JE-150VA
ШунХонг
E-1502
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнім сипаттамасы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
150VA ықшам кернеу түрлендіргіші: жоғары тиімділік пен тұрақтылық, таза мыс сым орамасы
Таза мыс орамы, тамаша өнімділік
Бұл 150 ВА ықшам кернеу түрлендіргіші мыстың жоғары электр өткізгіштігінің, механикалық беріктігінің, жылу өткізгіштіктің және қызмет ету мерзімін едәуір ұзартуының арқасында трансформатордың тиімді және тұрақты жұмысын қамтамасыз ететін таза мыс сым орамасын қабылдайды.
Кернеуді дәл түрлендіру, тұрақты шығыс
Түрлендіргіш 220В-дан 110В-қа дәл түрлендіре алады, шағын электр құрылғылары үшін тұрақты кернеу шығысын қамтамасыз етеді, жабдықтың жұмыс тиімділігіне тиімді кепілдік береді, жабдықты кернеудің ауытқуынан қорғайды және энергияны пайдалануды оңтайландырады.
Жалынға төзімді қабық, қауіпсіздікті жаңарту
Қабық 900℃ дейін жоғары температураға төтеп бере алатын, өрт қаупін тиімді болдырмайтын және өнімнің қауіпсіздігін айтарлықтай арттыра отырып, пайдаланушыларды сенімді қорғауды қамтамасыз ететін жоғары сортты жалынға төзімді материалдан жасалған.
Ықшам және жеңіл, тасымалдау оңай
Ықшам және жеңіл, салмағы небәрі 0,68 кг, оны саяхаттау және іссапарлар сияқты мобильді сценарийлерде қолдануға оңай және кернеуді түрлендірудің ыңғайлы шешімін қамтамасыз етеді.
Бір рет түрту арқылы басқару, басқару оңай
Батырма қосқышымен жабдықталған, пайдаланушылар бір түйме арқылы қуатты қосуды және өшіруді оңай басқара алады, жиі розеткаға қосу және ажырату қажет емес, жұмыс процесін жеңілдетеді және пайдалану ыңғайлылығын арттырады.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | JE-150VA |
| Өнім атауы | 150ВА трансформатор 220В пен 110В |
| Қолданылатын максималды қуат | 150 Вт |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 130ВА |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 7,2*7,2*6,2 см |
| Өлшемі (пакетімен) | 11*10.7*11.5см |
| салмақтар | 0,68 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 0,72 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Saftey Device Data-1 | ≥90℃±5℃ |
| Қауіпсіздік құрылғысы-2 | қысқа тұйықталудан қорғағыш |
| Материалдар | Мыс сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
| Су өткізбейтін класс | IP65 су өткізбейтін |
Өнімді қолдану
150ВА трансформатор: шағын қуатты құрылғыларға арналған кернеуді тиімді түрлендіру бойынша сарапшы.
Үйдегі көп сценарийлік қолданбалар
Бұл 150В трансформаторы үй жағдайында жақсы жұмыс істейді және тіс тазалағыштар мен тіс жіптері сияқты жеке күтім құрылғыларына, сондай-ақ шағын йогурт жасаушыларға, сүт жылытқыштарға және басқа да тұрмыстық құрылғыларға жарамды. Оның тұрақты кернеуі электр құрылғыларының тиімді жұмысын қамтамасыз етеді және отбасылық өмірді жеңілдетеді.
Іссапарға арналған портативті таңдау
Трансформатор әсіресе жиі жолда болатын бизнесмендер немесе саяхатшылар үшін портативті. Оның ықшам және жеңіл дизайны оны тамаша саяхатшыға айналдырады, бұл жеке күтім жабдықтары мен басқа да шағын құрылғылардың қозғалыс кезінде тұрақты қуат алуын қамтамасыз етеді.
Кең үйлесімділік
Төмен қуатты импорттық құрылғылардың кең ауқымымен пайдалануға арналған, бұл трансформатор үйлесімділіктің кең ауқымын ұсынады. Ол 220В-дан 110В-қа дейін кернеуді түрлендіру немесе әртүрлі брендтер мен құрылғылардың үлгілеріне бейімделу болсын, ол әртүрлі қажеттіліктерді оңай жеңе алады.
Пайдалануға оңай, қосу және ойнату
Пайдалануға өте ыңғайлы, пайдаланушыға трансформаторды 220 В қуат розеткасына қосу және 110 В электр жабдығын қосу қажет, нақты қосу және ойнатуға қол жеткізу үшін күрделі параметрлерсіз дереу пайдалануға болады.
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қолдану процесі