SHJY-80VA
ShunHong
N81
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
'ထိရောက်မှုနှင့် ဘေးကင်းမှု- 80W ကြေးနီဝါယာကြိုး ထရန်စဖော်မာများအတွက် ဆန်းသစ်တီထွင်သော ခရီးတစ်ခု'
ယနေ့ ခေတ်မီ အီလက်ထရွန်နစ် စက်ပစ္စည်း အရေအတွက် တိုးများလာခြင်းကြောင့် ဗို့အားပြောင်းစက်များသည် မတူညီသော ဗို့အားစံသုံးပစ္စည်းများကို ချိတ်ဆက်ပေးသည့် တံတားတစ်ခု ဖြစ်လာခဲ့သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏အသစ်ထွက်ရှိထားသော 80W အသေးစားထရန်စဖော်မာများသည် ၎င်းတို့၏သန့်စင်သောကြေးနီဝိုင်ယာအကွေ့အကောက်များ၏ အစွမ်းထက်သောစွမ်းဆောင်ရည်ဖြင့် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများအတွက် တည်ငြိမ်ပြီး ထိရောက်သောအဖြေကိုပေးပါသည်။
သန့်စင်သောကြေးနီဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက်များ- စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တာရှည်ခံမှုကို အာမခံချက်နှစ်ချက်ဖြင့်
ကုန်ကြမ်းအဖြစ် သန့်စင်သောကြေးနီဝါယာကြိုးကိုအသုံးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့၏ထရန်စဖော်မာများသည် လျှပ်စစ်စီးကူးမှု၊ စက်စွမ်းအား၊ အပူစီးကူးမှုနှင့် ဓာတ်တိုးဆန့်ကျင်မှုတို့ကို ကောင်းစွာလုပ်ဆောင်သည်။ ဤလက္ခဏာများသည် ထရန်စဖော်မာ၏ အလုံးစုံစွမ်းဆောင်ရည်ကို တိုးတက်စေရုံသာမက ထရန်စဖော်မာများထုတ်လုပ်ရန်အတွက် အကောင်းဆုံးရွေးချယ်မှုဖြစ်သည့် ၎င်း၏ရေရှည်တည်ငြိမ်မှုနှင့် တာရှည်ခံမှုကိုလည်း အာမခံပါသည်။
တည်ငြိမ်သောဗို့အားအထွက်-လျှပ်စစ်လည်ပတ်မှု၏အုပ်ထိန်းသူ
ဤထရန်စဖော်မာသည် 220V ဗို့အား 110V သို့ချောမွေ့စွာကူးပြောင်းရန်အတွက် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး မတူညီသောဗို့အားပတ်ဝန်းကျင်များတွင်လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏ပုံမှန်လည်ပတ်မှုကိုသေချာစေသည်။ တည်ငြိမ်သောဗို့အားအထွက်သည် စက်ကိရိယာများ၏ အလုပ်လုပ်ဆောင်မှုကို ပိုမိုကောင်းမွန်စေရုံသာမက စက်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်နေစဉ် စွမ်းအင်အသုံးပြုမှု၏ ထိရောက်မှုကိုလည်း တိုးတက်စေသည်။
မီးမလောင်နိုင်သော အိမ်ရာ- ဘေးကင်းရေး အကာအကွယ်အတွက် စံအသစ်တစ်ခု
လုံခြုံမှုသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ အဓိက ဒီဇိုင်းအတွက် အမြဲတမ်း စိုးရိမ်စရာဖြစ်သည်။ ထရန်စဖော်မာ၏အခွံကို အဆင့်မြင့် မီးမလောင်စေဘဲ အပူချိန် 900 ဒီဂရီအထိ ခံနိုင်ရည်ရှိကာ အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း ဘေးကင်းမှုကို များစွာ တိုးမြှင့်ပေးပါသည်။
အိတ်ဆောင်ဒီဇိုင်း- ပါဝါကို အချိန်မရွေး နေရာမရွေး ပံ့ပိုးပေးနိုင်သော
ပေါ့ပါးသော အရွယ်အစားနှင့် အလေးချိန် 0.7 ကီလိုဂရမ်သာရှိသော ဤထရန်စဖော်မာသည် လုပ်ငန်းခရီးစဉ်များ သို့မဟုတ် ပြင်ပစွန့်စားခန်းများကဲ့သို့ မကြာခဏ ရွေ့လျားသွားလာမှု လိုအပ်သည့် အခြေအနေများအတွက် စံပြဖြစ်စေပါသည်။ ၎င်း၏ သယ်ဆောင်ရလွယ်ကူမှု သည် ပါဝါထောက်ပံ့မှုကို လွယ်ကူစွာရောက်ရှိစေသည်။
ပါဝါတိုးချဲ့ကြိုး- အဝေးထိန်းအသုံးပြုမှုအတွက် ဖြေရှင်းချက်
ပိုမိုရှည်လျားသောအကွာအဝေးများ၏လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းရန်အတွက်၊ ကျွန်ုပ်တို့တွင် 1 မီတာရှည်သောပါဝါကြိုးနှင့် သိုလှောင်ရန်အဆင်ပြေသောအိတ်တစ်လုံးပါရှိသည့် ထရန်စဖော်မာကို တပ်ဆင်ပေးထားပါသည်။
၎င်း၏ထူးခြားသောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ဘေးကင်းမှုအင်္ဂါရပ်များဖြင့် 80W ကြေးနီစစ်စစ်ထရန်စဖော်မာသည် ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းနယ်ပယ်တွင် ကြယ်ပွင့်တစ်ပွင့်ဖြစ်လာပြီး လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏ဗို့အားဖြတ်ကျော်အသုံးပြုမှုအတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရပြီး ထိရောက်သောရွေးချယ်မှုတစ်ခုပေးစွမ်းသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJY-80VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 80W Step-Down Power Converter 220V မှ 110V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 80W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 48VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 10.8*5.8*5.8cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 16*13.5*11cm |
| အလေး | 0.7 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 1 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| Safey Device Data-1 | ≥80 ℃ |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၂ | ဝါယာရှော့ဆားကစ်အကာအကွယ် |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးနီကြိုးအကွေ့အကောက် |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
'အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ် အပြည့်အစုံ၊ အကောင်းဆုံး ဝန်ဆောင်မှု၊ သင့်အတွက် မှန်ကန်သော ထရန်စဖော်မာကို ရွေးချယ်ပါ'