစ်ပြိုင်နက် ပါဝါပေးနိုင်သည် (စုစုပေါင်း 2100W အထိ)။ |
| Heavy-Duty Power | အကြမ်းပတမ်း 3000W စွမ်းရည်သည် 110V မှ 220V အထိ ချောမွေ့စွာ မြှင့်တင်နိုင်ပြီး ဝပ်အားမြင့်သော စက်များအတွက် ပြီးပြည့်စုံသည်။ |
| ပရီမီယံတည်ဆောက်မှု | ပိုတိတ်ဆိတ်သော လည်ပတ်မှု၊ စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှု နည်းပါးခြင်းနှင့် ပိုမိုမြင့်မားသော ပြောင်းလဲခြင်း ထိရောက်မှုတို့အတွက် အဆင့်တစ်ခုတည်းသော toroidal core ဖြင့် တည်ဆောက်ထားသည်။ |
| ဘေးကင်းရေး ပထမ | မီးမထိန်းနိုင်သော ပစ္စည်းများဖြင့် ပြုလုပ်ထားပြီး ဝန်ပိုခြင်း၊ ဝါယာရှော့ဖြစ်ကာ အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှု အကာအကွယ်များ တပ်ဆင်ထားသည်။ |
| စျေးကွက်သက်သေ | တစ်ကမ္ဘာလုံးတွင် အလုံးရေ 10,000 ကျော် ရောင်းချခဲ့ပြီး ထူးခြားသည့် နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာ ရင့်ကျက်မှုနှင့် သုံးစွဲသူများ၏ အသိအမှတ်ပြုမှုကို ပြသခဲ့သည်။ |
ဤ 3000W Step-Up Transformer ကို အဘယ်ကြောင့် ရွေးချယ်သနည်း။
ဗို့အား 110V မှ 220V သို့ပြောင်းလဲရန် အထူးတီထွင်ဖန်တီးထားသည့် ဤထရန်စဖော်မာသည် အသိဉာဏ်ရှိသော ပလပ်ပေါက်နှစ်ခု ဒီဇိုင်းကို ပါရှိသည်။ ၎င်းသည် တစ်ချိန်တည်းတွင် အသုံးပြုသော ပစ္စည်းနှစ်ခု၏ လိုအပ်ချက်ကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်မည်ဖြစ်သည်။ ဘေးကင်းပြီး ပုံမှန်လည်ပတ်မှုအတွက်၊ စက်ပစ္စည်းနှစ်ခုလုံး၏ စုစုပေါင်းပါဝါအား ထရန်စဖော်မာ၏ အမြင့်ဆုံးစွမ်းရည် (2400W ခန့်) ၏ 70% အောက်တွင် ရှိနေကြောင်း သေချာပါစေ။
ဤပါဝါဗို့အား converter ၏ core ကို single-phase toroidal core ဖြင့်ထုတ်လုပ်ထားသည်။ ဤအဆင့်မြင့်ဒီဇိုင်းသည် သမားရိုးကျ မော်ဒယ်များနှင့် နှိုင်းယှဉ်ပါက ပိုမိုတည်ငြိမ်သော လုပ်ဆောင်ချက်ကို သေချာစေသည်။ အရည်အသွေးမြင့် ကုန်ကြမ်းပစ္စည်းများသည် ဗို့အားပြောင်းလဲစဉ်အတွင်း စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျော့နည်းစေပြီး စွမ်းအင်ချွေတာချိန်တွင် ပိုမိုယုံကြည်စိတ်ချရသော အတွေ့အကြုံကို ပေးစွမ်းသည်။
ပြီးပြည့်စုံသော ဘေးကင်းရေးနှင့် လုံခြုံရေးဆောင်ရွက်ချက်များ
လုံခြုံရေးသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ ထိပ်တန်းဦးစားပေးဖြစ်သည်။ ဘူးခွံနှင့် အတွင်းပါဝါကြိုးများကို မီးဘေးအန္တရာယ်ကို လျှော့ချရန်အတွက် မြင့်မားသောအပူချိန်ကို ခံနိုင်ရည်ရှိသော သာလွန်ကောင်းမွန်သော မီးမလောင်နိုင်သောပစ္စည်းများဖြင့် တည်ဆောက်ထားသည်။ မီးမလောင်နိုင်သော ဒီဇိုင်းအပြင်၊ ဤဗို့အားပြောင်းစက်တွင် အကာအကွယ်စနစ်များစွာ တပ်ဆင်ထားသည်-
အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှု အကာအကွယ်- အပူလွန်ကဲခြင်းကို ကာကွယ်ပေးသည်။
Overload Protection- အလွန်အကျွံ ပါဝါဆွဲခြင်းမှ ကာကွယ်ပေးသည်။
Short Circuit Protection- လျှပ်စစ်ချို့ယွင်းမှုကြောင့် ပျက်စီးမှုကို ကာကွယ်ပေးတယ်။

နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
![]() |
|
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJY-3000VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3000W အိမ်သုံးပါဝါ converter 110V မှ 220V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 3000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 1800VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 25*20.6*7.6cm (9.8*8.1*2.99လက်မ) |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 32*30*15.5cm (12.5*11.8*6.1လက်မ) |
| အလေး | 7.8 ကီလိုဂရမ် (17.1 ပေါင်) |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 8.2 ကီလိုဂရမ် (18.0 ပေါင်) |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 1.5 စတုရန်းမိုင် |
| အလိုအလျောက်ပါဝါပိတ်အပူချိန် | ≥80 ℃ |
| အများဆုံး Passing Current | 16A |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၂ | ဝါယာရှော့ဆားကစ်အကာအကွယ် |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ

ဘယ်မှာသုံးလို့ရလဲ (စွယ်စုံသုံးများ)
ဤ 3000W ဗို့အားပြောင်းသည့်ကိရိယာသည် အမျိုးမျိုးသောအခြေအနေများတွင် ဝပ်ထွတ်မြင့်မားသောအသုံးချပရိုဂရမ်များအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။
အိမ်သုံးပစ္စည်းများ- 110V နိုင်ငံများတွင် ထမင်းပေါင်းအိုး၊ ကော်ဖီဖျော်စက်နှင့် ဟော့ပေါ့များကဲ့သို့သော ဥရောပ သို့မဟုတ် အာရှမီးဖိုချောင်သုံးပစ္စည်းများကို အသုံးပြုရန်အတွက် သင့်လျော်ပါသည်။ (မှတ်ချက်- 30% ပါဝါပမာဏကို သိမ်းဆည်းထားပါ၊ 1800W အောက်ရှိ စက်ပစ္စည်းများအတွက် သင့်လျော်သည်။
ရုံးသုံးပစ္စည်းများ- 220V ဒေသများမှ ပရင်တာများ၊ မိတ္တူများနှင့် စကင်နာများကို 110V ရုံးပတ်ဝန်းကျင်တွင် ထိရောက်စွာလည်ပတ်ကြောင်း သေချာစေသည်။
အလှအပနှင့် အလှပြင်ဆိုင်များ- စွမ်းဆောင်ရည်မြင့် ဥရောပဆံပင်ညှပ်စက်များ၊ မျက်နှာပေါင်းတင်စက်များနှင့် ရေဒီယိုကြိမ်နှုန်း အလှပြင်ကိရိယာများမှ လိုအပ်သော ဒေသဆိုင်ရာ 110V ဗို့အား 220V သို့ ပြောင်းပေးသည်။
ဆေးဘက်ဆိုင်ရာပံ့ပိုးမှု- မန်နိုမီတာများနှင့် အောက်ဆီဂျင်စက်များကဲ့သို့သော မရှိမဖြစ်လိုအပ်သော ဆေးဘက်ဆိုင်ရာကိရိယာများအတွက် တည်ငြိမ်သော 220V အထွက်ကို ပံ့ပိုးပေးကာ ယုံကြည်စိတ်ချရသော ကျန်းမာရေးစောင့်ရှောက်မှု အထောက်အပံ့ကို ရရှိစေပါသည်။

ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
အမြန်လုပ်ဆောင်မှုနှင့် ဘေးကင်းရေးလမ်းညွှန်
| အဆင့် | ဆင့်သော့လမ်းညွှန်ချက်များ |
|---|---|
| ဘိတ် | 1. ခြောက်သွေ့အောင်ထားပါ- စိုစွတ်သောပတ်ဝန်းကျင်တွင် အသုံးမပြုပါနှင့်။ shell သည် အပြည့်အဝ ရေစိုခံခြင်းမရှိပါ။ 2. လေဝင်လေထွက်- လေလည်ပတ်မှုသေချာစေရန်၊ ဘေးနှစ်ဖက်ရှိ အအေးခံပေါက်များကို မပိတ်ဆို့ပါနှင့်။ 3. စစ်ဆေးပါ- ပထမအသုံးမပြုမီ ပျက်စီးမှုရှိမရှိ စစ်ဆေးပါ။ |
| လည်ပတ်မှု | 1. အဝင်ပလပ်ကို 110V နံရံကပ်ပေါက်နှင့် ချိတ်ဆက်ပါ။ 2. စက်ခလုတ်ခလုတ်ကိုဖွင့်ပါ။ 3. သင်၏ 220V လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို အထွက်ပေါက်များထဲသို့ ချိတ်ပါ။ |
| ⚠️ ဘေးကင်းရေးသတိပေးချက်များ | • လည်ပတ်နေစဉ်အတွင်း မျက်နှာပြင်သည် ပူလာနိုင်သည်။ အပူလောင်ခြင်းကိုရှောင်ပါ။ • မီးလောင်လွယ်သောပစ္စည်းများနှင့် ဝေးဝေးထားပါ။ • မီးလောင်သောအနံ့ သို့မဟုတ် ပုံမှန်မဟုတ်သောဆူညံသံဖြစ်ပေါ်ပါက အသုံးပြုခြင်းကို ချက်ချင်းရပ်ပါ။ |
| ထိန်းသိမ်းခြင်း။ | • အအေးခံနိုင်စွမ်းကို ထိန်းသိမ်းရန် ဖုန်မှုန့်များကို ပုံမှန်ဆေးကြောပါ။ • အသုံးမပြုသည့်အခါ ခြောက်သွေ့ပြီး အရိပ်ရသောနေရာတွင် သိမ်းဆည်းပါ။ |
အရည်အသွေးအာမခံချက်နှင့် ဝယ်ယူမှုလမ်းညွှန်
နိုင်ငံတကာအသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များ
ကျွန်ုပ်တို့၏ထရန်စဖော်မာများသည် CE၊ ROHS နှင့် FCC အပါအဝင် ပြင်းထန်သော နိုင်ငံတကာအသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များကို ကျော်ဖြတ်ပြီးဖြစ်သည်။ ဤအသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်များသည် လျှပ်စစ်အန္တရာယ်ကင်းရှင်းမှု၊ ပတ်ဝန်းကျင်ကာကွယ်ရေးနှင့် လျှပ်စစ်သံလိုက်လိုက်ဖက်မှုတို့အတွက် အမြင့်ဆုံးစံချိန်စံညွှန်းများနှင့် ကိုက်ညီကြောင်း အာမခံပါသည်။


အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
မှန်ကန်သော Step-Up Transformer ကို ဘယ်လိုရွေးချယ်မလဲ။
Appliance Specs- သင့်စက်၏ အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အား (220V) နှင့် wattage ကို စစ်ဆေးပါ။
ပါဝါအနားသတ်- စဉ်ဆက်မပြတ်အသုံးပြုရန်အတွက်၊ သင့်စက်ပစ္စည်း၏ ဝပ်အားကို ထရန်စဖော်မာ၏အဆင့်သတ်မှတ်ချက်၏ 70% အောက်တွင်ထားရှိပါ (ဤမော်ဒယ်အတွက် အမြင့်ဆုံး 2100W)။
အသုံးပြုမှုလိုအပ်ချက်များ- တာရှည်ခံခြင်း သို့မဟုတ် ဆက်တိုက်ရေရှည်အသုံးပြုရန်အတွက်၊ Shunhong 3000W စီးရီး၏ သက်သေပြထားသောစွမ်းဆောင်ရည်ကို ယုံကြည်ပါ။
စိုးရိမ်စရာမရှိသော အရောင်းအပြီးဝန်ဆောင်မှု
ကျွန်ုပ်တို့သည် ပရော်ဖက်ရှင်နယ်ထုတ်ကုန်ဆိုင်ရာ တိုင်ပင်ဆွေးနွေးမှု၊ သုံးစွဲသူလမ်းညွှန်မှုနှင့် ပြိုကွဲပျက်စီးမှုများကို ပြုပြင်မှုများအပါအဝင် ပြီးပြည့်စုံသော အရောင်းအပြီးပံ့ပိုးမှု ပံ့ပိုးပေးပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ ယုံကြည်စိတ်ချရသော အာမခံဝန်ဆောင်မှုများဖြင့် ကျွန်ုပ်တို့၏ သီးသန့်ဖောက်သည်ဝန်ဆောင်မှုအဖွဲ့သည် သင့်အား ကူညီပေးရန် အသင့်ရှိပါသည်။
မှာယူမှုနှင့် ပံ့ပိုးမှုများအတွက် ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ-
Enterprise WhatsApp: +86- 13690698363
