JE-150VA
ShunHong
E-1502
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
150VA ကျစ်လစ်သောဗို့အားပြောင်းစက်- မြင့်မားသောထိရောက်မှုနှင့်တည်ငြိမ်မှု၊ ကြေးနီဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက်များ
သန့်စင်သောကြေးနီအကွေ့အကောက်များ၊ စွမ်းဆောင်ရည်ကောင်းမွန်သော
ဤ 150VA ကျစ်လစ်သောဗို့အားပြောင်းစက်သည် ကြေးနီ၏မြင့်မားသောလျှပ်စစ်စီးကူးမှု၊ စက်ပိုင်းဆိုင်ရာခွန်အား၊ အပူစီးကူးမှုနှင့် ဓာတ်တိုးဆန့်ကျင်မှုတို့ကို ခံနိုင်ရည်ရှိ၍ ကြေးနီ၏မြင့်မားသောလျှပ်စစ်စီးကူးနိုင်မှုတို့ကြောင့် ထရန်စဖော်မာ၏ထိရောက်ပြီး တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုကို သေချာစေသည်။
တိကျသောဗို့အားကူးပြောင်းမှု၊ တည်ငြိမ်သောအထွက်နှုန်း
converter သည် 220V မှ 110V သို့ တိကျစွာပြောင်းလဲနိုင်ပြီး သေးငယ်သောပါဝါသုံးပစ္စည်းများအတွက် တည်ငြိမ်သောဗို့အားအထွက်ကိုပေးစွမ်းနိုင်ပြီး၊ စက်၏လည်ပတ်မှုထိရောက်မှုကိုထိရောက်စွာအာမခံချက်၊ စက်ပစ္စည်း၏ဗို့အားအတက်အကျများမှကာကွယ်ရန်နှင့် စွမ်းအင်အသုံးပြုမှုကို အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင်လုပ်ဆောင်နိုင်သည်။
Flame retardant shell ၊ ဘေးကင်းရေး အဆင့်မြှင့်တင်မှု
အခွံသည် မြင့်မားသော အပူချိန် 900 ℃ အထိ ခံနိုင်ရည်ရှိသော အဆင့်မြင့် မီးမလောင်စေသော ပစ္စည်းဖြင့် ပြုလုပ်ထားပြီး မီးဘေးအန္တရာယ်ကို ထိရောက်စွာ ကာကွယ်ပေးပြီး ထုတ်ကုန်၏ ဘေးကင်းမှုကို သိသာစွာ မြှင့်တင်ပေးကာ သုံးစွဲသူများအတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရသော အကာအကွယ်ကို ပေးစွမ်းပါသည်။
ကျစ်လစ်ပြီး ပေါ့ပါးပြီး သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူ
ပြီး ကျစ်ကျစ်လစ်လစ်နှင့် ပေါ့ပါးပြီး အလေးချိန် 0.68 ကီလိုဂရမ်သာရှိသော ၎င်းကို ခရီးသွားခြင်းနှင့် လုပ်ငန်းသုံးခရီးစဉ်များကဲ့သို့သော မိုဘိုင်းအခြေအနေများတွင် အသုံးပြုရလွယ်ကူပြီး အဆင်ပြေသော ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းဖြေရှင်းချက်ကိုလည်း ပံ့ပိုးပေးပါသည်။
တစ်ချက်ထိသော ထိန်းချုပ်မှု၊ လည်ပတ်ရလွယ်ကူသော
ခလုတ်ခလုတ်တစ်ခု တပ်ဆင်ထားသောကြောင့် သုံးစွဲသူများသည် ခလုတ်တစ်ခုတည်းဖြင့် ပါဝါအဖွင့်အပိတ်ကို အလွယ်တကူ ထိန်းချုပ်နိုင်ပြီး မကြာခဏ ပလပ်နှင့် ပလပ်ဖြုတ်ရန် မလိုအပ်ဘဲ လည်ပတ်မှုလုပ်ငန်းစဉ်ကို ရိုးရှင်းစေပြီး အသုံးပြုရအဆင်ပြေစေပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | JE-150VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 150VA Transformer 220V မှ 110V အထိ |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 150W |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 130VA |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 7.2*7.2*6.2cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 11*10.7*11.5cm |
| အလေး | 0.68 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 0.72 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| Safey Device Data-1 | ≥90℃±5℃ |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၂ | ဝါယာရှော့ဆားကစ်အကာအကွယ် |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးနီကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
| ရေစိုခံလူတန်းစား | IP65 ရေစိမ်ခံပါတယ်။ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
150VA ထရန်စဖော်မာ- သေးငယ်သော ပါဝါသုံးပစ္စည်းများအတွက် ထိရောက်သော ဗို့အားကူးပြောင်းမှု ကျွမ်းကျင်ပညာရှင်
အိမ်တွင်ရှိသော မြင်ကွင်းပေါင်းစုံ အသုံးချပလီကေးရှင်း
ဤ 150VA ထရန်စဖော်မာသည် အိမ်ပတ်ဝန်းကျင်တွင် ကောင်းမွန်စွာလုပ်ဆောင်နိုင်ပြီး သွားသန့်ရှင်းရေးနှင့် လက်ပွတ်ကြိုးများကဲ့သို့သော တစ်ကိုယ်ရည်စောင့်ရှောက်မှုစက်ပစ္စည်းများ၊ ဒိန်ချဉ်ပြုလုပ်သူများ၊ နို့ပူပူနှင့် အခြားအိမ်သုံးပစ္စည်းများအတွက် သင့်လျော်ပါသည်။ ၎င်း၏တည်ငြိမ်သောဗို့အားအထွက်သည် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ထိရောက်စွာလည်ပတ်စေပြီး မိသားစုဘဝကို လွယ်ကူချောမွေ့စေပါသည်။
ခရီးသွား လုပ်ငန်းအတွက် သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူသော ရွေးချယ်မှု
ထရန်စဖော်မာသည် အထူးသဖြင့် ခရီးသွားလာလေ့ရှိသော စီးပွားရေးသမားများ သို့မဟုတ် ခရီးသွားများအတွက် အထူးသဖြင့် ခရီးဆောင်သွားနိုင်သည်။ ၎င်း၏ကျစ်လျစ်ပြီး ပေါ့ပါးသောဒီဇိုင်းကြောင့် ၎င်းအား ခရီးသွားနေစဉ်တွင် တည်ငြိမ်သောပါဝါရရှိစေမည့် တစ်ကိုယ်ရည်စောင့်ရှောက်မှုကိရိယာများနှင့် အခြားအသုံးအဆောင်ပစ္စည်းများကို စံပြခရီးသွားဖော်အဖြစ် ဆောင်ရွက်ပေးပါသည်။
ကျယ်ပြန့်သော လိုက်ဖက်ညီမှု
ကျယ်ပြန့်သော ပါဝါနိမ့် တင်သွင်းသည့် စက်ပစ္စည်းများနှင့် အသုံးပြုရန်အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည့် ဤထရန်စဖော်မာသည် ကျယ်ပြန့်သော လိုက်ဖက်ညီမှုကို ပေးဆောင်သည်။ ၎င်းသည် 220V မှ 110V ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်း သို့မဟုတ် မတူညီသော အမှတ်တံဆိပ်များနှင့် စက်ပစ္စည်းများ၏ မော်ဒယ်များနှင့် လိုက်လျောညီထွေဖြစ်စေရန်၊ ၎င်းသည် မတူကွဲပြားသောလိုအပ်ချက်များကို အလွယ်တကူရင်ဆိုင်ဖြေရှင်းနိုင်ပါသည်။
လည်ပတ်ရလွယ်ကူခြင်း၊ ပလပ်ထိုးကစားခြင်း၊
အသုံးပြုရအလွန်အဆင်ပြေခြင်း၊ အသုံးပြုသူသည် 220V ပါဝါပလပ်ပေါက်သို့ Transformer ချိတ်ဆက်ရန် လိုအပ်ပြီး 110V လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ချိတ်ဆက်ရန်၊ ရှုပ်ထွေးသောဆက်တင်များမပါဘဲ၊ ချက်ခြင်းအသုံးပြုနိုင်သည်၊ အစစ်အမှန်ပလပ်နှင့်ကစားခြင်းကိုရရှိရန်။
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
အသုံးပြုမှုလုပ်ငန်းစဉ်