SHJY-80VA
ШунХонг
N81
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
'Тиімділік пен қауіпсіздік: 80 Вт таза мыс сымды трансформаторларға арналған инновациялық саяхат'
Қазіргі заманғы электронды құрылғылар санының өсуімен кернеу түрлендіргіштері әртүрлі кернеулі стандартты құрылғыларды байланыстыратын көпір болды. Жаңадан іске қосылған 80 Вт шағын трансформаторларымыз таза мыс сым орамаларының тамаша өнімділігімен электр құрылғылары үшін тұрақты және тиімді шешімді қамтамасыз етеді.
Таза мыс сым орамасы: өнімділік пен беріктіктің қос кепілі
Шикізат ретінде таза мыс сымды пайдалану арқылы біздің трансформаторлар электр өткізгіштікте, механикалық беріктікте, жылу өткізгіштікте және тотығуға төзімділікте жақсы жұмыс істейді. Бұл сипаттамалар трансформатордың жалпы тиімділігін арттырып қана қоймайды, сонымен қатар оның ұзақ мерзімді тұрақтылығы мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді, бұл трансформаторларды өндіру үшін тамаша таңдау болып табылады.
Тұрақты кернеу шығысы: электр жұмысының қамқоршысы
Бұл трансформатор 220 В кернеуін 110 В кернеуіне біркелкі түрлендіру үшін арнайы жасалған, әртүрлі кернеу орталарында электр құрылғыларының қалыпты жұмысын қамтамасыз етеді. Тұрақты кернеудің шығуы жабдықтың жұмыс тиімділігін арттырып қана қоймайды, сонымен қатар жабдықты қорғау кезінде энергияны пайдалану тиімділігін арттырады.
Жалынға төзімді корпус: қауіпсіздікті қорғаудың жаңа стандарты
Қауіпсіздік әрқашан біздің негізгі дизайн мәселесі болып табылады. Трансформатордың қабығы отқа төзімді жетілдірілген материалдардан жасалған, ол 900 градусқа дейінгі жоғары температураға жанбай төтеп бере алады, пайдалану кезінде қауіпсіздікті айтарлықтай арттырады.
Тасымалданатын дизайн: кез келген уақытта, кез келген жерде қуат қолдауы
бар болғаны 0,7 кг жеңіл өлшемі мен салмағы бұл трансформаторды іссапарлар немесе ашық ауада шытырман оқиғалар сияқты жиі қозғалуды қажет ететін жағдайлар үшін тамаша етеді. Оның тасымалдануы қуат қолдауына қол жеткізуді жеңілдетеді.
Қуат ұзартқыш сымы: қашықтан пайдалануға арналған шешім
Ұзақ қашықтықтардың қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін біз трансформаторды ұзындығы 1 метрлік қуат сымымен және сақтауға арналған ыңғайлы сөмкемен жабдықтадық, бұл пайдалану және сақтау үшін өте ыңғайлы.
Бұл 80 Вт таза мыс сым трансформаторы өзінің тамаша өнімділігі мен қауіпсіздік мүмкіндіктерімен кернеуді түрлендіру саласындағы өсіп келе жатқан жұлдызға айналып, электр құрылғыларын кросс-вольтты пайдаланудың сенімді және тиімді нұсқасын қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJY-80VA |
| Өнім атауы | 80 Вт төмендеткіш қуат түрлендіргіші 220 В пен 110 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 80Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 48ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 10,8*5,8*5,8 см |
| Өлшемі (пакетімен) | 16*13.5*11см |
| салмақтар | 0,7 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 1 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Saftey Device Data-1 | ≥80℃ |
| Қауіпсіздік құрылғысы-2 | қысқа тұйықталудан қорғағыш |
| Материалдар | Мыс сым орамасы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Жиі қойылатын сұрақтар
'Толық сертификаттау, тамаша қызмет көрсету,Сіз үшін дұрыс трансформаторды таңдаңыз'