SH-DB-3000VA
ShunHong
G30002
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
Ürün Avantajı
Kurumsal whatsapp hesabı: +86- 13690698363
Piyasaya sürülmesinden bu yana, bu endüstriyel sınıf 3000w güç dönüştürücü, mükemmel performansı ve kararlılığıyla hızla pazarda bir yer edindi ve pazarda yüksek derecede tanınırlık kazandı. Beş yıllık piyasa deneyimi ve teknik yeniliklerden sonra, yalnızca teknik olgunluğunu kanıtlamakla kalmamış, aynı zamanda çeşitli uygulama senaryolarında olağanüstü güvenilirlik de göstermiştir.
Satışlardaki önemli artış ve 10.000'den fazla birimin satışı, bu ürünün pazardaki popülerliğini tam olarak kanıtlıyor. Teknolojinin sürekli ilerlemesiyle birlikte, ürünün performansını ve güvenilirliğini daha da artırmak ve kullanım sürecinde kullanıcının stabilitesini sağlamak için aksesuar malzemelerini ve tasarımını dikkatli bir şekilde optimize ettik.
Bu yükseltici voltaj dönüştürücünün yeniliği, iki cihazın aynı anda kullanılmasına olanak tanıyan, ürünün pratikliğini ve rahatlığını büyük ölçüde artıran iki adet 220V çıkışla donatılmış olmasıdır. İki cihazın toplam gücü, transformatörün kullandığı maksimum gücün %90'ını aşmadığı sürece, modern ev ve ofis ortamlarındaki çoklu cihaz güç kaynağı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzgün çalışmaları sağlanabilir.
Tasarımda, yalnızca transformatörün çalışmasının kararlılığını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda enerji dönüşüm oranını artıran ve enerji kaybını azaltan verimli tek fazlı halka şeklinde bir çekirdek kullanıyoruz. Yüksek kaliteli hammaddeler kullanarak transformatörlerin dayanıklılığını ve uzun vadeli stabilitesini sağlayarak kullanıcılara daha güvenilir bir deneyim sunuyoruz.
Güvenlik, tasarımımızda öncelikli husustur. Gerilim dönüştürücünün muhafazası ve dahili güç kablosu, yangın riskini etkili bir şekilde azaltan alev geciktirici malzemeden yapılmıştır. Ayrıca kullanım sırasında güvenliği sağlamak ve voltaj dengesizliği veya aşırı yükten kaynaklanabilecek güvenlik kazalarını önlemek için sıcaklık kontrol koruması, aşırı yük koruması ve kısa devre koruması gibi çoklu güvenlik önlemleriyle de donatılmıştır.
Teknik Parametreler
| Ürün Modeli | SH-DB-3000VA |
| Ürün adı | 3000W dönüştürücü 110V'tan 220V'a |
| Maksimum uygulanabilir güç | 3000W* |
| Nominal Giriş Gerilimi | 110V~ |
| Nominal çıkış voltajı | 220V~ |
| Nominal kapasite | 2500VA* |
| Nominal Frekans | 50/60Hz |
| Çalışma döngüsü | 30/60 dk |
| boyutlar | 27*19.2*17cm |
| Boyut (paketle birlikte) | 35*26*25cm |
| ağırlıklar | 14,6 kg |
| Ağırlık (paketle birlikte) | 15,3 kg |
| Tip | Kuru tip |
| Güvenlik Cihazı | Hava anahtarı |
| Güç kablosu karesi | 2 kare |
| Maksimum Geçiş Akımı | 32A |
| Malzemeler | Alüminyum tel sarma |
| Çekirdek malzemesi | Halka transformatörü |
| sertifika | CE, FCC vb. |
Ürün Kullanımları
Ürün Kullanım Kılavuzu
Son olarak, açılış kontrolü gerilim dönüştürücünün güvenli çalışmasını sağlamak için önemli bir adımdır. Gerilim dönüştürücüyü ilk kez kullanmadan önce, makinenin hasarsız olduğundan ve tüm parçaların sağlam bir şekilde sabitlendiğinden emin olmak için görünümü iyice incelenmelidir. Bot, anormal bir ses olup olmadığına da dikkat etmeli veya anormal bir durum tespit edildiğinde derhal durmalı ve gerekli incelemeyi yapmalıdır.
Gerilim dönüştürücü kullanım süreci:
1. Gerilim dönüştürücünün görünümünün eksiksiz olup olmadığını ve yedek parçaların sabit olup olmadığını kontrol edin;
2. Gerilim dönüştürücünün giriş fişini 110V voltajlı güç kaynağına bağlayın;
3, anahtardaki makineye tıklayın, voltaj dönüştürücü gücü;
4, 220V cihazı voltaj dönüştürücüye bağlayın ve ardından normal kullanıma başlayın.
SSS