Н30002
СхунХонг
Н30002
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
Предност производа

Преглед производа
Од свог лансирања 2018. године, Схунхонг 3000В Повер Цонвертер је постигао изузетан успех на тржишту. Након пет година ригорозног тестирања тржишта и континуиране оптимизације технологије, овај снажан конвертор напона за повећање напона
Основне карактеристике на први поглед Спецификација
| карактеристика | и предности |
|---|---|
| Дуал Оутлет Десигн | Садржи излазне портове са леве и десне стране, омогућавајући вам да истовремено напајате два уређаја (укупно до 2100В). |
| Снага за тешке услове рада | Робусни капацитет од 3000 В без проблема расте од 110В до 220В, савршено за уређаје велике снаге. |
| Премиум Буилд | Конструисан са једнофазним тороидним језгром за тиши рад, мањи губитак енергије и већу ефикасност конверзије. |
| Сафети Фирст | Направљен од материјала отпорних на пламен и опремљен заштитом од преоптерећења, кратког споја и контроле температуре. |
| Проверено на тржишту | Преко 10.000 јединица продато широм света, демонстрирајући изузетну техничку зрелост и препознатљивост корисника. |
Зашто одабрати овај 3000В Степ-Уп трансформатор?
Конструисан посебно за претварање напона са 110В на 220В, овај трансформатор има интелигентни дизајн са два излаза. Омогућава вам да задовољите потребе два уређаја који се користе у исто време. За безбедан и нормалан рад, једноставно обезбедите да укупна снага оба уређаја буде испод 70% максималног капацитета трансформатора (приближно 2400В).
Језгро овог претварача напона снаге је произведено са једнофазним тороидним језгром. Овај напредни дизајн обезбеђује стабилнији рад и већу стопу конверзије у поређењу са традиционалним моделима. Висококвалитетне сировине минимизирају губитак енергије током конверзије напона, пружајући поузданије искуство уз уштеду енергије.
Свеобухватне мере безбедности и безбедности
Безбедност је наш главни приоритет. Кућиште и унутрашњи кабл за напајање су направљени од врхунских материјала отпорних на ватру, који су способни да издрже високе температуре како би у великој мери смањили ризик од пожара. Осим дизајна отпорног на пламен, овај претварач напона је опремљен са више система заштите:
Заштита контроле температуре: Спречава прегревање.
Заштита од преоптерећења: Заштита од прекомерног трошења струје.
Заштита од кратког споја: Спречава оштећења од електричних кварова.

Тецхницал Параметерс
![]() |
|
| Модел производа | СХЈИ-3000ВА |
| Назив производа | 3000В кућни претварач напајања 110В на 220В |
| Максимална применљива снага | 3000В* |
| Називни улазни напон | 110В~ |
| Називни излазни напон | 220В~ |
| Називни капацитет | 1800ВА* |
| Називна фреквенција | 50/60Хз |
| Оперативни циклус | 30/60мин |
| величине | 25 * 20,6 * 7,6 цм (9,8 * 8,1 * 2,99 инча) |
| Величина (са пакетом) | 32 * 30 * 15,5 цм (12,5 * 11,8 * 6,1 инча) |
| тежине | 7,8 кг (17,1 лбс) |
| Тежина (са пакетом) | 8,2 кг (18,0 лбс) |
| Тип | Суви тип |
| Сигурносни уређај-1 | Контрола температуре |
| Квадратни кабл за напајање | 1,5 квадрата |
| Температура аутоматског искључивања | ≥80℃ |
| Максимална пролазна струја | 16А |
| Сигурносни уређај-2 | заштитник од кратког споја |
| Материјали | Намотавање алуминијумске жице |
| Основни материјал | Прстенасти трансформатор |
| сертификат | ЦЕ, ФЦЦ итд. |
Употреба производа

Где га можете користити? (Свестране апликације)
Овај претварач напона од 3000 В дизајниран је за апликације велике снаге у различитим сценаријима:
Кућни апарати: Савршени за коришћење европских или азијских кухињских апарата као што су шпорети за пиринач, апарати за кафу и лонци у земљама на 110 В. (Напомена: резервни капацитет снаге 30%; погодно за уређаје испод 1800В).
Канцеларијска опрема: Осигурава да штампачи, фотокопир апарати и скенери из региона од 220 В раде ефикасно у канцеларијском окружењу од 110 В.
Козметички и салонски уређаји: Конвертује локални напон од 110В у 220В који захтевају европски увијачи за косу високих перформанси, апарати за пару лица и радиофреквентна опрема за лепоту.
Медицинска подршка: Обезбеђује стабилан излаз од 220 В за основне медицинске уређаје као што су манометри и машине за кисеоник, обезбеђујући поуздану здравствену подршку.

Упутство за употребу производа
Водич за брзи рад и безбедност Упутства за
| фазни | кључ |
|---|---|
| Припрема | 1. Одржавајте сувим: Не користите у влажним срединама; шкољка није потпуно водоотпорна. 2. Вентилација: Осигурајте циркулацију ваздуха; не блокирајте рупе за хлађење са стране. 3. Прегледајте: проверите да ли има оштећења пре прве употребе. |
| Операција | 1. Прикључите улазни утикач у зидну утичницу од 110 В. 2. Укључите прекидач машине. 3. Укључите своје електричне уређаје од 220 В у излазне портове. |
| ⚠ Безбедносна упозорења | • Површина се може загрејати током рада; избегавајте опекотине. • Држите даље од запаљивих материјала. • Одмах престаните да користите ако се појави мирис паљевине или необична бука. |
| Одржавање | • Редовно чистите прашину да бисте одржали ефикасност хлађења. • Чувајте на сувом, засјењеном месту када се не користи. |
Водич за осигурање квалитета и куповину
Међународни сертификати
Наши трансформатори су прошли ригорозне међународне сертификате, укључујући ЦЕ, РОХС и ФЦЦ. Ови сертификати гарантују усклађеност са највишим стандардима за електричну безбедност, заштиту животне средине и електромагнетну компатибилност.


ФАК
Како одабрати прави појачани трансформатор?
Спецификације уређаја: Проверите називни напон вашег уређаја (мора бити 220В) и снагу.
Маргина снаге: За континуирану употребу, држите снагу вашег уређаја испод 70% номиналне снаге трансформатора (максимално 2100 В за овај модел).
Потребе за коришћење: За тешку или континуирану дуготрајну употребу, верујте доказаним перформансама серије Схунхонг 3000В.
Сервис после продаје без бриге.
Пружамо свеобухватну подршку након продаје, укључујући професионалне консултације о производима, упутства за кориснике и поправке квара. Наш наменски тим за корисничку подршку спреман је да вам помогне, уз наше поуздане услуге гаранције.
Контактирајте нас за поруџбине и подршку:
Ентерприсе ВхатсАпп: +86- 13690698363
