SH-DB-4000VA
ShunHong
G40002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Mai i tana whakarewatanga, kua tere te whai waahi o tenei kaitahuri hiko 4000w-a-ahumahi ki te maakete mo tana mahi pai me te pumau, ka whai mana nui te maakete. E rima nga tau o nga mahi maakete me nga mahi hou hangarau kaore i te whakamatau noa i tana pakeketanga hangarau, engari i whakaatu ano hoki i tana tino pono i roto i nga momo ahuatanga tono.
Ko te pikinga nui o nga hoko, ina koa ko nga hoko neke atu i te 10,000 nga waahanga, e tino whakaatu ana i te rongonui o tenei hua i te maakete. Na te ahunga whakamua o te hangarau, kua mahia e matou te tino arotautanga i roto i nga taonga taapiri me te hoahoa, e tino pai ake ana te mahi me te pono o te hua, me te whakarite i te pumau o te kaiwhakamahi i roto i te waa whakamahi.
Ko te ahuatanga motuhake o tenei kaitahuri ngaohiko whakanui ko te mea e rua nga putanga 220V, ka taea te whakamahi i nga taputapu e rua i te wa kotahi, ka tino whakanui i te whaihua me te waatea o te hua. I te mea ko te mana whakakotahi o nga taputapu e rua kaore e neke atu i te 90% o te kaha o te kaha e whakamahia ana e te kaihurihuri, ka taea te whakarite kia pai te mahi, ki te whakatutuki i nga hiahia o nga taputapu hiko maha i roto i nga kaainga hou me te tari.
I roto i te hoahoa, ka whakamahia e matou he waahanga kotahi-waahanga annular matua, kaore i te whakarite i te pumau o te mahi whakawhiti, engari ka pai ake te tere o te huringa o te kaha me te whakaiti i te ngaro o te kaha. Ma te whakamahi i nga rauemi mata-kounga teitei, ka whakarite maatau i te pumau me te pumau mo te wa roa o nga huringa, e whakarato ana i nga kaiwhakamahi he wheako pono ake.
Ko te haumaru te kaupapa matua i roto i ta maatau hoahoa. Ko te whare o te kaitahuri ngaohiko me te taura hiko o roto he mea hanga ki te mura ahi, e whakaiti ana i te tupono o te ahi. I tua atu, he maha nga waahanga haumaru penei i te whakamarumaru o te pāmahana, te whakamarumaru taumaha me te whakamarumaru iahiko poto hei whakarite i te haumaru i te wa e whakamahia ana me te aukati i nga aitua haumaru ka puta mai i te koretake o te ngaohiko, te taumaha ranei.
I roto i te katoa, ko tenei kaitahuri hiko 4000w-a-ahumahi te rangatira o te maakete me tana whakaae ki te maakete, te paari o te hangarau, te hoahoa maha-putanga hou, te kaha o te hurihanga kaha me nga tikanga haumaru matawhānui, e whakarato ana i nga kaiwhakamahi he otinga whakawhiti ngaohiko haumaru, pai me te pono.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SH-DB-4000VA |
| ingoa hua | 4000W kaitahuri 110V ki 220V |
| Te kaha e tika ana | 4000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 3500VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 27*19.2*17cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 35*26*25cm |
| taumaha | 15.8kg |
| Taumaha (me te kete) | 16.4kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru | Huri hau |
| Tapawha taura hiko | 2 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 32A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Ma te whai i enei whakatupato me nga tikanga, ka taea e nga kaiwhakamahi te whakarite i te mahi haumaru me te pumau o nga kaitahuri ngaohiko, na reira ka tiakina nga taputapu, te aukati i nga rahunga, me te tiaki i o raatau ake haumaru. Na tana mahi pai me te haumaru pono, ko tenei kaitahuri ngaohiko 4000W e whakarato ana ki nga kaiwhakamahi he otinga whakawhiti ngaohiko pai mo nga momo ahuatanga me nga hiahia.
Ngaohiko converter tukanga whakamahi:
1. Tirohia mehemea kua oti te ahua o te kaitahuri ngaohiko me nga waahanga e manawapa ana;
2. Honoa te mono whakauru o te kaitahuri ngaohiko ki te hiko hiko me te ngaohiko o te 110V;
3, paatohia te miihini i runga i te kii, te kaha o te huringa ngaohiko;
4, Honoa te taputapu 220V ki te kaitahuri ngaohiko, katahi ka timata te whakamahi noa.
FAQ