SH-DB-4000VA
ShunHong
G40002
| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
| Hoeveelheid: | |
Produk Voordeel
Onderneming WhatsApp-rekening: +86- 13690698363
Sedert sy bekendstelling het hierdie industriële graad 4000w kragomskakelaar vinnig 'n plek in die mark verwerf vir sy uitstekende werkverrigting en stabiliteit, en het hoë markherkenning verkry. Vyf jaar van markpraktyke en tegnologiese innovasie het nie net sy tegniese volwassenheid bewys nie, maar ook sy buitengewone betroubaarheid in verskeie toepassingscenario's getoon.
Die aansienlike toename in verkope, veral die verkope van meer as 10 000 eenhede, getuig ten volle van die gewildheid van hierdie produk in die mark. Met die voortdurende vooruitgang van tegnologie, het ons noukeurige optimalisering in die bykomstige materiale en ontwerp uitgevoer, wat die werkverrigting en betroubaarheid van die produk aansienlik verbeter, wat die stabiliteit van die gebruiker in die gebruiksproses verseker.
Die unieke kenmerk van hierdie hupstootspanning-omsetter is dat dit toegerus is met twee 220V-uitsette, wat toelaat dat twee toestelle gelyktydig gebruik word, wat die praktiese en gerief van die produk aansienlik verbeter. Solank as wat die gekombineerde krag van die twee toestelle nie 90% van die maksimum krag wat deur die transformator gebruik word, oorskry nie, kan verseker word dat hulle behoorlik werk, en voldoen aan die behoeftes van multi-toestel kragtoevoer in moderne huis- en kantooromgewings.
In die ontwerp gebruik ons 'n doeltreffende enkelfase ringvormige kern, wat nie net die stabiliteit van die transformatorwerking verseker nie, maar ook die energie-omsettingskoers verbeter en die energieverlies verminder. Deur hoë-gehalte grondstowwe te gebruik, verseker ons die duursaamheid en langtermynstabiliteit van transformators, wat gebruikers 'n meer betroubare ervaring bied.
Veiligheid is 'n primêre oorweging in ons ontwerp. Die spanningomsetter se behuising en interne kragkoord is gemaak van vlamvertragende materiaal, wat die risiko van brand effektief verminder. Daarbenewens is ons ook toegerus met veelvuldige veiligheidsmaatreëls soos temperatuurbeheerbeskerming, oorladingsbeskerming en kortsluitingbeskerming om veiligheid tydens gebruik te verseker en veiligheidsongelukke te voorkom wat deur spanningonstabiliteit of oorlading veroorsaak kan word.
Al met al is hierdie industriële graad 4000w kragomskakelaar die markleier met sy markaanvaarding, tegnologiese volwassenheid, innoverende multi-uitlaat-ontwerp, doeltreffende energie-omsettingsdoeltreffendheid en omvattende veiligheidsmaatreëls, wat gebruikers 'n veilige, doeltreffende en betroubare spanningsomskakelingsoplossing bied.
Tegniese parameters
| Produk Model | SH-DB-4000VA |
| Produk naam | 4000W omsetter 110V na 220V |
| Maksimum toepaslike krag | 4000W* |
| Gegradeerde insetspanning | 110V~ |
| Gegradeerde uitsetspanning | 220V~ |
| Gegradeerde kapasiteit | 3500VA* |
| Gegradeerde frekwensie | 50/60Hz |
| Bedryfsiklus | 30/60 min |
| groottes | 27*19,2*17 cm |
| Grootte (met pakket) | 35*26*25 cm |
| gewigte | 15,8 kg |
| Gewig (met pakket) | 16,4 kg |
| Tik | Droë tipe |
| Veiligheidstoestel | Lugskakelaar |
| Kragkoord vierkantig | 2 vierkant |
| Maksimum verbygaande stroom | 32A |
| Materiaal | Aluminium draad wikkeling |
| Kernmateriaal | Ring transformator |
| sertifikaat | CE, FCC ens. |
Produk Gebruike
Produk Bedryfsgids
Deur hierdie voorsorgmaatreëls en prosedures te volg, kan gebruikers die veilige en stabiele werking van spanningomsetters verseker, en sodoende toerusting beskerm, mislukkings voorkom en hul eie veiligheid beskerm. Met sy doeltreffende werkverrigting en betroubare sekuriteit bied hierdie 4000W spanningomskakelaar gebruikers 'n ideale spanningomskakelingsoplossing vir 'n verskeidenheid scenario's en behoeftes.
Spanningomsetter gebruiksproses:
1. Kontroleer of die voorkoms van die spanningomsetter volledig is en die onderdele vas is;
2. Koppel die insetprop van die spanningomsetter aan die kragtoevoer met 'n spanning van 110V;
3, klik die masjien op die sleutel, die spanning omsetter krag;
4, Koppel die 220V-toestel aan die spanningomsetter, en begin dan met die normale gebruik.
Gereelde vrae