SHJZ-500VA
ShunHong
W5003
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
Ürün Avantajı
Kurumsal whatsapp hesabı: +86- 13690698363
Piyasada yirmi yılı aşkın süredir yapılan titiz incelemelerden sonra bu güç transformatörü, olağanüstü ürün ömrü ve mükemmel stabilitesi nedeniyle kullanıcılardan oybirliğiyle övgü aldı. Yalnızca voltaj dönüşümünün yüksek verimliliğini ve kararlılığını sağlayan yüksek kaliteli tek fazlı toroidal çekirdekten yapılmış değildir, aynı zamanda dönüşüm işlemi sırasında enerji kaybını da önemli ölçüde azaltır.
Elektrikli cihazların farklı voltaj ortamlarında sorunsuz çalışmasını sağlamak için bu transformatör, 100V'u hızlı ve stabil bir şekilde 220V'a dönüştürebilen, Japonya ve diğer bölgelerdeki elektrikli cihazların 220V voltaj alanlarının kullanımındaki ihtiyaçlarını karşılayan bir voltaj adaptörü olarak özel olarak tasarlanmıştır.
Güvenlik performansı açısından bu voltaj dönüştürücü iyi düşünülmüştür. Kabuğu sağlam demir malzemeden yapılmıştır ve iç kabloların tamamı alev geciktirici plastik filmle sarılarak kullanım güvenliğini etkili bir şekilde artırır. Daha da önemlisi, dengesiz voltaj veya aşırı yükten kaynaklanabilecek güvenlik kazalarını kapsamlı bir şekilde önleyen bir sıcaklık kontrol koruma cihazıyla da donatılmış olmasıdır.
Teknolojinin sürekli yenilenmesi ve aksesuar ve malzemelerin optimizasyonu ile bu güç transformatörünün voltaj dönüştürme verimliliği ve kararlılığı önemli ölçüde iyileştirildi ve kullanıcılara daha güvenilir ve emniyetli bir güç deneyimi sunuldu.
Teknik Parametreler
Güvenlik Cihazı-1Otomatik kapanma sıcaklığıAlüminyum tel sarma
| Ürün Modeli | SHJZ-500VA |
| Ürün adı | 500W Sıcaklık Kontrol Koruması Gerilim Dönüştürücü 220V ila 100V |
| Maksimum uygulanabilir güç | 500W* |
| Nominal Giriş Gerilimi | 220V~ |
| Nominal çıkış voltajı | 100V~ |
| Nominal kapasite | 400VA* |
| Nominal Frekans | 50/60Hz |
| Çalışma döngüsü | 30/60 dk |
| boyutlar | 16,5*12*7,5 cm (6,49*4,72*2,95 inç) |
| Boyut (paketle birlikte) | 26*16*13 cm (10.23*6.3*5.1 inç) |
| ağırlıklar | 2,6 kg (5,73 lbs) |
| Ağırlık (paketle birlikte) | 3,0 kg (6,61 lbs) |
| Tip | Kuru tip |
| Güvenlik Cihazı-1 | Sıcaklık Kontrolü |
| Otomatik kapanma sıcaklığı | ≥80°C |
| Güç kablosu karesi | 0,5 kare |
| Maksimum Geçiş Akımı | 4.2A |
| Malzemeler | |
| Çekirdek malzemesi | Halka transformatörü |
| sertifika | CE, FCC vb. |
Ürün Kullanımları
Ürün Kullanım Kılavuzu
voltaj transformatörü 1'in kullanımına yönelik önlemler :
Su geçirmez ve neme dayanıklı
Bu voltaj dönüştürücü, iyi bir ısı dağılımı elde etmek için dahili çekirdek aksesuarlarından geçecek şekilde tasarlandığından, kabuğu geniş bir su geçirmez işlem alanı değildir. Bu nedenle, kısa devreye veya diğer güvenlik olaylarına neden olmamak amacıyla dahili voltaj dönüştürücüye su girmesini önlemek için su kaynaklarından uzakta kullanılmalıdır.
2, ısı dağılımı ve havalandırma:
Gerilim dönüştürücü, çalışma sırasında normal bir olay olan belirli miktarda ısı üretebilir. Normal çalışma sıcaklığını korumak için, ısıyı dağıtmaya yardımcı olacak hava sirkülasyonunu sağlamak amacıyla transformatörün sol ve sağ tarafındaki soğutma deliklerinin tıkanmaması gerekir. Güç transformatörünün anormal derecede sıcak olduğu veya kullanım sırasında yanık kokusu yaydığı tespit edilirse, derhal durdurulmalı ve bir uzmana danışılmalıdır.
3, önyükleme kontrolü:
İlk önyükleme kullanımından önce güç transformatörü tamamen incelenmelidir. Makinenin görünümünün eksiksiz ve hasarsız olduğundan ve parçaların sağlam bir şekilde sabitlendiğinden emin olun. Aynı zamanda ilk açılışta garip bir ses veya anormallik olup olmadığına dikkat edilmeli, varsa hemen makine durdurularak kontrol edilmelidir.
SSS