SHJY-80VA
ShunHong
N82
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
'ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်း ခေတ်သစ်- စက်ပစ္စည်းများကို အသက်ရှုစေသော 80W Boost converters'
ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းလောကတွင်၊ ဤ 80W မြှင့်တင်ပေးသည့်ကိရိယာသည် ၎င်း၏ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်ဖြင့် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများအတွက် အကန့်အသတ်မရှိဖြစ်နိုင်ချေများကို ဖွင့်ပေးပါသည်။ ၎င်းသည် 110V ဗို့အားကို 220V သို့ အလွယ်တကူ တိုးမြှင့်ပေးရုံသာမကဘဲ အမျိုးမျိုးသော ဗို့အားပတ်ဝန်းကျင်များတွင် လွတ်လပ်စွာ လည်ပတ်နိုင်စေကာ စစ်မှန်သော ချောမွေ့စွာ အထိုင်ချခြင်းကို ရရှိစေပါသည်။
အိမ်နှင့်ရုံးအတွက် ပါဝါလက်ထောက်သည်
အိမ်တွင် TV သို့မဟုတ် စတီရီယို၊ ရုံးရှိ ပရင်တာ သို့မဟုတ် စကင်နာ သို့မဟုတ် လက်ပ်တော့နှင့် ဖုန်းအားသွင်းကိရိယာပင်ဖြစ်စေ၊ ဤမြှင့်တင်ပေးသည့်ကိရိယာသည် စက်ပစ္စည်းများ၏ ပုံမှန်လည်ပတ်မှုကိုသေချာစေရန် လိုအပ်သောဗို့အားကို ပေးစွမ်းနိုင်သည်။
220V စက်ပစ္စည်းများအတွက် 110V ဖြေရှင်းချက်များအား
220V အတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည့် လက်ပ်တော့အချို့ သို့မဟုတ် အိမ်သုံးပစ္စည်းငယ်များကဲ့သို့သော 220V စက်ပစ္စည်းများကို ယခုအခါ စိတ်ပူစရာမလိုဘဲ 110V ဗို့အားပတ်ဝန်းကျင်တွင် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ ဤမြှင့်တင်ပေးသည့်ပြောင်းစက်သည် ဗို့အားမတူညီမှု အတားအဆီးကို ဖယ်ရှားပေးကာ စက်ပစ္စည်းကို ပိုမိုပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်နှင့် အဆင်ပြေစေပါသည်။
လုံခြုံပြီး တည်ငြိမ်သော ပါဝါအာမခံချက်
ဘေးကင်းမှုနှင့် တည်ငြိမ်မှုသည် ဤမြှင့်တင်ပေးသည့်ပြောင်းစက်၏ ဒီဇိုင်းအတွက် အဓိကဖြစ်သည်။ ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းလုပ်ငန်းစဉ်အတွင်း အဆက်မပြတ်နှင့် တည်ငြိမ်သောပါဝါကို သေချာစေရန်နှင့် လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ပျက်စီးစေသော ဗို့အားအတက်အကျများကို ရှောင်ရှားရန် ထိရောက်သော circuit ဒီဇိုင်းနှင့် ရွေးချယ်ထားသော အီလက်ထရွန်နစ်အစိတ်အပိုင်းများကို အသုံးပြုပါသည်။
Plug and play၊ ရိုးရှင်းပြီး အဆင်ပြေသော
ဤ boost converter သည် အသုံးပြုရ အလွန်လွယ်ကူပါသည်။ အသုံးပြုသူများသည် ၎င်းအား 110V ပါဝါ ပလပ်ပေါက်တွင် တပ်ဆင်ပြီးနောက် 220V ဗို့အား လိုအပ်သော ကိရိယာကို converter သို့ ချိတ်ဆက်ကာ ၎င်းကို သင်ချက်ချင်း စတင်အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ ရှုပ်ထွေးသော စနစ်ထည့်သွင်းမှု သို့မဟုတ် ချိန်ညှိမှုများမပါဘဲ စစ်မှန်သော ပလပ်-ဆော့ကစားခြင်း အတွေ့အကြုံကို ရယူလိုက်ပါ။
ကျစ်လျစ်ပြီး ပေါ့ပါးပြီး တွင်ကျယ်စွာအသုံးပြုပါ
က အိမ်တွင်ဖြစ်စေ၊ ရုံးတွင်ဖြစ်စေ သွားရင်းလာရင်းဖြစ်စေ ဤ boost converter သည် စက်ပစ္စည်းအမျိုးမျိုး၏လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်ပါသည်။ ၎င်း၏ကျစ်လျစ်သောအရွယ်အစားနှင့် ပေါ့ပါးသောဒီဇိုင်းသည် ခရီးသွားရန် သို့မဟုတ် အလုပ်လုပ်ရန်အတွက် ပြီးပြည့်စုံသောအဖော်ဖြစ်စေသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJY-80VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 80W Step-Up Power Converter 110V မှ 220V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 80W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 40VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 10.8*5.8*5.8cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 16.*13.5*11cm |
| အလေး | 0.7 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 1.0 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| Safey Device Data-1 | ≥80 ℃ |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၂ | ဝါယာရှော့ဆားကစ်အကာအကွယ် |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးနီကြိုးအကွေ့အကောက် |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
'ဘေးကင်းရေး အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်၊ မခက်ခဲသော အတွေ့အကြုံ- ဗို့အားပြောင်းစက်များအတွက် ပြည့်စုံသော လမ်းညွှန်ချက်တစ်ခု'
အိမ်သုံးပစ္စည်းများ၏ ညာလက်တစ်ဘက်ဖြစ်သည့် ဗို့အားပြောင်းစက်များ၏ ဘေးကင်းမှု၊ တည်ငြိမ်မှုနှင့် လိုက်ဖက်ညီမှုတို့သည် စားသုံးသူများ၏ အာရုံစိုက်မှုဖြစ်သည်။ ဤဆောင်းပါးသည် ဗို့အားပြောင်းစက်များ၊ ပံ့ပိုးပေးထားသော စက်ပစ္စည်းအမျိုးအစားများ၊ ရောင်းပြီးနောက်ဝန်ဆောင်မှုကတိကဝတ်များ၊ ရွေးချယ်မှုလမ်းညွှန်များနှင့် ဗို့အားပြောင်းစက်များကို ဘေးကင်းစွာ ထိရောက်စွာအသုံးပြုနိုင်ကြောင်း သေချာစေရန်အတွက် ဘေးကင်းရေးဆိုင်ရာ အထောက်အထားအချက်အလက်များကို ပေးပါမည်။
အပြည်ပြည်ဆိုင်ရာ ဘေးကင်းရေး လက်မှတ်၊ အရည်အသွေး အာမခံချက်
ကျွန်ုပ်တို့၏ ထုတ်ကုန်များသည် တင်းကျပ်သော နိုင်ငံတကာနှင့် ပြည်တွင်း အသိအမှတ်ပြု လုပ်ငန်းစဉ်များကို ဖြတ်သန်းပြီး CE၊ ROHS နှင့် FCC လက်မှတ်များကို ရရှိထားပြီး၊ ဗို့အားပြောင်းစက်များသည် လျှပ်စစ်ဘေးကင်းမှု၊ ပတ်ဝန်းကျင် ကာကွယ်ရေးနှင့် လျှပ်စစ်သံလိုက်လိုက်ဖက်မှုဆိုင်ရာ နိုင်ငံတကာ စံချိန်စံညွှန်းများနှင့် ကိုက်ညီကြောင်း အာမခံပါသည်။
နေ့စဉ်လိုအပ်ချက်များကိုဖြည့်ဆည်းရန် ကွဲပြားသောလျှပ်စစ်ပံ့ပိုးမှု
ဤဗို့အားပြောင်းစက်သည် 220V လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး သွားသန့်ရှင်းရေး၊ သွားဘက်ဆိုင်ရာသုံးပစ္စည်းများ၊ သွားပွတ်တံများ၊ နို့ပန့်များနှင့် နို့အပူပေးစက်များကဲ့သို့သော အိမ်သုံးပစ္စည်းများကို ပံ့ပိုးပေးကာ သင့်နေ့စဉ်ဘဝ၏ ကွဲပြားသောလိုအပ်ချက်များကို ကာမိစေရန်အတွက် သင့်လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ပိုမိုအဆင်ပြေစေပါသည်။
ပြီးပြည့်စုံသော အရောင်းအပြီးဝန်ဆောင်မှု၊ စိတ်ပူစရာမရှိသောအသုံးပြုမှု
ကျွန်ုပ်တို့သည် ထုတ်ကုန်ဆိုင်ရာ ဆွေးနွေးတိုင်ပင်မှု၊ သုံးစွဲသူလမ်းညွှန်မှုနှင့် ပျက်စီးမှုပြုပြင်ခြင်းအပါအဝင် ပြီးပြည့်စုံသောရောင်းချပြီးနောက်ဝန်ဆောင်မှုကို ပေးဆောင်ပါသည်။ ဖောက်သည်ဝန်ဆောင်မှုအဖွဲ့သည် အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း သင့်မေးခွန်းများကိုဖြေကြားရန်နှင့် ပရော်ဖက်ရှင်နယ်နည်းပညာပံ့ပိုးမှုပေးရန်အတွက် အသင့်အနေအထားရှိနေပါသည်။ သင့်အတွေ့အကြုံကိုအသုံးပြုကြောင်းသေချာစေရန်အတွက် အာမခံကာလအချို့ကိုလည်း ကျွန်ုပ်တို့ပေးဆောင်ပါသည်။
စက်ပစ္စည်းလိုအပ်ချက်များနှင့် ကိုက်ညီစေရန် တိကျသောရွေးချယ်မှုလမ်းညွှန်
ဗို့အားပြောင်းစက်ကို ရွေးချယ်သည့်အခါ၊ ရွေးချယ်ထားသော converter ၏ အထွက်ဗို့အားနှင့် ပါဝါသည် စက်ပစ္စည်းနှင့် ကိုက်ညီကြောင်း သေချာစေရန်အတွက် အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ဗို့အားနှင့် ပါဝါအား ထည့်သွင်းစဉ်းစားရပါမည်။ ဝန်ပိုသုံးခြင်းကို ရှောင်ရှားရန် converter ၏ စုစုပေါင်းပါဝါ၏ 70% ထက်မပိုစေရန် အကြံပြုထားသည်။ တစ်ချိန်တည်းတွင်၊ စက်၏အသုံးပြုမှုအကြိမ်ရေနှင့်ကြာချိန်ကိုထည့်သွင်းစဉ်းစားပြီး တည်ငြိမ်သောပါဝါထွက်ရှိမှုကိုပေးနိုင်သော converter ကိုရွေးချယ်ပါ။
ဝယ်ယူခြင်းမပြုမီ ကြိုတင်ပြင်ဆင်ပါ၊
ဗို့အားပြောင်းသည့်ကိရိယာကို မရွေးချယ်မီ၊ ရွေးချယ်ထားသော converter သည် ကောင်းမွန်စွာအလုပ်လုပ်နိုင်စေရန် သေချာစေရန်အတွက် ဧရိယာအတွင်းရှိ စက်၏အဆင့်သတ်မှတ်ဗို့အား၊ ပါဝါနှင့် ပါဝါထောက်ပံ့မှုဗို့အား သိထားရန်လိုအပ်ပါသည်။ လျှပ်စစ်ပတ်၀န်းကျင်နှင့် ကြိမ်နှုန်းအသုံးပြုမှုကို ဆင်ခြင်ပါ၊ သင့်လျော်သော converter အမျိုးအစားနှင့် အမှတ်တံဆိပ်ကို ရွေးချယ်ပါ။ သင့်အား အသိပေးသော ဝယ်ယူမှုဆိုင်ရာ ဆုံးဖြတ်ချက်များချရာတွင် ကူညီရန် စျေးကွက်ရှိ အမှတ်တံဆိပ်နှင့် စျေးနှုန်းအချက်အလက်များကို နားလည်ပါ။