НХ22
СхунХонг
НХ22
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
Предност производа
Схунхонг 200В Степ Уп трансформатор (110В до 220В) – Компактни претварач напона од чистог бакра за међународне уређаје。
| Модел производа | СХЈИ-200ВА |
| Назив производа | 200В Степ-Довн Повер Цонвертер 220В на 110В |
| Максимална применљива снага | 200В* |
| Називни улазни напон | 220В~ |
| Називни излазни напон | 110В~ |
| Називни капацитет | 120ВА* |
| Називна фреквенција | 50/60Хз |
| Оперативни циклус | 30/60мин |
| величине | 6,5*8*11,5 цм |
| Величина (са пакетом) | 17*15,5*11,5 цм |
| тежине | 1,45 кг |
| Тежина (са пакетом) | 1,7 кг |
| Тип | Суви тип |
Сигурносни уређај-1 |
Контрола температуре |
| Сафтеи Девице Дата-1 | ≥80℃ |
| Сигурносни уређај-2 | заштитник од кратког споја |
| Материјали | Намотај бакарне жице |
| сертификат | ЦЕ, ФЦЦ итд. |
Како електронски уређаји постају саставни део савременог живота, неопходно је премошћавање различитих напонских стандарда. Поносно представљамо Схунхонг 200В Мини Степ-Уп трансформатор, стручно дизајниран за претварање 110В у 220В. Са намотајима од бакарне жице високе чистоће, овај преносиви претварач напона пружа стабилно и високо ефикасно решење за напајање ваше увезене електронике код куће или током путовања.
Основне карактеристике на први поглед Спецификација
| карактеристика | и предности |
|---|---|
| Волтаге Цонверсион | Прецизно повећава улаз од 110В до 220В излаз, савршено у складу са међународним стандардима за уређаје. |
| Премиум материјал | Направљен од намотаја од чистог бакра високе чистоће за супериорну проводљивост, брже одвођење топлоте и побољшану отпорност на оксидацију. |
| Сафети Десигн | Уграђено у напредно кућиште отпорно на ватру које издржава екстремне температуре до 900°Ц без сагоревања. |
| Преносивост | Изузетно лаган и компактан дизајн тежине само 1,45 кг, што га чини идеалним адаптером напона за путовања за пословна путовања. |
| Погодност | Опремљен 1-метарским продуженим каблом за напајање и преносивом торбом за флексибилно постављање и лако складиштење. |
Зашто одабрати овај претварач напона од 110В у 220В?
⚡ Прецизна конверзија од 110В до 220В
Дизајниран посебно за повећање напона са 110В на 220В, овај мини трансформатор за појачавање обезбеђује стабилан рад ваших уређаја у различитим регионима. Његова прецизна конверзија оптимизује радну ефикасност, штити вредну електронику од оштећења неусклађености напона и побољшава укупно коришћење енергије.
Безбедност је у основи нашег дизајна. Иновативно кућиште отпорно на ватру може да издржи температуре до 900°Ц, пружајући вам неупоредиву сигурност и безбрижност током свакодневне употребе.
Са тежином од само 1,45 кг, његова лагана преносивост чини га савршеним сапутником за путнике или било кога коме је потребно често кретање. Било да се користи као поуздан кућни адаптер за напајање
Водич за брзи рад и безбедност Упутства за
| фазни | кључ |
|---|---|
| Припрема | 1. Одржавајте сувим: Користите само у сувим окружењима даље од извора воде. 2. Вентилација: Осигурајте циркулацију ваздуха око јединице; не блокирајте рупе за дисипацију топлоте. 3. Прегледајте: проверите да ли има физичких оштећења пре прве употребе. Одмах искључите ако се појаве необични мириси или звукови. |
| Операција | 1. Повежите улаз трансформатора у зидну утичницу од 110 В. 2. Притисните прекидач за напајање да активирате трансформатор. 3. Укључите свој 220В уређај у излазни крај и укључите га. |
| ⚠ Безбедносна упозорења | • Не додирујте врућу површину током рада да бисте спречили опекотине. • Држите даље од запаљивих материјала. • Редовно проверавајте да ли су кабл за напајање и утикач истрошени или оштећени. |
| Одржавање | • Редовно чистите прашину да бисте одржали ефикасност хлађења. • Чувајте на сувом, засјењеном месту када се не користи дуже време. |
Спецификације уређаја: Проверите називни напон вашег уређаја (мора бити 220В) и снагу.
Маргина снаге: Уверите се да је снага вашег уређаја унутар 70% називне снаге трансформатора (нпр. максимално 140В за овај модел од 200В).
Учесталост употребе: За континуирану дуготрајну употребу, изаберите реномирани бренд као што је Схунхонг који нуди стабилне, издржљиве перформансе.
Пружамо свеобухватну подршку након продаје, укључујући професионалне консултације о производима, упутства за кориснике и поправке кварова. Наш наменски тим за корисничку подршку спреман је да вам помогне, уз наше поуздане услуге гаранције.