SHJZ-500VA
ស៊ុនហុង
W5003
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
បន្ទាប់ពីជាងពីរទស្សវត្សនៃការបញ្ចាំងយ៉ាងម៉ត់ចត់នៅលើទីផ្សារ ឧបករណ៍បំលែងថាមពលនេះបានទទួលការសរសើរជាឯកច្ឆ័ន្ទពីអ្នកប្រើប្រាស់សម្រាប់ជីវិតផលិតផលដ៏ល្អឥតខ្ចោះ និងស្ថេរភាពដ៏ល្អ។ វាមិនត្រឹមតែត្រូវបានផលិតចេញពីស្នូល toroidal តែមួយដំណាក់កាលដែលមានគុណភាពខ្ពស់ដែលធានានូវប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ និងស្ថេរភាពនៃការបំប្លែងវ៉ុលប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងកាត់បន្ថយការបាត់បង់ថាមពលយ៉ាងខ្លាំងក្នុងអំឡុងពេលដំណើរការបំប្លែង។
ដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការរលូននៃគ្រឿងអគ្គិសនីនៅក្នុងបរិយាកាសតង់ស្យុងផ្សេងៗគ្នា ប្លែងនេះត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងពិសេសជាអាដាប់ទ័រវ៉ុល ដែលអាចបំប្លែងពី 100V ទៅ 220V បានយ៉ាងឆាប់រហ័ស និងមានស្ថេរភាព បំពេញតម្រូវការឧបករណ៍អគ្គិសនីនៅក្នុងប្រទេសជប៉ុន និងតំបន់ផ្សេងទៀតក្នុងការប្រើប្រាស់តំបន់វ៉ុល 220V។
នៅក្នុងលក្ខខណ្ឌនៃការអនុវត្តសុវត្ថិភាពឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលនេះត្រូវបានគិតយ៉ាងល្អ។ សំបករបស់វាត្រូវបានធ្វើពីសម្ភារៈដែករឹងមាំ ហើយខ្សែភ្លើងខាងក្នុងត្រូវបានរុំដោយខ្សែភាពយន្តផ្លាស្ទិចដែលធន់នឹងអណ្តាតភ្លើង ដែលជួយបង្កើនសុវត្ថិភាពក្នុងការប្រើប្រាស់យ៉ាងមានប្រសិទ្ធភាព។ អ្វីដែលគួរនិយាយនោះគឺវាក៏ត្រូវបានបំពាក់ដោយឧបករណ៍ការពារសីតុណ្ហភាពដែលការពារយ៉ាងទូលំទូលាយនូវគ្រោះថ្នាក់សុវត្ថិភាពដែលអាចបណ្ដាលមកពីតង់ស្យុងមិនស្ថិតស្ថេរឬលើសទម្ងន់។
ជាមួយនឹងការច្នៃប្រឌិតជាបន្តបន្ទាប់នៃបច្ចេកវិជ្ជា និងការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពនៃគ្រឿងបន្លាស់ និងសម្ភារៈ ប្រសិទ្ធភាពនៃការបំប្លែងវ៉ុល និងស្ថេរភាពនៃប្លែងថាមពលនេះត្រូវបានធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងយ៉ាងខ្លាំង ដែលនាំឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់ទទួលបានបទពិសោធន៍ថាមពលដែលអាចទុកចិត្តបាន និងសុវត្ថិភាពជាងមុន។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-1 សីតុណ្ហភាពបិទភ្លើងដោយស្វ័យប្រវត្តិ ខ្សែអាលុយមីញ៉ូម
| ម៉ូដែលផលិតផល | SHJZ-500VA |
| ឈ្មោះផលិតផល | 500W Temperature Control Protection Voltage Converter 220V ទៅ 100V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 500W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 100V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 400VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | 16.5 * 12 * 7.5 សង់ទីម៉ែត្រ (6.49 * 4.72 * 2.95 អ៊ីញ) |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | 26 * 16 * 13 សង់ទីម៉ែត្រ (10.23 * 6.3 * 5.1 អ៊ីញ) |
| ទម្ងន់ | 2.6 គីឡូក្រាម (5.73 ផោន) |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 3.0 គីឡូក្រាម (6.61 ផោន) |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| សីតុណ្ហភាពបិទភ្លើងដោយស្វ័យប្រវត្តិ | ≥80 ℃ |
| ខ្សែថាមពលការ៉េ | 0.5 ការ៉េ |
| ចរន្តឆ្លងកាត់អតិបរមា | 4.2A |
| សម្ភារៈ | |
| សម្ភារៈស្នូល | ឧបករណ៍បំលែងសៀគ្វី |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
ការប្រុងប្រយ័ត្នសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុល
1 មិនជ្រាបទឹក និងសំណើម៖
ដោយសារឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុលនេះត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីឆ្លងកាត់គ្រឿងស្នូលខាងក្នុង ដើម្បីសម្រេចបាននូវការសាយភាយកំដៅបានល្អ សែលរបស់វាមិនមែនជាតំបន់ធំនៃការជ្រាបទឹកនោះទេ។ ដូច្នេះ គួរប្រើវាឱ្យឆ្ងាយពីប្រភពទឹក ដើម្បីការពារការជ្រាបចូលទឹកទៅក្នុងឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុលខាងក្នុង ដើម្បីកុំឱ្យមានការដាច់ចរន្តអគ្គិសនី ឬឧបទ្ទវហេតុសុវត្ថិភាពផ្សេងៗ។
2, ការសាយភាយកំដៅ និងខ្យល់ចេញចូលៈ
ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលអាចបង្កើតបរិមាណកំដៅជាក់លាក់មួយកំឡុងពេលប្រតិបត្តិការ ដែលជាបាតុភូតធម្មតា។ ដើម្បីរក្សាសីតុណ្ហភាពធម្មតារបស់វា មិនគួររារាំងត្រង់ស្វូរខាងឆ្វេង និងខាងស្តាំនៃរន្ធត្រជាក់ ដើម្បីធានាបាននូវចរន្តខ្យល់ ដើម្បីជួយបញ្ចេញកំដៅ។ ប្រសិនបើម៉ាស៊ីនបំប្លែងថាមពលត្រូវបានរកឃើញថាក្តៅខុសធម្មតា ឬបញ្ចេញក្លិនឆេះអំឡុងពេលប្រើប្រាស់ វាគួរតែត្រូវបានបញ្ឈប់ជាបន្ទាន់ ហើយគួរតែពិគ្រោះជាមួយអ្នកជំនាញ។
3, ពិនិត្យការចាប់ផ្ដើម៖
មុនពេលប្រើការចាប់ផ្ដើមដំបូង ឧបករណ៍បំលែងថាមពលគួរតែត្រូវបានត្រួតពិនិត្យយ៉ាងពេញលេញ។ ត្រូវប្រាកដថារូបរាងរបស់ម៉ាស៊ីនគឺពេញលេញ និងគ្មានការខូចខាត ហើយផ្នែកត្រូវបានជួសជុលយ៉ាងរឹងមាំ។ ជាមួយគ្នានេះ ប៊ូតុងដំបូងគួរតែយកចិត្តទុកដាក់ថាតើមានសំលេងចម្លែក ឬមិនប្រក្រតីឬអត់ បើមានគួរតែបញ្ឈប់ម៉ាស៊ីនភ្លាមដើម្បីពិនិត្យ។
សំណួរគេសួរញឹកញាប់