SH-DB-2000VA
ShunHong
G20002
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
Ürün Açıklaması
Kurumsal whatsapp hesabı: +86- 13690698363
Piyasaya sürülmesinden bu yana, bu endüstriyel sınıf 2000w güç dönüştürücü, olağanüstü performansı ve kararlılığıyla pazarda yüksek beğeni topladı. Beş yıllık pazar deneyimi ve teknolojik yenilik, yalnızca teknik olgunluğunu kanıtlamakla kalmıyor, aynı zamanda çeşitli uygulama senaryolarında güvenilirliğini de gösteriyor.
Satılan 10.000'den fazla transformatörle pazar tanınırlığı ve satışlarındaki önemli artış, bu ürünün popülaritesinin güçlü bir kanıtıdır. Teknolojinin sürekli ilerlemesiyle birlikte, aksesuarların malzemelerini ve tasarımını dikkatlice optimize ettik, ürünlerin performansını ve güvenilirliğini daha da geliştirdik ve kullanım sırasında kullanıcıların stabilitesini sağladık.
Yükseltici voltaj dönüştürücü, iki cihazın aynı anda kullanılmasına olanak tanıyan yenilikçi bir tasarım olan iki adet 220V çıkışla donatılmıştır ve ürünün pratikliğini ve rahatlığını büyük ölçüde artırır. İki cihazın toplam gücü, transformatör tarafından kullanılan maksimum gücün %90'ını aşmadığı sürece, modern ev ve ofis ortamlarındaki çoklu cihaz güç kaynağı ihtiyaçlarını karşılayarak normal şekilde çalışacakları garanti edilebilir.
Tasarımda, yalnızca transformatörün çalışmasının stabilitesini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda enerji dönüşüm oranını artıran ve enerji kaybını azaltan tek fazlı halka şeklinde bir çekirdek kullanıyoruz. Yüksek kaliteli hammaddeler kullanarak transformatörlerin dayanıklılığını ve uzun vadeli stabilitesini sağlayarak kullanıcılara daha güvenilir bir deneyim sunuyoruz.
Güvenlik, tasarımımızda öncelikli husustur. Gerilim dönüştürücünün muhafazası ve dahili güç kablosu, yangın riskini etkili bir şekilde azaltan alev geciktirici malzemeden yapılmıştır. Ayrıca kullanım sırasında güvenliği sağlamak ve voltaj dengesizliği veya aşırı yükten kaynaklanabilecek güvenlik kazalarını önlemek için sıcaklık kontrol koruması, aşırı yük koruması ve kısa devre koruması gibi çoklu güvenlik önlemleriyle de donatılmıştır.
Teknik Parametreler
| Ürün Modeli | SH-DB-2000VA |
| Ürün adı | 2000W dönüştürücü 110V'tan 220V'a |
| Maksimum uygulanabilir güç | 2000W* |
| Nominal Giriş Gerilimi | 110V~ |
| Nominal çıkış voltajı | 220V~ |
| Nominal kapasite | 1700VA* |
| Nominal Frekans | 50/60Hz |
| Çalışma döngüsü | 30/60 dk |
| boyutlar | 27*19.2*17cm |
| Boyut (paketle birlikte) | 35*26*25cm |
| ağırlıklar | 10,8 kg |
| Ağırlık (paketle birlikte) | 11,6 kg |
| Tip | Kuru tip |
| Güvenlik Cihazı | Hava anahtarı |
| Güç kablosu karesi | 2 kare |
| Maksimum Geçiş Akımı | 32A |
| Malzemeler | Alüminyum tel sarma |
| Çekirdek malzemesi | Halka transformatörü |
| sertifika | CE, FCC vb. |
Ürün Kullanımları
Ürün Kullanım Kılavuzu
Son olarak, açılış kontrolü gerilim dönüştürücünün güvenli çalışmasını sağlamak için önemli bir adımdır. İlk kullanımdan önce, makinenin görünümünün zarar görmediğinden ve parçaların sağlam bir şekilde sabitlendiğinden emin olmak için transformatör kapsamlı bir şekilde incelenmelidir. Bot, anormal bir ses olup olmadığına da dikkat etmeli veya anormal bir durum tespit edildiğinde derhal durmalı ve gerekli incelemeyi yapmalıdır.
Gerilim dönüştürücü kullanım süreci:
1. Gerilim dönüştürücünün görünümünün eksiksiz olup olmadığını ve yedek parçaların sabit olup olmadığını kontrol edin;
2. Gerilim dönüştürücünün giriş fişini 110V voltajlı güç kaynağına bağlayın;
3, anahtardaki makineye tıklayın, voltaj dönüştürücü gücü;
4, 220V cihazı voltaj dönüştürücüye bağlayın ve ardından normal kullanıma başlayın.
SSS