SH-DB-3000VA
ShunHong
G30002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Mai i tana whakarewatanga, kua tere te whai waahi o tenei kaitahuri hiko 3000w-a-ahumahi ki te maakete me te tino pai o te mahi me te pumau, a kua riro i a ia te tohu tohu nui o te maakete. I muri i nga tau e rima o te mahi maakete me nga mahi auaha hangarau, ehara i te mea kua whakamatauhia e ia tona pakeketanga hangarau, engari i whakaatu ano hoki i te tino pono i roto i nga momo ahuatanga tono.
Ko te pikinga nui o nga hoko me te hoko neke atu i te 10,000 nga waahanga e tino whakaatu ana i te rongonui o tenei hua ki te maakete. Na te ahunga whakamua o te hangarau, kua tino arotauhia e matou nga taonga taapiri me te hoahoa kia pai ake ai te mahi me te pono o te hua, me te whakarite i te pumau o te kaiwhakamahi i roto i te waa whakamahi.
Ko te mea hou o tenei kaitahuri ngaohiko hikoi e rua nga putanga 220V, ka taea te whakamahi i nga taputapu e rua i te wa kotahi, ka tino pai ake te whaihua me te waatea o te hua. I te mea ko te mana whakakotahi o nga taputapu e rua kaore e neke atu i te 90% o te kaha o te kaha e whakamahia ana e te kaihurihuri, ka taea te whakarite kia pai te mahi, ki te whakatutuki i nga hiahia o nga taputapu hiko maha i roto i nga kaainga hou me te tari.
I roto i te hoahoa, ka whakamahia e matou he waahanga kotahi-waahanga annular matua, kaore i te whakarite i te pumau o te mahi whakawhiti, engari ka pai ake te tere o te huringa o te kaha me te whakaiti i te ngaro o te kaha. Ma te whakamahi i nga rauemi mata-kounga teitei, ka whakarite maatau i te pumau me te pumau mo te wa roa o nga huringa, e whakarato ana i nga kaiwhakamahi he wheako pono ake.
Ko te haumaru te kaupapa matua i roto i ta maatau hoahoa. Ko te whare o te kaitahuri ngaohiko me te taura hiko o roto he mea hanga ki te mura ahi, e tino whakaiti ana i te tupono o te ahi. I tua atu, he maha nga waahanga haumaru penei i te whakamarumaru o te pāmahana, te whakamarumaru taumaha me te whakamarumaru iahiko poto hei whakarite i te haumaru i te wa e whakamahia ana me te aukati i nga aitua haumaru ka puta mai i te koretake o te ngaohiko, te taumaha ranei.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SH-DB-3000VA |
| ingoa hua | 3000W kaitahuri 110V ki 220V |
| Te kaha e tika ana | 3000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 2500VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 27*19.2*17cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 35*26*25cm |
| taumaha | 14.6kg |
| Taumaha (me te kete) | 15.3kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru | Huri hau |
| Tapawhā taura hiko | 2 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 32A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ka mutu, ko te tirotiro hiko he mahi nui hei whakarite i te mahi haumaru o te kaitahuri ngaohiko. I mua i te whakamahi i te kaitahuri ngaohiko mo te wa tuatahi, me ata tirotirohia tona ahua kia kore ai e pakaru te miihini me nga waahanga katoa kia mau. Boot, me aro ano mehemea he oro rereke, he ahuatanga rereke ranei, ina kitea, me mutu tonu me te whakahaere i te tirotiro.
Ngaohiko converter tukanga whakamahi:
1. Tirohia mehemea kua oti te ahua o te kaitahuri ngaohiko me nga waahanga e manawapa ana;
2. Honoa te mono whakauru o te kaitahuri ngaohiko ki te hiko hiko me te ngaohiko o te 110V;
3, paatohia te miihini i runga i te kii, te kaha o te huringa ngaohiko;
4, Honoa te taputapu 220V ki te kaitahuri ngaohiko, katahi ka timata te whakamahi noa.
FAQ